arizona
29.08.17,20:33
Chcela by som sa dozvediet,podla coho sa urcuju "najlepsi radcovia" za dany den.
Nedavno som si vsimla, ze ako najlepsi radca bola vyhodnotena osoba,ktora sa v ten den zaregistrovala a zadala iba dve otazky./Otazka bola zadana duplicitne a nasledne jedna zmazana/.

Dnes som si vsimla ako dnesnych radcov vela neznamych mien radcov-Poradakov, tak som si namatkovo pozrela....

1/ dareckova - rada ziadna, iba otazky .Dnes jedna otazka za posledny mesiac viacero otazok, nie rad
http://www.porada.sk/search.php?searchid=127028

2/ ex - posledny prispevok v roku 2015 !!! , v receptovej teme
http://www.porada.sk/search.php?searchid=127030

3/ tanusik - posledne prispevky v maji 2015 , jedna zadana tema s otazkou a dva komentare / tzn, bez mozneho hodnotenia/
http://www.porada.sk/search.php?searchid=127031

Myslim, ze niekde je chyba...
buchač
29.08.17,18:39
2/ ex- posledny prispevok v roku 2015 !!! , v receptovej teme
=====================
Hehehehe....moja pekná, skús si prejsť všetky príspevky v profile.
Pozri sa, KTO dal "užitočné" hodnotenie...;)

Vo väčšine príspevkov nick = selt.
---------------------------------
Credit hodnotenia sa zvyšuje aj kliknutím na srdiečko otázky...
Takže v podstate ani nemusí mať užitočné hodnotenia, no aj napriek tomu - bez žiadnej relevantnej odpovede môže hodnotiť.
--------------------------------
Kuwa...a že vraj moje dedukcie sú na trt.


P.S.:
Riško to proste nedomyslel....
alaya1
29.08.17,19:00
Nech hodi kamenom ten, kto je bez viny...
veronikasad
29.08.17,19:08
Pridala som ti srdiečko, uvidíme čo to urobí s hodnotenim
veronikasad
29.08.17,19:12
Už máš 5 srdiečok a nič, zrejme to reaguje len na odborné témy, alebo sa poradie meni v nejakých časových intervaloch
veronikasad
29.08.17,19:14
Všimla som si to tiež viackrát, písala som Richardovi súkromnú správu, žiadnu odpoveď som nedostala
arizona
29.08.17,19:17
@buchac- buchy, to viem aj ja, ze za srdiecko je bodik...ale pozri si, co som napisala konkretne k jednotlivym nickom .-) @ ostatni- dakujem. Ale mne nejde o body,ale som chcela upozornit na chybu,ktora sa tu opakuje castejsie.Snad sa admin na to pozrie :-)
buchač
29.08.17,19:20
arizona (Dnes 21:17) @buchac- buchy, to viem aj ja, ze za srdiecko je bodik...ale pozri si, co som napisala konkretne k jednotlivym nickom .-)
====================
V obraze som už pekných pár hodín. ;)
-------------
Kameňom nehodím, lebo by som niekomu rozbil hlavu a úsmev by mu zamrzol na ksichte.
Amen !
ivka70
29.08.17,19:23
je tu ista skupina uzivatelov, za ktorymi je jeden clovek, ktory takto posuva hodnotia ich cez srdiecka
tiez som uz chcela navrhnut, aby sa srdiecka do rebricka nezapocitavali
ten isty clovek takto hodnoti aj svoje prispevky a vo velmi kratkom case, ked ma 5 bodov, prispevok vymaze a zalozi novy :( aj to je sposob ako niekoho dostat do rebricka
alaya1
29.08.17,19:29
Ja som na zle nastavenie upozornila davnejsie, v historii prispevkov to iste je, bola som spucovana, ze si nemam vsimat take hluposti
....a nie od jedneho nicka
Anika61
29.08.17,20:59
Neviem ako to funguje....ale asi zle :-D už pár krát sa mi stalo,že objavil sa nový nick a nemal ani body a teda podľa toho by ani nemohol hodnotiť...napriek tomu som mala od neho 30 užitočných v rôznych starých otázkach a "svietila"som v hodnoteniach dva týždne.....potom som ten nick ani nenašla......a následne 30 nevhodných a neužitočných...:-D......to sa opakovalo niekoľko krát
Nandrolon
31.08.17,10:10
Prečo toho šulina nazývaš slovom človek?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nandrolon
31.08.17,10:35
Tak, šulin ma už mínuskuje :-)))))))))))))))))))))))))))))