zbynica
02.09.17,10:13
Dobrý den,chcem sa spýtať,ako postupovať .1.7 som si kupila okuliare,za 360€ podotýkam slnečné,po 2 týždnoch začali tmavnuť,stále horšie som cez ne videla.1.8som ich reklamovala,aprave mi od majitela optiky prislo vyjadrenie ,ze som ich nosila na slnku-slnečné okuliare a teda poškodila som ich sama,ponúkajú mi inésklá,lebo tie čo mam povodne sa už nevyrábajú a ani moje okuliare sa už nevyrábajú, len tie sklá su uplne iné ako povodné a nepáčia sa mi,mám nárok na vrátenie penazí,ako to riešiť? Vďaka
ivka70
02.09.17,09:11
Zamietnut reklamaciu moze predajca len s odbornym posudkom, kedze ide o reklamaciu po 1 miesiaci.
V odbornom posudku misi byt napisane, ci bola vec poskodena nespravnym pouzivsnim alebo ide o vyrobnu chybu.
Ak mali okuliare tu vadu uz pri kupe, mas narok na vymenu za rovnsky typ, ak taky predajca nema a nevie ani zohnat od vyrobcu, mas pravo na odstupenie od zmluvy a vratenie penazi.
Ine okuliare ci skla nemusis zobrat, je na tebe, ci sa budes chciet na vymene dohodnut.
Inak neviem si predstavit, kde inde ako na slnku by sa mali slnecne okuliare nosit.
Bud zle chapes vyjadrenie alebo ide o iny typ okuliarov, ktore by ale v navode museli mat, ze nesmu na slnko. Take okuliare nepoznam, aj keby neslo o slnecne.

http://www.pravaspotrebitela.sk/?page=brochures&itemid=9
zbynica
02.09.17,09:46
Dakujem ,pochopila som to,proste mi nechcu vratit peniaze,posudok odborny mi neposlali,iba od predajcu,kde napisali,ze som doskrabala vrchnu cast sosovky skiel,ale ja som davala na tie okuliare pozor ,nemala som ich kde manualne poskodit,a neviem ako postupovat dalej ,pytam od nich odborny posudok a potom to asi nahlasim na soi