kajkape
26.07.06,09:31
Zdravim,

chcela by som poprosit o radu, je mozne, aby zamestnavatel udelil skrateny pracovny cas, ked su take vysoke teploty? Je to niekde v zakone alebo je to cisto na jeho dobrej voli? Prosim, nasmerujte ma na nejaky paragraf, ak to v zakonniku prace je. Totizto napr. na 27. a 28.7.06 hlasia teploty okolo 37 a 38 stupnov a v praci nemame klimu. Tazko je tu vydrzat doobeda a nieto este poobede, ked mi do kancelarie zacne svietit slnko. Vopred dakujem za radu a sorry, ze sa pytam na taku hlupost.
jankasm
26.07.06,07:50
To bude asi len na jeho dobrej vôli.
Myslím, že v zákone je spomenuté len niečo také, že zamestnávateľ môže zmeniť pracovnú dobu, napr. doobeda 7:00 - 11:00, poobede 15:00 - 19:00. Aby sa zamestnanci vyhli tým najhorším obedňajším teplotám.
Chobot
26.07.06,08:27
Zdravim,

chcela by som poprosit o radu, je mozne, aby zamestnavatel udelil skrateny pracovny cas, ked su take vysoke teploty? Je to niekde v zakone alebo je to cisto na jeho dobrej voli? Prosim, nasmerujte ma na nejaky paragraf, ak to v zakonniku prace je. Totizto napr. na 27. a 28.7.06 hlasia teploty okolo 37 a 38 stupnov a v praci nemame klimu. Tazko je tu vydrzat doobeda a nieto este poobede, ked mi do kancelarie zacne svietit slnko. Vopred dakujem za radu a sorry, ze sa pytam na taku hlupost.

V zákonníku práce to určite nenájdeš, tam to nehľadaj. Ani inde nenájdeš naprísané niečo také, že "ak stúpne teplota na pracovisku nad XX st. C, tak zamestnávateľ musí urobiť....".

Pripájam Ti dve vyhlášky o bezpečnostných požiadavkách na pracovisko. Je to ale na podrobné preštudovanie a vyvodenie záverov. Nepriamo sa tým dá argumentovať, že nie sú zabezpečené zdravotné požiadavky na pracovisku, ale nie je jeho povinnosťou skrátiť pracovný čas. Sťažovať sa môžete na inšpektoráte práce, ktorí síce môžu dať pokutu, že nie sú zabezpečené požiadavky vyhlášky, ale to je všetko. Navyše existujúci zamestnávatelia majú čas na zosúladenie prac. podmienok s predpisom do 30. 6. 2008, takže možno aj pokute sa vyhnú a vy si šéfa len pohneváte.

Pokiaľ je tolerantný zametnávateľ, tak príjme v teple aspoň nejaké opatrenia, ak taký nie je, tak si len ťažko pomôžete.
Excise Duty
26.07.06,09:11
Právne predpisy sú odtrhnuté od života a nedá sa v nich nájsť jasná opora týkajúca sa letných horúčav a s tým súviaca úprava pracovnej doby. Všetko závisí od porozumenia ale aj od IQ šéfikov bez ohľadu na to, či ide o štátnu správu alebo súkromnú sféru. Nemožno paušalizovať, lebo mnohí zamestnávatelia aj bez predpisov dokážu tento problém vyriešiť neformálne a v prospech zamestancov, ale sú aj takí šéfici, ktorí majú na rozdiel od podriadených svoje kancle klimatizované a tak v letných horúčavách nevidia nijaký problém. Kým som bol ešte v pracovnom pomere, tam tiež šéfovia s klimatizovanými kanceláriami nevideli v horúčavách nijaký problém, až kým to s niektorými ľuďmi nešvihlo a bolo potrebné k nim zavolať pohotovosť, potom sa veci zmenili. Takže ako v tej pesničke, v ktorej komusi pichli vidly do zadku a odvtedy bolo v ich obci všetko v poriadku...
kajkape
26.07.06,10:47
Dakujem vam, pomohli ste.
Jara
26.07.06,10:59
Zaujímavé že to nejde len v súkromných firmách. Teda česť výnimkam!
U nás na Urade práce v sociálnej poisťovni robia len do 12.30 už druhý týždeň. Poobede som tam nikoho nenašla, že pre horúčavy... Nuž čo, ale buďme radi že máme prácu, koľko ľudí je doma a chcelo by s nami meniť. Makajme poraďaci a potom si aj nejakú dofču doprajeme, aj keď jej je málinko...