enka81
09.09.17,21:38
Potrebujem poradiť, máme umývačku riadu Bosch, nie je už v záruke, počas umývacieho cyklu sa vypla, bez chybového kódu. po opätovnom zapnutí pokračovala v umývacom cykle, kde prestala, po 5 minútach sa zase vypla,stretol sa s tým niekto? Prívod vody je v poriadku, vodu napustí a aj vypusti, len sa po nejakom čase začne vypínať a tým pádom nedokončí cyklus. keď sa vypne, nereaguje hneď na zapnutie tlačidlom, až po pár minútach, zdá sa mi, že niečo cukne a potom sa dá zapnúť, ale zase sa vypne. Vopred vďaka za názor.
moika
09.09.17,20:08
Mali sme umyvacku aj susicku Bosch a obe sa pokazili.Nedali sa potom opravit. Respektive nahradny diel bol taky drajhy ako iny neznackovy spotrebic. Mam podozrenie ze je to planovane.Proste v programe je nieco co to spusti.
enka81
10.09.17,07:39
to si ma nepotešila, v poslednom mesiaci sme kupovali novú chladničku, práčku, toto by už bolo príliš, vzhľadom na to, že kupujeme vždy v hotovosti bez splátok, dúfam, že sa bude dať ešte opraviť. Sranda je, že som umývačku vyberala práve kvôli recenziám, že Bosch patria medzi najlepšie.
arizona
10.09.17,18:54
Znacka Bosch bola dobra pred mnohymi rokmi. Dnes uz je to šuvix
enka81
10.09.17,19:14
a ktorá značka je podla teba naj.?
arizona
10.09.17,21:00
napr.Miele, ta si drzi kvalitu stale
etHan_
11.11.19,15:09
Trochu oživím tému. Ako si napokon dopadla s tou umývačkou? Čo to bol za problém? Pretože podobne sa začala správať naša myčka Siemens. Dávala si to opravovať, prípadne ak si spomínaš: koľko to stálo?
enka81
03.10.20,14:27
Tak nakoniec sme volali opravár, ktorý zahlásil, že problém je v hlavnom paneli, kde oprava sa šplhala do ceny kúpy novej, čo sme aj tak vyriešili, sranda že po 3 rokoch nám odchádza podobne aj tá.