emr
05.09.17,13:34
Situacia


auto opel insignia 2.0 TDI bez nejakych aktualnych akutnych problemov bolo dane do servisu na kompletnu diagnostiku a prezretie ci je vsetko OK. Dovod ze dlho nebolo servisovane v autorizovanom servise a ma uz svoje kilometre.
boli zrealizovane a vymenene vsetky veci podla odporucania (suma 1000 eur) - ziadne z tych veci neboli nejake problemy priamo v motore
dalsie 2 dni auto najazdilo dokopy 150km kazdy den
na 3. den dlhsia cesta po dialnici, po 150km auto nepojazdne
dane do najblizsieho autorizovaneho servisu - vysledok - odisiel motor - vraj vytiekol vsetok olej a poskodene viacere hlavne casti motora - eventuelna oprava by stala 4000 eur
predtym s vytekanim alebo nadspotrebou oleja ziaden problem nebol
auto je po zaruke, ma najazdenych cca 200 tis km


Moj dojem


mohlo ist o suhru okolnosti ale mam silne podozrenie ze autorizovany servis pri prehliadke a servise za 1000 eur nieco zanedbal alebo sposobil chybu ktora sposobila ze za 3 dni (dokopy 500 km) vytiekol vsetok olej a pokazil sa motor.


Otazky


myslite ze je nejaka sanca zobrat ten autorizovany servis na zodpovednost, ci uz z titulu priamej skody alebo nedbalosti pri generalnej prehliadke a vysudit alebo inym sposobom od nich ziskat spat 1000 eur za servis a 4000 eur skodu ktoru potencialne sposobili?
aky by ste odporucili postup? Ist za nejakym znalcom nech sa mi k tomu vyjadri, rovno za pravnikom?



Vopred dik za vecne odpovede.
misoft
05.09.17,13:05
Aj servis má záruky na svoje opravy. V tomto prípade (mám dojem) servis asi nevykonal opravy dôsledne a dôkladne a v takomto krátkom časovom odstupe a priebehu vzdialenosti a okolností (vytečený olej) za to zodpovedá. Podať reklamáciu opravy - v prípade, že by to odmietal, zohnať si odborného znalca (samozrejme zaplatiť) a súdiť sa (podať žalobu o náhradu škody, zaviazať servis, aby uviedol vozidlo do pôvodného stavu ako malo byť po autorizovanej oprave). Pri podaní žaloby tiež si uplatniť všetky výdavky spojené s tým (odťah vozidla, znalca, náhrady za dopravu atď). Pokiaľ vyhráš - servis to bude musieť VŠETKO zaplatiť - do posledného centa!
sosak
05.09.17,15:27
Ako majiteľ vozidla si predsa preberal vozidlo z autorizovaného servisu a vtedy bolo v poriadku. Na vytečený olej z motora ťa počas jazdy upozorňuje červená výstražná kontrolka tlaku oleja a vysoká teplota motora. Teda dvojaká výstraha, ktorej si nevenoval pozornosť a vtedy bolo nutné bezpodmienečne motor vypnúť. Neurobil si to a vypiekol si motor. Nebudem rozoberať, ako sa mohol stratiť olej z motora, predsa musí byť viditeľná stopa, kadiaľ unikal. Osobne si myslím že neuspeješ s určením zodpovednosti servisu o spôsobenej škode, pretože si tomu mohol zabrániť - varovali ťa spomínané kontrolky.
buchač
05.09.17,15:30
Na vytečený olej z motora ťa počas jazdy upozorňuje červená výstražná kontrolka tlaku oleja a vysoká teplota motora.
======================
Jednoznačne !
buchač
05.09.17,15:44
Vecné odpovede :

1. Nemyslím

2. GO motora
jslancik
05.09.17,16:44
a kontrolka funkčnosti kontrolky funguje? resp. merača hladiny oleja.
sosak
05.09.17,16:56
Pýtaš sa ako idiot. Pri každom naštartovaní motora sa na krátku chvílu rozsvieti okrem iných kontroliek aj kontrolka tlaku oleja a po chvíli po dosiahnutí tlaku oleja zubovým čerpadlom kontrolka zhasne.
misoft
05.09.17,16:58
Teoreticky - máš pravdu.
Ale!
Kto ho vie, čo tí mechanici robili? Čo odpojili?, Nepripojili? Možno kontrolka nesvietila - nepripojená, žiarovka vypálená. Teplota? Áno - stúpne. Ale jemu sa to stalo na diaľnici - možno si všimol zvýšenie teploty - ale veď šiel po diaľnici, vytínal tomu, tak si myslel, že je to normálne, že stúpne.
Nevieme, ale v každom prípade - ten olej sa nestratí za tri dni, nespáli, ten musel čúrkom tiecť. Možno tesnenie pod karterom prasklo, kto vie, čo mu tam dali.
sosak
05.09.17,17:03
Nefunkčnosť kontrolky by mal majiteľ vozidla pri teste pri štarte ľahko zistiť, viď vyššie.
emr
05.09.17,18:07
Ziadna kontrolka pocas jazdy nesvietila, ani po tom ako sa auto pokazilo. Dokonca po napojeni na diagnostiku v servise pri mieste poruchy (tiez autorizovany) to nehlasilo ziadnu chybu, museli to rozobrat az potom zistili kde je problem.
sosak
05.09.17,18:38
A pri štarte motora sa kontrolky nerozsvietili ? Lebo to je test funkčnosti a keď sa kontrolky nerozsvietili, mal si reklamovať a nejazdiť.
A teplota motora bola počas jazdy v normále?
emr
05.09.17,18:53
Keby bolo auto v poriadku pri preberani zo servisu, neskonci po 3 dnoch tak ako skoncilo, najma ked predtym ziaden problem s olejom nebol, menil sa dovtedy v standardnych cykloch podla servis manualu, resp. ked si to kontrolka vyziadala.

