_domculaa_
10.09.17,17:47
Ešte by som potrebovala poradiť s jedným filmom. Ide o štyroch chlapcov ( tínedžerov) , ktorí pochádzajú z jednej rodiny a majú nadprirodzené schopnosti a medzi nich sa dostane ešte jeden chlapec, ktorý bude tými schopnosťami zabíjať ľudí. Myslela som si, že ten film sa volá Kronika ale nie je to ono. Približne pred pol rokom to išlo na Dajto. Budem rada ak mi pomôžete :)
buchač
10.09.17,16:08
To bude určite nejaká sprostosť.
_domculaa_
10.09.17,16:13
Ten film som už videla a podľa mňa to nie je sprostosť ale ok. 100 ľudí, 100 chutí. Ja len potrebujem vedieť názov toho filmu.
kopretinka
10.09.17,19:10
nezadávaj opakovane tú istú otázku
misoft
10.09.17,19:17
To si z náš asi robíš prdel, čo?
http://www.porada.sk/t300973-potrebujem-poradit-nazov-filmu.html#post2979737 o 16:15 a teraz 17:47....
Dám ti jednu radu:
Na hľadanie filmov tu nie sme, na to máš weby o filmoch:
www.fdb.cz, www. csfd.cz - skús pohnúť rozumom!
_domculaa_
10.09.17,19:30
Môžem ju zadávať koľko chcem
_domculaa_
10.09.17,19:33
Môžem to pridávať koľko chcem a mám taký pocit, že stránka sa volá porada takže som tu napísala, že potrebujem poradiť a nenapísala som, že ten film mi máš vyhľadať ale myslela som to tak, že ak niekto vie názov toho filmu tak nech ho napíše.
Ak nevieš o čo ide tak radšej nekomentuj.
kopretinka
10.09.17,19:53
nemôžeš pridávať koľkokrát chceš.každá stránka má nejaké pravidlá a základným pravidlom tejto stránky je,že otázky sa neduplikujú.A nevyskakuj,lebo ťa veľmi rýchlo zruším.
buchač
10.09.17,19:58
kopretinka (Dnes 21:53) A nevyskakuj,lebo ťa veľmi rýchlo zruším.
=================
Prečo nie čas prítomný ?
Budúci čas by mal byť v podstate minulosťou...;)

ALE odpoviem na otázku.
Jedná sa o tento film :D
https://www.csfd.cz/film/106934-ctyri-z-tanku-a-pes/prehled/
misoft
10.09.17,20:11
_domculaa_ (Dnes 21:33) Môžem to pridávať koľko chcem a mám taký pocit, že stránka sa volá porada takže som tu napísala, že potrebujem poradiť a nenapísala som, že ten film mi máš vyhľadať ale myslela som to tak, že ak niekto vie názov toho filmu tak nech ho napíše.
----------------------------------------------------------------
Inými slovami: akože chceš poradiť, ale v skutočnosti chceš, aby to za teba iní vyhľadali - veď sama píšeš, že ak niekto vie, nech napíše názov filmu - čo sa rovná, aby vyhľadaj a tebe oznámil.
A s tými otázkami - preštuduj si toto: http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html a nevyskakuj!

Okrem toho: Porada je primárne určená pre účtovníkov, personalistov..... ostatné je pridaná hodnota... pre filmy sú špecializované web stránky.
kopretinka
11.09.17,07:11
Bors,pýtala sa dokopy3x,2x to isté,inak by som ju neupozorńovala....
ivka70
11.09.17,15:33
pytala sa vzdy na iny film, len nazov otazky bol rovnaky
kopretinka
11.09.17,20:10
ivka,na 100% si o tom presvedčená?
Chobot
11.09.17,20:41
VIdel som to, je to film s názvom Súmrak: Sága vyvolených. Originálny názov: The Covenant.

Dá sa to pozrieť, ale filmov s podobnou tématikou či dejom je už na mraky. Napr. Čarodejníkov učeň, Wanted, The last airbender a pod.

A čo sa to sa vami deje, ľudia??? Veď ak neviete, tak nepíšte zbytočné komentáre. Založila 2 témy? No a čo? Tak je nová, môže sa zmýliť. Treba jednu tému nahlásiť, zruší sa duplicita. Mali by ste si aj vy zopakovať Etiketu porady, najmä body 2 a 3:

2. Odpovedám tak aby bola moja odpoveď užitočná bez zbytočných a najmä kritizujúcich komentárov.

3. V odpovedi neodsudzujem pýtajúceho a nemoralizujem nad otázkou. Ak otázka navádza na porušenie zákona tak stačí neodpovedať, prípadne je možné nahlásiť takúto otázku ako nevhodnú, na zmazanie.