lenka.ba
23.08.17,16:59
Dobrý deň, zamestnanec má dohodu o pracovnej činnosti vystavenú na obdobie od 1.7.2017 do 31.8.2017. K 28.7.2017 skončil u zamestnávateľa, bol odhlásený. Budem ho teraz evidovať a spracovávať mu mzdu ako zamestnancovi na nepravidelnom príjme alebo pravidelnom príjme? Prihlásený bol v Sociálnej poisťovni na základe dohody na pravidelný príjem. Ďakujem
VÍNO NITRA
23.08.17,16:00
Budeš ho spracovávať ako pravidelný príjem. Tak bola vystavená aj dohoda a podľa toho bol aj prihlásený na SP. Pri tomto je dôležité, ako bola vystavená dohoda, nie to, kedy ju v skutočnosti ukončil.
Janiela
24.08.17,05:26
Mám veľa takých prípadov, na sociálnej poisťovni mi odporučili postup:
zrušiť prihlášku pravidelného príjmu, nahlásiť spätne k 1.7.2017 nepravidelný príjem a k 28.7.2017 nepravidelný príjem aj ukončiť.
Všetko treba pekne zdokumentovať, aby sa zamestnávateľ vyhol nelegálnemu zamestnávaniu.
romy16
24.08.17,05:53
Berie sa vždy podľa pôvodnej prihlášky, ktorá bola prihlásená podľa znenia Dohody.
Tu je postup, ktorý má na svojej stránke sociálna poisťovňa pri zmene druhu príjmu:
http://www.socpoist.sk/aktuality-zamestnavatelia--co-robit-pri-zmene-prijmu-dohodara-z-pravidelneho-na-nepravidelny-alebo-naopak-/48411s57149c
Z toho vyplýva, že až po zistení zmeny sa odhlasuje a nanovo prihlasuje iný druh príjmu, ale nikdy nie spätne ani zrušením pôvodnej prihlášky.
karka
24.08.17,06:38
To by som nerobila. Budú to brať ako neskoré nahlásenie. Máte dohodu, kde bol dohodnutý čas dlhší ako mesiac a tým sa preukážete v prípade kontroly. Nechajte to na pravidelný.
Janiela
24.08.17,06:43
Tiež som to tak robila, až do minulého roka. Teda neopravovala typ dohody. Vyhrážali sa mi pokutou, pretože podľa názoru pracovníčok celej pobočky, to nebolo správne. :(
Pepa
24.08.17,07:24
Tak ako je uvedené vyššie - ak je dohoda uzatvorená na obdobie dlhšie ako mesiac, je to dohoda s pravidelným príjmom. Žiadna oprava registrácie. Je to nesprávny postup. A nejak sa mi nechce veriť, že podľa názoru pracovníčok celej pobočky ....... majú usmernenie ako a čo,
Janiela
24.08.17,07:33
Najskôr majú nejaké usmernenie. Priznám sa, že ma to nebaví opravovať registrácie. Zaberá to veľa času.
Pepa
24.08.17,07:42
Ak sú dohody "správne" uzatvorené, niet čo opravovať, tak sú usmernené.
jales
25.08.17,11:06
Nás vyzvala sociálna poisťovňa tiež na opravu ešte z roku 2014. Tiež sme museli opraviť prihlášku z pravidelného na nepravidlený príjem, nakoľko dohodár začal aj skončil v jednom mesiaci. Tam bola ale dohoda urobená len na 1 mesiac, ale prihlásili sme ho na pravidelný príjem, lebo sme predpokadali, že bude dohoda predĺžená. Teraz to už vysvetľujú tak, že keď dohoda začne aj skončí v jednom mesiaci je to nepravidlený príjem. Ale keď to začalo, nebolo toho, kto by poriadne vysvetlil čo je pravidelný a čo nepravidelný príjem.