Auto bolo dane do toho autorizovaneho servisu aby ho kompletne prezreli a pripadne rizikove/opotrebovane casti vymenili, presne aby sa predislo nejakej poruche ktora by z toho auta urobila kus do srotu. Efekt bol uplne opacny.

Moze to byt fakt len nahoda, ktora s tym servisom nema nic spolocne, ale pride mi to kua zhoda nahod ze za 3 dni po servise (kde olej kontrolovat museli) je olej fuc. Mozno staci zabudnut jednu suciastku alebo ju zle namontovat a olej zacne unikat? Neviem, ale smrdi mi to riadne.
emr
05.09.17,18:58
Kontrolky boli vsetky v poriadku, poznam sofera a viem ze to obsesivne kontroluje pri starte aj pocas jazdy. Teplotu motora/oleja neviem.
sosak
05.09.17,19:08
V tom druhom servise, kde nakoniec auto skončilo ako nepojazdné neurčili príčinu, resp. kade olej unikol? Predsa sú to technici na nejakej úrovni a zistiť príčinu by nemal byť problém.
Na zákazkovom liste by mali byť vypísané všetky práce, ktoré boli vykonané na mot. vozidle vrátane výmeny dielov. Treba skontrolovať zákazkový list aké úkony vykonali a či to môže mať súvis s olejom.
emr
05.09.17,19:09
Zatial to vidim takto. Ziskat detailny popis poruchy a pricin z toho servisu ktory poruchu riesil. Popis toho co sa robilo na tej preventivke za tisicku. Dat to znalcovi nech to posudi ci je tam nejaky link a ak hej, tak im dat sancu to dat do poriadku, inac cez pravnika.
buchač
05.09.17,19:15
sosak
Ako majiteľ vozidla si predsa preberal vozidlo z autorizovaného servisu a vtedy bolo v poriadku.
---------------------
emr (Dnes 21:58) ...poznam sofera
==============
Ajajajááááj.....

Majiteľ a šofér nie sú jedna a tá istá osoba ???
Podľa vyššie uvedeného asi aj nie...alebo určite nie.
emr
05.09.17,19:22
Z toho servisu bol vypytany detailny pisomny popis poruchy a pricin. Zatial mam len ustny popis z druhej ruky (ja som nebol vodic, pomaham znamej ktorej sa to stalo).

Info je ze tam bolo nieco zhorene (myslim nejaky filter) a tri klucove casti motora poskodene.
Ohladom oleja mam len info ze "tam ziaden nebol". Poskodeny motor asi dosledok toho oleja.

Inac napr. toto som nasiel http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=815&t=1071430
cize uplne scifi nie je ze to tieklo len pocas jazdy
buchač
05.09.17,19:48
emr (Dnes 22:22) Z toho servisu bol vypytany detailny pisomny popis poruchy a pricin. Zatial mam len ustny popis z druhej ruky
================
Sorry...mne je jedno.
ALE každý v tom ústnom popise niečo pridá a niečo uberie.
Výrazy, ako sú "niečo" alebo "nejaké" sú nepresné.

Napríklad ja neverím, že by diagnostika nenašla chybu ...a k tomu ešte tak solídne dôležitú chybu.
Holt, niekde sa stala chyba.
jelalim
06.09.17,08:11
Je podla mna nemozne, aby auto stratilo vsetok olej v priebehu 3.dni, a aby normalny vodic by toto nespozoroval. Ako statilo ten olej? Ked auto strati vsetok olej za 3 dni, tak to musi byt jednoznacne a presne vidiet kde sa stratil.

Vsetko ostatne je tu len spekulacia.
nesca
06.09.17,10:45
Vstúpim do debaty, odpoveď neviem, ale...Osobne poznám obdobný prípad, tá istá značka auta, najprv hlásená nízka hladina oleja , v servise akože opravené, po týždni mal ísť na kontrolu či všetko ok. Došiel, oleja nikde bez hlásenia kontrolky a motor museli celý vymeniť, valce vraj nemali kruhový prierez...auto malo tri roky a vraj sa im to ešte nikdy nestalo ..:-)