Anna Pipáková
30.08.17,23:45
Chcela by som predat valsy. Nefarbene, zdrave, detske vlasy. Hnede, 50 cm dlhe..... Ak mate nejaky tip na predaj alebo zaujem napiste.
taiko
31.08.17,05:49
zadavatelka chce vlasy predavat nie darovat
alaya1
31.08.17,05:51
No a co. Dala som odporucanie. Ak vyuzije super ak nie mozno bude niekoho ineho inspirovat. P.S. citat viem a otazke som porozumela.A ak je tato zasluzna vec neuzitocna tak je to cynik prveho rangu
buchač
31.08.17,05:53
Hm...

Slová "predaj"..."záujem"..."tip" ...hm, nejak vo mne evokujú slovo "bizňys".

Nemala by táto téma skončiť v sekcii ?
http://www.porada.sk/inzercia/
taiko
31.08.17,05:53
rozumiem, len nesuhlasim. BTW: neuzitocne nie je odo mna
alaya1
31.08.17,06:01
Mozno o tejto moznosti ani nevedela. Mne neslo o ten bod, ale o neludskost dobre viem, kto tu ma rozohratu psychopaticku partiu udelovania cisiel.
vicktor
31.08.17,06:14
taiko, keby alaya zacala "ak sa ti nepodari predat, tak nevyhadzuj, ale ..." - bol by si spokojny?
arizona
31.08.17,06:22
Na nete najdes vela "vykupcov", napr. tu,aj s cennikom
http://eshop.fischbach-miller.sk/obsah/14-vykup-vlasov

Viac tu: https://www.google.sk/search?q=predaj+vlasov&oq=predaj+vlasov&aqs=chrome..69i57j69i60.3173j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

... aj tu,v starsich temach je zopar zaujemcov http://www.porada.sk/t87107-vykup-vlasov.html


Ak vlasy nechces predat z financnych dovodov,tiez sa priklanam k darovaniu...
https://vzdravotnictve.sk/onkologickym-pacientkam-mozne-darovat-vlasy-parochnu/

Projekt na darovanie vlasov pre onkologickych pacientov : http://vystrihajsaslovensko.sk/
kopretinka
31.08.17,06:35
veď nepredáva vlasy zo 100detí,aký to je biznys........
afrikánka
31.08.17,07:59
Nikdy nie si s ničím spokojná, nevieš zniesť mínusky? Nenamýšľaj si, že práve tebe sa venuje nejaká skupina, si myslíš, že si obeťou? Koho a prečo???
veronikasad
31.08.17,08:15
Juraj, vlasy sa nepredávajú každý deň... A možno o tej možnosti darovania ani nevedela.
buchač
31.08.17,09:38
Veronka
Mne je jedno jak lanský sňah.
Ja len, aby sa v budúcnosti podobne pristupovalo aj v iných otázkach...lebo nie jedna sa už uzamkla.
lujza.j
31.08.17,09:41
Tiez by som svoje darovala....do smrti budem mat foto svojej mamy....ked kvoli chemo prisla o vlasy....svagrina ju oholila a poslali mi foto....ja by som nemohla...revala by som....
alaya1
31.08.17,16:52
Viktor, nevadi ze taiko namietal, mozno pre niekoho informacia, ze moze pomoct darovanim
vlasov v cez N.O. Podaj dalej ma vyznam. Staci pozriet ich web a dozvedia sa,ze su aj kadernictva, kde ich zdarma ostrihaju. Nie kazda onko pacientka si moze dovolit kupit slusivu od beznych vlasov nerozoznatelnu parochnu.
korela
31.08.17,17:13
