Dia-nka
23.09.17,13:39
Dobrý deň chcem sa opýtať od novembra minulého roka pracujem v ambulancii ako sestra dostala som hneď zmluvu na dobu neurčitú s 3 mesačnou skúšobnou dobou už 6 týždňov som na pn kvôli tehotenstvu kolegyňa účtovnícka mi len dala vedieť že bude lepšie ak ostanem na pn pretože v novembri mi maju predĺžiť zmluvu a tým že som tehotná mi ju nepredĺžia ale ak mám zmluvu na dobu neurčitú tiež je tam nejaká lehota že mi ju musí o rok predĺžiť ? Nerozumiem tomu a ak mám zmluvu na dobu neurčitú a som tehotná nemôže so mnou teraz rozviazať pracovný pomer ďakujem za odpovede
veronikasad
23.09.17,11:53
Skontroluj si či máš pracovnú zmluvu na dobu určitú alebo neurčitú.
Dia-nka
23.09.17,12:48
Mám ju na dobu neurčitú preto nerozumiem prečo mi maju v novembri predĺžiť
veronikasad
23.09.17,12:57
Zrejme ti ponúknu dohodu o zmene pracovnej zmluvy na dobu určitú alebo dohodu o ukončení pracovného pomeru. Nič nepodpisuj. Aj keď ukončenie pracovného pomeru by nemalo vplyv na poberanie nemocenského ani materského, počas poberania rodičovského príspevku, ak bude ukončený pracovný pomer, nebude trvať poistenie v nezamestnanosti. Nevznikne ti nárok na dávku v nezamestnsnosti.
Dia-nka
23.09.17,13:22
Áno to mi povedala že nech ostanem radšej pn lebo tak dostanem viac peňazí ako keď pôjdem na úrad a možno nedostanem nič ale aj tak je to dosť nefér voči človeku žene kt otehotnie už je nepotrebná tak všelijaké spôsoby hľadajú na to aby ju tam nemuseli držať :-/
veronikasad
23.09.17,13:36
PN môže trvať aj po skončení pracovného pomeru. Počas nej by ťa na úrade nezaeviduju. Ak pracuješ len od minulého roku, nárok na dávku v nezamestnanosti by ti nevznikol.
Dia-nka
23.09.17,13:59
Áno to mi je jasne :-) tak som zvedavá ako sa to nakoniec vyrieši ale na pn pravdepodobne budem už do konca tehotenstva tak či tak :-) ďakujem za odpoved