sonička
26.07.06,09:55
Mám veľký problém, blíži sa termín 01.08.2006 a od toho dátumu by som mala prihlasovať ľudí na "OZNAMKU" elektronicky./pretože máme nad 20 zamestnancov/. Problém je v tom, že mám program MRP MZDY A PERSONALISTIKA a oni ešte nemajú takúto možnosť v programe. Čo mám robiť?
Dada
26.07.06,07:58
Mám veľký problém, blíži sa termín 01.08.2006 a od toho dátumu by som mala prihlasovať ľudí na "OZNAMKU" elektronicky./pretože máme nad 20 zamestnancov/. Problém je v tom, že mám program MRP MZDY A PERSONALISTIKA a oni ešte nemajú takúto možnosť v programe. Čo mám robiť?

Ja mám ten istý problém, mám Pohodu a tiež sa zatiaľ nedá vygenerovať súbor s Oznámením... Takže treba kontaktovať tvorcov programu.
Paula
26.07.06,07:59
Mám veľký problém, blíži sa termín 01.08.2006 a od toho dátumu by som mala prihlasovať ľudí na "OZNAMKU" elektronicky./pretože máme nad 20 zamestnancov/. Problém je v tom, že mám program MRP MZDY A PERSONALISTIKA a oni ešte nemajú takúto možnosť v programe. Čo mám robiť?

Poslala (odovzdala) by som tlačivo so sprievodným listom, v ktorom by som oznámila tento "technický" problém.
Jara
26.07.06,08:01
To ma udivuje, že ešte nemajú takú možnosť. Možno sa to dá aj nejako cez stránku poisťovne, keď si tam vypíšeš a odošleš. Skús sa poradiť v poisťovni, či ti neporadia náhradné riešenie. Viem, že niektoré firmy mali výnimku, keď bola malá firma a nemali napr. net. Písomne požiadali. Takže aj do MRP by si mala zavolať, že teda či nedriemu, že to potrebuješ. Keď máš viac ako 20 zamestnancov, tak neviem či by ste nemali prejsť na iný lepší soft...