Stefan Kostka
21.08.17,13:00
Kde urobiť najlepšiu oslavu 18 narodenín, v bratislave (okolie bratislavy) na chate/chalupe, ktorá by bola dostupná autobusovou/vlakovou dopravou a cca pre 10 osôb za rozumnú cenu? prosím poraďte mi :)
buchač
21.08.17,11:21
Ak dobre rozumiem, tak si chceš prenajať chatu/chalupu na oslavu.
Ono by bolo ale zaujímavé vedieť aj zloženie tých osôb...teda hlavne vek. ;)
arizona
21.08.17,12:01
18-ku hadam bude oslavovat s rovesnikmi, nie so seniormi .-)
buchač
21.08.17,12:06
To je mi viacmenej jasné...povedzme, že som si nechal 1% nádeje, že by to MOHLO byť aj v rodinnom kruhu, no nik nemá v ponuke chatu/chalupu.

Rovesníci sú teda jasní...a včul prichádza ďalšia otázka.
By som bol aj rád vedieť, kto by prenajal nehnuteľnosť cudzím, partii mladých ... kde ich cieľom je oslava, kde sa s najväčšou pravdepodobnosťou dajú dole.
Ako by asi vyzerala nehnuteľnosť po oslave ???
Kto by platil škody ?
Jarka 1
21.08.17,12:31
Popozeraj nejaké inzeráty v Modre - Harmónii. Tam boli nejaké staršie chaty, ktoré si prenajímala práve tvoja veková kategória. Samozrejme, že nemôžeš očakávať žiadny luxus. Vybavenie primerane riziku vekovej kategórie.
branislavp
22.08.17,02:06
Najbezpečnejšia, najrozumnejšia a najlepšia by bola oslava doma, ak máš na to podmienky. Aby bola pod kontrolou rodičov. Určite by boli spokojní, nielen Tvoji rodičia , ale aj rodičia Tvojich gratulantov-rovesníkov.
vicktor
22.08.17,05:15
"vyletna" restauracia niekde na okraji mesta - napr. pod devinskym bralom, alebo aj na Zeleznej studnicke, Drazdiaku, Kuchajde, Strkovci a pod