jurky20
19.09.17,09:43
Ahojte. Prosim Vas uctujete niekto CZ s.r.o.? Potrebujem pomoc pri rozhodovani. Ci do toho ist ci nie?
legislativne myslim ze to nieje az take komplikovane, osnova je prakticky rovnaka, ale neviem....
veronikasad
19.09.17,09:28
Keď ovládas českú legislatívu, nič ti v tom nebráni...
jurky20
19.09.17,09:31
dakujem za info, CZ legislativa mi nepride nejak moc ina pravze, len este rozmyslam ze ake programove vybavenie, KROS v CZ nieje a neviem co podobne vybrat.
veronikasad
19.09.17,09:34
Skús money, ale slovenský funguje úplne na inom princípe ako KROS (aspoň pred pár rokmi, keď som s ním robila to tak bolo...). Vyžiadaj si demoverziu ci ti bude vyhovovať
jurky20
19.09.17,09:41
dik skusim :)
ZahradnikAmater
19.09.17,20:05
Robil som vo firme, kde sa účtovalo niekoľko firiem a majiteľ si zmyslel, že aj české firmy mu budú účtovať na SVK slovenské účtovníčky. Tiež boli toho názoru, že to nie je až taký veľký rozdiel. Tak som previezol celú malú počítačovú sieť s počítačmi a inštalovanými programami vrátane rozpracovaných rokov. Neskoro prišli na to, že len so znalosťou slovenských zákonov české firmy účtovať nedokážu.
jurky20
20.09.17,08:18
dik za radu, uvidim co to bude zac, je to len sprostredkovatelska firma tak by to nemalo byt zle a nebude platcom DPH, co mi uplne meni situaciu, inak by som sa do toho tiez nepustil, tiez som pozeral portal financniho uradu, nemozem nadavat, ale ten nas je na uplne inej lepsej urovni