alaya1
14.09.17,16:48
Idem varit dzem z rakytnika. neskusali ste spolu s jahodami? Myslim, ze sam o sebe bude velmi riedky a ja konzervanty nedavam
lujza.j
14.09.17,14:52
Ja nie...
...mna len napadlo..ze keby som mala rakytnik....zamiesala by som do medu:)
alaya1
14.09.17,14:54
lujza - mam ho 30 kg- zadarilo sa mu v lete :)...My med velmi ee, iba pupavovy, ten som urobila tiez pozehnane...ale do jogurtu a palaciniek pre muza bude ok, uz nemam miesto v mrazaku :)...Zahrada sa zblaznila :)
lujza.j
14.09.17,15:13
Tak to je parada....bud rada,ze sa zahrada zblaznila ....mozno nabuduce bude odpocivat:)skoda,ze nie je miesto v mrazaku....nie som si ista...ale myslim....ze aj suseny byva...na caj-do caju...
Vies,ze pupavovy med nie je vlastne med....:)med je iba to co vcelky vyrobia....aby sme im to potom my čmazli...:(
Ja mam doma aspon olej...mama mi vratila...ked som jej ho na popaleniny po oziaroch...ostal....kydnem do kremu na ksicht...a dostane ho zas:D
Ma krasnu farbu...
alaya1
14.09.17,15:20
Vycitala som, ze sa robi dzem s jablkami, mam este vela namrazenych cucoriedok, co muz privlacil minuly rok, tak musim aj tie zlikvidovat z mrazaka.tak vyskusam. V mrazaku mam namrazene, ale 30 kg je vela....Bude aj do jogurtu, tak dufam, ze sa vydari.
buchač
14.09.17,15:32
lujza.j
15.09.17,11:34
Este ma napadlo urobit to ako peceny caj...
alaya1
15.09.17,14:44
Este ma napadlo urobit to ako peceny caj...
Uz na tom pracujem, ale musim to pasirovat, lebo supka je tak nechutna.sak ked nebude dzem, bude sa to akoze dzus