Ja ťa chápem, ale zasa na druhej strane si uvedom, z akej sumy žije väčšina Slovenska. Nevieme o koho ide. Možno bude rodina rada, že kúpia dieťaťu niečo na jeseň, topánky, potreby do školy... trochu súcitu aj s touto skupinou ľudí, keď sa hore aj nižšie nevedia a nemienia zastaviť s rozkrádaním hraničiacim s hyenizmom.
Zadávateľka jasne napísala, že má záujem o predaj vlasov. To rešpektujem.
(Ja mám po synovi odložený 20 cm chvost z puberty, keby niečo, slabá hustota a pod., na inú dg ani nepomyslím. Radšej náhradu al. príčesok z vlasov rodiny, ako cudzie.)
alaya1
31.08.17,17:27
Vlasy mozes aj darovat cez N.O. Podaj dalej pre onkologicky chore zeny. Link na ich web nedavam. Mohli by ho pokladat za spam
vicktor
01.09.17,04:58
Uz je to tu preriedene... :(
korela
01.09.17,06:37
Nie pretriedené, ale vybielené. To sú dve veci.
korela
01.09.17,07:20
Téma síce získala hlas, ale ide najmä o odpoveď.
taiko
01.09.17,07:26
neda sa Ti pisat do profilu, ani poslat SS, takze musim takto.
Nie je jasne, kto prispevok vymazal.
Ak ho vymazal nejaky moderator, asi na to mal dovod.
Ak ho vymazal autor, ma na to pravo a tiez asi aj dovod.
afrikánka
01.09.17,08:11
Ja osobne by som tiež rada vedela, kto zmazal odpoveď s komentármi...dávala som bod, aj komentár, sledovala som túto tému, lebo ma zaujala. Navrhujem prinavrátenie odpovede.
Ďakujem
korela
01.09.17,08:13
Profil mám síce vypnutý, ale odkazy dostávam a čítam si ich. Otázka nastavenia profilu. Občas mám SS plné.
Neprekáža mi však, že tvoja odpoveď je tu verejná.
Porada mi niekedy pripomína stav v štáte. Nikto nič nevidí, nič sa nedeje, nedá sa zistiť, skutok sa nestal.
Moderátor nemal žiadny dôvod zmazať príspevok, nič na vymazanie tam nebolo.
Čo som chcela, to som napísala, to je podstatné.
arizona
01.09.17,10:53
Korela,preluskala som tuto temu,aby som zistila,kde je problem.Takze: Alayin prispevok mal 6 uzitocnych a 8 "roznych" neuzitocnych. Takze ho nikto nezmalal,ale prispevok sa "zbalil"sam. Tak je nastaveny system. Aby akoze vsetci Poradaci mohli "moderovat" Poradu a zbalit nevhodne prispevky. Zial,admin to asi myslel dobre,ked to zavadzal,ale asi neratal s tym, ze sa to bude zneuzivat. Moj prispevok sa asi zachvilu strati tiez,lebo ma 7 plusiek,ale dnes pribudli 3 minusky.Staci,aby nas TROLLO este z niektorych svojich nickov prihodil par neuzitocnych a mozeme temu vymazat,lebo...medved. ..takto zmazane prispevky sa nedaju navatit spat. Ale to uz sme vsetci riadne MIMO TEMY :-/
buchač
01.09.17,11:02
arizona (Dnes 13:53) Takze ho nikto nezmalal,ale prispevok sa "zbalil"sam. Tak je nastaveny system.
Zial,admin to asi myslel dobre,ked to zavadzal,ale asi neratal s tym, ze sa to bude zneuzivat.
======================
Dlabať momentálne na zneužívanie.
Systém je nastavený ZLE - úplne od začiatku !!!

