krukky
22.08.17,13:21
Dobry den prosim o radu.
Manzel planuje ist na MD (dcerka ma 2 roky), vsetky podmienky splna je zametnany viac ako 4 roky u jedneho zamestnavatela. Problem spociva v tom,ze ak oznami majitelovi firmy ze chce ist na MD,on urobi vsetko preto aby ho vyhodil,lebo za neho nenajde nahradu na 6 mesiacov. Chcela by som vediet ake mame moznosti,kedy najneskor musi oznamit ze nastupuje na MD,pripadne ako sa branit proti prepusteniu ak by k nemu doslo po oznameni. Dalsia vec ak manzelovi skonci MD zamestnavatel by ho mal zo zakona prijat spat na tu istu poziciu(vieme ze to neurobi) , co potom s manzelom? Prijme ho lebo zo zakona musi a da mu hned vypoved alebo ho moze vobec neprijat a manzel bude musiet ist rovno na urad prace?
Len pre doplnenie manzel by sa chcel zachovat fer a oznamit nastup na md vopred aby zaucil pripadnu nahradu (ale povaha majitela napoveda o tom ze toto gesto bude zbytocne a preto sa chceme uistit ako postupovat aby sme sami sebe neuskodili...
Za vsetky rady a postrehy dakujem.
ivka70
22.08.17,11:33
a manzel bude realne na MD s dcerou alebo budes doma ty?
lebo ak nebude musiet byt doma, tak predsa mzoe so zamestnavatelom uzavriet na tych 6 mesiacov dohodu ....

inak manzel musi pisomne mesiac dopredu oznamit nastup na MD
krukky
22.08.17,12:42
práveže bude naozaj doma a ja idem do práce...
bodliak
22.08.17,13:10
O MD sa neziada, to sa proste zamestnavatelovi oznami a hotovo, suhlas zamestnavatela nie je potrebny. Iste, zamestnavatel ma mnoho moznosti, ako to zamestnancovi vratit, ale koleduje si, ak to nebude pravne ciste.

Mne by za takymto zamestnavatelom smutno nebolo...
krukky
22.08.17,21:37
Jasne ze mu za nim nebude luto. Akurat ide o to ako sa vyhnut neprijemnostiam..