emilka71
20.09.17,10:34
Ide o poistnu udalosť poistenia dennej dávky pre pripad prac.neschopnosti.Dakujem
ivka70
20.09.17,08:36
treba si pozriet konkretne podmienky poistky
emilka71
20.09.17,08:46
Dakujem Pozriem si.Len ma prekvapilo,že škodova udalosť sa mi stala v juni,na pn som bola mesiac.Ide o poistnu udalosť poistenie dennej dávky pre pripad prac.neschopnosti ,s plnenim od 15 dna pn .Len som nepočitala,že to bude trvať dlhši čas ,kým sa neviem čo prešetri.Dostavam listy,že sa to podstupuje na dalšie riešenia.Neviem aké.Však ide len o vyplatenie dní na pn.Prajem pekný den
ivka70
20.09.17,08:48
ak mas na mysli ako dlho to poistovni moze treat, tak dlho ..treba kontaktovat likvidatora tej konkretnej poistnej udalosit, kde je problem, mozno chyba nejaky doklad a ese ti nedal ivedeit (radi natahuju cas)
profesional
21.09.17,21:12
Hneď ako uzavrie šetrenie poistnej udalosti.
Martuk
24.09.17,15:26
štandardne poisťovňa plní do 15 dní od dodania všetkých potrebných a požadovaných dokladov (lekárske správy, tlačivo zo SP o PN odkedy dokedy si PN, ak už PN bola ukončená, pokiaľ ešte PN nebola ukončená, tak plnenie nečakaj, nakoľko poisťovňa nevie, koľko dní na PN ti má zaplatiť, policajné správy, inšpektorát práce ak ide o pracovný úraz a pod). V prípade dlhodobejšej PN, ak je predpoklad, že PN bude trvať niekoľko týždňov, možno mesiacov, je možnosť požiadať o preddavok plnenia. Je však nutné, aby si toto riešila cez osobu, s ktorou si uzatvárala poistenie, nakoľko sprostredkovateľ má povinnosť sa o teba starať a pomôcť ti po celú dobu trvania zmluvy. Zdôrazňujem po CELÚ DOBU TRVANIA POISTENIA!!!!