Marthy2
21.09.17,19:35
Ahojte, existuje nejaký voľne dostupný (bezplatný) program, ktorý by ste doporučili a ktorý dokáže vytvoriť slideshow (video) z digitálnych fotografií s hudobným doprovodom. Chcem aby to vo finále bolo v nejakom bežnom videoformáte (napr. avi).
excel.sk
21.09.17,18:04
PowerPoint síce nie je zadarmo, ale určite máte k dispozícii, ak nie doma, tak v práci
buchač
21.09.17,18:27
Veď ho máš v PC...Windows media center...;)

Príjemne jednoduchý, dobrá orientácia...jeden síce zo začiatku aj pomaturuje (šak aj ja som), ale fasa programík.
Už som pár videí urobil.
ZahradnikAmater
22.09.17,21:12
Zato zadarmo je OpenOffice alebo LibreOffice a obidva idú aj na Windows všetkých verzií od XP vyššie aj na Linuxových distribúciách.

Ale avi je formát filmov, nie slideshow, takže na to bude treba strihací program. A my stále nevieme, na akom systéme to chcete prevádzkovať.
Ing. Ľubomír Janoška
23.09.17,09:41
Musíš si to rozfázovať - najprv si vyrobiť slide-show s načasovaním a automatizovanými prechodmi napríklad v openOffice (Impress) a následne si ju nahrať do videa napríklad s CamStudiom.
duves
24.09.17,21:17
Pičovina, avi nie je format filmov. Avi je iba kontajner. Format filmov je napr. mpeg2, Xvid a podobne.