sirinka123
26.09.17,14:50
Dobrý deň. Vždy ste mi tu dobre poradili, preto sa na vás obraciam aj teraz a prosím o pomoc. Mám TV Sencor a k nemu Magio box. Zakúpila som si USB Kingston 32 GB, 3.0, nakoľko by som si rada na neho nahrávala nejaké programy z telky. USB som zasunula do Magio boxu a odsúhlasila jeho formátovanie, keďže to odo mňa prijímač požadoval. Problém je však v tom, že na telke mi síce písalo, že prebieha formátovanie, ale nič sa nedialo, akoby zamrzlo, či čo. Neviete, čo s tým ďalej, prosím?
Chobot
26.09.17,13:09
Najlepšie je naformátovať to v PC. Ak to chceš používať ako médium na videá a filmy či fotky, tak netreba formátovať v TV.

Len keby si napr. používala externý HDD v TV na nahrávanie programov, vtedy si ten disk TV sformátuje. Ale potom obsah HDD nikde inde neprečítaš, ani v PC. Nahrané relácie sú zašifrované, že ich dokáže prehrať iba ten TV prijímač, kde sa nahrali.
arizona
26.09.17,13:15
Ak mas Magiobox,tak si mozes nan nahravat z TV. V knizke,ktoru si dostala k boxu mas popis.
Ale na USB si nahravat cez Magiobox nemozes.
sirinka123
26.09.17,13:22
Môžem aj cez Magiobox nahrávať, už som takto nahrávala na HDD,aj USB, no po čase mi odišli a už to nefungovalo. Ja som si USb sformátovala v PC, aj tak to nefunguje