indiga
24.09.17,14:37
Prosím Vás máte niekto skúsenosť, môžem ísť s odporúčaním od svojho obvodného lekára hneď do reumatologickej ambulancie v Piešťanoch, nemusím najprv ísť iba za reumatológom v našom meste?Bola som u neho pred pár rokmi s rovnakými problémami ako mám stále aj teraz a keď mi nevyšli nejaké hodnoty asi reumat. z krvi tak ma vôbec neriešil. Napriek tomu si môj obvodný lekár myslí že moje problémy sú reumatické aj keď krv neukazuje zvýšené konkrétne reum. hodnoty.Čítala som že v Piešťanoch robia špeciálne podrobné vyšetrenia, ktoré možno oblastný reumat. nerobí.
Dáša_
24.09.17,12:51
skúšala si tam zavolať?
Mila123
24.09.17,14:32
bola som tam s mojou mamou, minulý rok, na odporúčanie jej reumatologičky, čakali sme za vyšetrením asi 2 mesiace, pozvánka na presný deň a čas došla poštou....
indiga
24.09.17,15:46
Ďakujem
buchač
24.09.17,15:50
Objednávanie na ambulantné vyšetrenie do Národného ústavu reumatických chorôb
Reumatologické ambulancie pri Národnom ústave reumatických chorôb slúžia predovšetkým ako konziliárne centrum pre reumatológov z celého Slovenska. Vzhľadom na nutnosť zabezpečenia dostatočného priestoru na konziliárne vyšetrenia pacientov od reumatológov, žiadame o vyplnenie Žiadosti o ambulantné vyšetrenie do Národného ústavu reumatických chorôb.
Reumatológ, prípadne iný odborník k môže zaslať žiadosť na ambulantné vyšetrenie v prípade diagnostických a terapeutických problémov. Prednostné ambulantné vyšetrenie zo závažných zdravotných dôvodov je potrebné vyznačiť na žiadosti, alebo súčasne dohovoriť telefonicky. Prvovyšetrenie pacientov s reumatickými ťažkosťami má byť uskutočnené predovšetkým podľa rajonizácie pacienta v spádovej reumatologickej ambulancii. V ojedinelých prípadoch môže žiadať o vyšetrenie na uvedenej žiadosti i praktický lekár a iný odborník.

http://www.nurch.sk/novinky/news_objednavanie-na-ambulantne-vysetrenie-do-narodneho-ustavu-reumatickych-chorob/
buchač
26.09.17,05:40
Toto nie je už o hodnotení !

Pri všetkej neúcte k hodnotiteľovi aj tak konštatujem len jediné.
Bodaj by nikdy nemusel hľadať podobné informácie.