Lucia Lafkova
04.09.17,06:11
Dobré ráno, prosím Vás chcela by som práve teraz nakupovať cez aliexpres, ale vôbec to nejde. Nakupoval v blízkej budúcnosti teraz niekto cez aliexpres? ja som už predtým cez aliexpres nakupovala a to šlo tak neviem, ďakujem
ivka70
04.09.17,04:22
V pohode, vsetko ide.
ivka70
04.09.17,04:23
co znamena, ze vobec to nejde?
nieco to robi, vypisuje?
Lucia Lafkova
04.09.17,04:46
prihlásim sa, označím tovar, napíšem počet ks a dam pridať do košíka a nič košík je stále prázdny, čo stým, neviem kde robím chybu?
ivka70
04.09.17,04:50
skus vymazat cookies a historiu v prehliadaci, cely prehliadac restartovat a opat sa prihlasit
Lucia Lafkova
04.09.17,05:25
skúsila som ale neide to, budem skúšať ďalej , ďakujem
buchač
04.09.17,06:06
Ak používaš prehliadač Mozilla, tak si otvor stránku.
Lebo ak nevieš poriadne po engliš (asi ako ja ;) ) tak Aliexpres má v ponuke automatickú ponuku jazykov. Budeš lepšie v obraze.

Ale celkový postup Ti nebudem popisovať, existujú stránky, kde je všetko vysvetlené, obnovíš si informácie.
Napríklad
https://megatron.sk/navod-ako-nakupovat-na-aliexpress/
alebo
https://www.google.sk/search?client=opera&q=nakupovanie+aliexpres&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

Ale s podobným som sa už stretol už aj ja. Mne sa to stalo v jednom prípade.
Išlo o tovar, ktorý bol v akcii - zľave...no pravdepodobne už nebol na sklade. Systém o tomto fakte vie a preto neakceptuje nákup.
Lebo objednal som si ten istý tovar, no od iného predajcu...a čuduj sa svete, objednávka prešla v pohode.
Lucia Lafkova
04.09.17,06:32
ďakujem za info, možno máš pravdu, keď je tovar v akcii zo SR to neide objednať
buchač
04.09.17,06:35
Zle si ma čítala.

Píšem o tovare, ktorý v podstate BOL v akcii.
Tovar, ktorý JE v akcii, sa dá (ide to) objednať...nie raz som objednal a aj došiel na Slovensko.
vulxy
04.09.17,06:37
teraz prave som nakupil a funguje v poho...niekedy sa stava ze to ani neprida ko kosa...taky je zivot u ali-ka :)
Dark699
04.09.17,07:17
Keby ste vsetci lepsie citali, zistili by ste ze predtym nez to pridate do kosika tak treba vacsinou este odklikat ak tam je moznost tak farbu, vzor, atd atd a az potom to ide pridat do kosika........hold taky je zivot, radsej pisat zbytocne komentare ako citat
vulxy
04.09.17,07:57
jasne , ty jediny vies citat...a to sa ti este nestalo ze si odklikal vsetko co treba a ajtak nic?
Dark699
04.09.17,08:00
Urcite nie a nakupujem dennodenne..prepac samozrejme raz neslo, pokial som neodklikol aky vzor produktu chcem, nestacilo mat len obrazok vybraty na fotke :).odvtedy nemam problem ...to mas ako u lekara...z 10 ludi pride 7 zbytocne :D a potom vyplakavaju v spravach ze nefunguje system...treba pouzivat hlavu darmo...je to moj nazor a ja ti tvoj takisto neberiem..zbytocne som sa zapojil do diskusie, to nezvyknem vobec robit tak pekny den prajem :)
Lucia Lafkova
06.09.17,04:25
Dobré ráno prajem, viem mi niekto ešte poradiť ako je možné odstrániť uloženie karty do aliexpresu, dá sa to aj jednoduchšie ako cez alipay alebo len cez alipay, ďakujem
buchač
06.09.17,05:01
Dark699 (04.09.17 11:00) Urcite nie a nakupujem dennodenne..prepac samozrejme raz neslo, pokial som neodklikol aky vzor produktu chcem, nestacilo mat len obrazok vybraty na fotke
=======================
Neviem, čo kupuješ každý deň...ale to je jedno.
Ak je tam ponuka viacerých možností, tak je to jasné...systém sám nepustí ďalej....a dokonca vypíše upozornenie, že čo je potrebné urobiť....preto som vyššie spomenul voľbu jazyka.

Ja osobne kupujem tovar, šak sa jedná o vercajk a tam nezvykne byť voľba výberu...
No aj napriek tomu sa mi stalo, že tovar nebol - nadal sa vložiť do košíka.

...a včul použi hlavu a povedz, kde je chyba.