Osobne nechápem, že prečo sa príspevok zbalí a je potom neviditeľný.
Veď môže mať aj XXX neužitočných hodnotení...ALE nech si čítajúci utvorí obraz sám....či ?

Samozrejme, že pri odbornejších témach je to trochu obtiažnejšie...no ak jeden má X plusiek a druhý Y mínusov a tretí má aj XaY.

Ale ak niekto dá mínusové hodnotenie, lebo on má výrobok X a nepáči sa mu výrobok Y ?
Žeby choré ?
afrikánka
01.09.17,11:04
Nie, "náš TROLLO" nejaví záujem o nicky, ktoré dnes dali odpoveď.
To je zase iný psychoteror, iný autor, alebo autori
alaya1
01.09.17,17:54
Odpovedat na tvoj prispevok nebudem, vysvetlila arizona Ale moj charakter ty nechaj na pokoji.. inak tvoj koment som ani nevidela...a je smutne, ze tolkym / ?? vadil prispevok o darovani vlasov pre chore zeny.
Ti / ten nech sa zamysli nad svojim charakterom
Ani to pardon od teba neziadam.
alaya1
01.09.17,18:28
A ak by som si aj 100 krat vymazala svoj prispevok, je to len moja vec, ktoru mi umoznuje nastavenie stranky. Nemyslis, ze tebe je do toho nic? Ci takto vehementne bojujes o kazdy vymaz,ci len alaya? P.s. Presov ma 100 000 obyvatelov tak ziadaj admina, aby ludia z jedneho mesta nemohli hodnotit. Pozrela som profil tej pani nieje uctovnicka ale asi Tzp osoba. Mozno pre nu to bolo uzitocne. Tvoje konspiracie si nechaj pre inych.
kopretinka
01.09.17,19:31
arizona,alayna odpoveď je momentálne vymazaná.Ak bola predtým iba zbalená,tak treba len kliknúť a dá sa to čítať.Pochybujem,že to zmazal niekto z moderátorov,nemal na to dôvod.
korela
01.09.17,20:42
tiež si myslím, že to nebola práca moderátora
korela
01.09.17,21:30
Problém spočíva v tom, že si zle pochopila zadanie, ktoré znie
"Chcela by som predat valsy. Nefarbene, zdrave, detske vlasy. Hnede, 50 cm dlhe..... Ak mate nejaky tip na predaj alebo zaujem napiste."
.
Predpokladám, že tie mínusy pre teba boli za tvoju ponuku v odpovedi práve pre tvoj prístup. Návrh darovania si spomenula viackrát.
arizonina odpoveď bola oveľa slušnejšia, poskytla možnosti pre predaj, a až potom uviedla existenciu možnosti darovania.
.
Je mi jedno v tomto konkrétnom prípade, či reagujem na tvoj text, alebo niekoho iného, pokiaľ ten človek bude vidieť iba úzky výsek spoločnosti. Pretože netrpia iba ženy s onko ochorením, niet jednej zdravej rodiny na Slovensku, ľudia žijú v chudobe a strádaní, nesú na svojich chrbtoch kruté dg a zaobchádzanie systému s nimi. Nedávno som si prečítala "https://www.joj.sk/v-siedmom-nebi/novinky/253799-tragedia-v-rodine-ktora-zila-z-32-centov-na-den-hrdinka-nikoleta-prehrala-svoj-boj". Nevidela som to, ale každým normálnym človekom musí tento údaj zatriasť.
.
Peniaze, 32 centov pre rodinu na deň, čo robí sociálka, ombudsmanka, žijú z daní obyvateľstva, dieťa ostalo predčasne bez matky.
Prečo klesá naša pôrodnosť? Náhoda? Určite. :-) Ako žijú mladí, prečo sa musia zahypotékovať a prežívať existenčné stresy takmer do smrti, prečo nám odchádzajú mladí do zahraničia? Ako žijú dôchodcovia?
Keby príspevok reagoval na zadanie, nemám na čo reagovať ja.
Ako som už spomenula, je síce pekné, že myslíš na onko pacientky, ale prečo neapeluješ na súčasný stav našich potravín, stav zdravotníctva, rozkrádanie ..., no nebudeš, lebo tretí sektor. Ešte som si nevšimla, že by si niekedy reagovala na nejaký spoločenský problém.
.
Vskutku by som bola rada, keby mi ktokoľvek nahádzal neužitočné, či aj mňa systém vyhodí sám od seba ako údajne alayu.
afrikánka
01.09.17,22:01
zaujalo ma
arizona aj korela majú zhodne 3 mínusky
alaya1
02.09.17,03:15
The end?
P.S. system prispevok zroloval, a preto nebolo vidiet tvoj komentar, ved o ten tvoj ti islo.
alaya1
02.09.17,04:19
Moja odpoved bola o alternativnej moznosti k zadaniu otazky. O com je tvoja odpoved na otazku? O...analyza mojej osoby ma co spolocne s predajom vlasov? Tvoja odpoved,do tejto temy absolutne nepatri. Mal by si to nejaky moderator vsimnut a urobit poriadok.
afrikánka
02.09.17,11:54
opäť ma zaujalo
arizona má 3 mínusky, u korely zmena-už iba 2, pritom užitočné sú stále rovnaké, 2x
Kto tu manipuluje s výsledkami a prečo?
misoft
02.09.17,15:00
1) Vlasy..
2) Lysina...
:D
buchač
02.09.17,15:45
Mám JEDEN dobrý TIP.

Zavrite niekto hentú tému...aj tak je to už len balada o dvoch premenných.
------------------------
misoft (Dnes 18:00) 1) Vlasy..
2) Lysina...
===============
Ale kdeže by ...
1. O hovne
2. O ničom
Mila123
02.09.17,15:54
Juraj , prepáč, ty si plešiak?
afrikánka
02.09.17,16:20
Nejde o to, aká je téma a kto v nej rieši....podstatné je, čo sa rieši.
buchač
02.09.17,16:32
Miluška, nemusíš sa ospravedlňovať.

Nie, nie som plešúlik. Jeden čas som síce bol...dokonca na celom tele. Šak chemo proste nepustí.
Ale strihám sa roky tak, čo strojček vezme. A strihal som sa takto aj pred chemo. Ak by som si vedel sám hlavu oholiť, tak by som bol ako koleno. Mne sa to proste takto páči.
U chlapov je to ale iné, to je pochopiteľné...ženy je trochu iná kapitola.

ALE aby sme sa chápali, čo som myslel tou baladou.

Celá táto téma už stratila svoj zmysel a tým pádom aj účel.
Veď začať sa prekárať, ba doslova hádať nad príspevkami ? Urážať jeden druhého ? Oduť sa ?

Ja si ruku nenechám urvať...v pohode poddžubnem...a kľudne aj urazím oponenta.
ALE fujtajbl, mám svoje mantinely...veď ma (snáď) poznáš...čo sa zdravia týka, tak si nezvyknem srandu robiť.

...a dávať plusky a mínusky hala-bala...raz ich dať, raz ich zobrať späť...
Tak o čom to vlastne je ? Nie o tých dvoch premenných ?