jaro87
25.09.17,14:30
Dobry den,
1.4 2016 som si kupil chladnicku bosch s funkciou Nofrost. Rok a pol nebol ziadny problem, chladinka sla tichucko. V poslednej dobe zacala vrcat, pocujem to az do spalne. Deje sa to ked otvorim dvere do chladnicky a zavriem. Riesil som to aj cez reklamacne oddelenie,poslali mi technika a cuduj sa svete, nezavrcala ani raz, Mechanik mi poradil, aby som ju vypol na minimalne2 dni lebo aj ked je to chladnicka s funkciou Nofrost, tak apson raz za rok treba vypnut lebo vlhkost sa casom usadi v okoli ventilatora a zamrzne . Zbalil som veci z mraziaku a zaviezol k svokre do chladnicky. Po tychto dvoch dnoch skutocne chladnicka prestala vrcat,ale trvalo to len tyzden a znova huci ako zblaznena, Moja otazka je, ako sa mam domoct toho, aby som ju vymenil. Nie je normalne aby som mal vypnutu chladnicku dva dni a vozil jedlo v taske po rodine.Raz za rok by som to este dal,ale po tyzdni som znova na tom istom. Je povinny predajca chladnicku vymenit? Mam si nahrat ten zvuuk a poslat na reklamacne oddelenie?
ivka70
25.09.17,12:40
Zatial narok na vymenu nemas - reklamoval si len raz a aj to sa chyba neprejavila.
Ziadaj opat servisaka, ktory ma prist na to, co chladnicke je a opravit ju.
Cize oficialne nahlas chybu a ziadaj standardny proces opravy.
jslancik
25.09.17,12:46
Vrcanie mrazničky je veru zaludna vec. Vo väčšine prípadov za to môže spôsob uloženia v mraziacom priestore. Väčšinou stačí preukladat a mraznička stichne. Na čas.
Reklamovať by si mohol akurát to, že je hlučnejsia, ako uvádza výrobca. Ale to by sa musela závada prejaviť... A ktovie, čo ma výrobca ešte uvedené v návode.