cdrcdrcdr123
22.08.17,18:49
Dostal som tento TV Grundig vision 2 22-2930T s tym ze nejde. Po zapnuti ale obraz nabehne len stale chce ako keby nieco robit s USB. Po vlozeni USB sa na USB zobrazia subory no nic ine sa neda robit. Ovladac k TV nemam. Chcel som vyuzit obrazovku len na prenos obrazu z kameroveho systemu. No po napojeni na Video cinch, scart skusal som DVD prehravac, audio, alebo som aj TV pripojil na PC sa nic nestane, obraz je presne vzdy tak isto, tz. stale tam je to menu s USB. Da sa TV nejak resetrovat bez ovladania ? Alebo je problem v maticnej doske k TV ? Viem nejak zrusit hento menu k USB ? Nanualne tlacitka ani nic ine co som skusal nefunguje. Celkovo to vyzera tak ako keby tam fungovalo len USB ?. Ked napriklad dam kabel k TV signalu, co som skusal tiez sa nic nedialo, ziadne programy nezobrazilo. Alebo je to preto ze nemam ovladac ?
misoft
23.08.17,18:28
Každá telka sa dá ovládať aj bez DO!
Na to má ovládacie tlačidlá - tento ich má na pravej bočnej strane. Pokiaľ ti toto naskočí - skúšaj tými tlačítkami + a - sa pohybovať - malo by preskakovať po jednotlivých ponukách.
PrípadneVol(Pr by malo preskakovať - treba skúsiť. Do Menu TV sa musí dostať aj bez DO.
cdrcdrcdr123
23.08.17,19:14
Tie tlacitka praveze vobec nereaguju, mozes ich stlacat, alebo drzat, nic sa nedeje.
misoft
24.08.17,04:40
http://www.dialkovyovladac.sk/?gclid=EAIaIQobChMI9_bGmYbv1QIVthXTCh3MQgTKEAAYASA AEgLd3_D_BwE
Tu skus vyhladat, mozno budu mat DO k telke - do 15€ sa iste zmestis.