helenocka1955
08.09.17,07:44
Moja dcera ma syna ktorý bude mat uz 3 roky.To by nebolo nic výnimocne,no ona sa o svojho syna skoro vobec nestara.Manžel ju nastahoval do nasho bytu hoci nema trvale bydlisko u nas.Na nicom sa nepodiela,neplati najom,nenakupuje,a ked nakupi tak len veci ako jogurty,a granko atd.veci ktoré je len ona.Vsetko nici,robi neskutocny bordel.Ale najhorsie na tom je ze chodi stale preč ,vraj do práce a hlavne na noc a aj ked pride domov rano okolo7h tak si lahne a spi do poobedia a večer ide znova preč.manžel ju v tom podporuje.Samozrejme ze vnuk je na mojej starostlivosti,hoci ho akoze nechava na muza,no on sa o dieta absolutne nevie postarat,tkaže vsetka starost je na mne.Ja uz odmietam sa starat o vnuka,ako keby to bol moj syn.Uz nevladzem,no dceru to vobec nezaujima.Vie že vnuka milujem a zneuziva to.Chcela som to dat na mediaciu,ale viem ze to nepomoze a len pridem o peniaze.Navyse ma este muz udal ze neplatim najomne,hoci o vsetko ostatne sa staram ja.muz a dcera drzia spolu,lebo su rovnakej povahy a ja uy neviem co mam robit aby sa obaja uvedomili
ivka70
08.09.17,06:02
vytahujes opat ten isty problem, ktory ale neriesis, len sa potrebujes postazovat: http://www.porada.sk/t300269-odstahovanie-dcery.html#post2974079
helenocka1955
08.09.17,06:16
asi mas pravdu