andrejma
27.09.17,03:02
Dobry den,

pani z UPSVARU ma poslali na vyberove konanie (samozrejme na inferiorne pracovne miesto - minimalna mzda... samozrejme nikdy neponukaju pracu z oboru, aj ked neviem preco ked su priamo dostupne na ISTP...) kde som to samozrejme bol nuteny podpisat kedze som sa nechcel dostat do "dlhovej spiraly" (vyradenie z evidencie...),

nasledne som cestoval na druhe kolo k "zamestnavatelovi". tam som mu podpisal dane tlacivo kde bolo uvedeny den nastupu a tlacivo som zaniesol na UPSVAR.

Otazka je, kedze som este nepodpisal pracovnu zmluvu, ci som povinny ju prijat v takom zneni ako mi ju dany "zamestnavatel" predklada.


To znamena ci ma mozu nutit podpisaovat aj vyslovene nezmyselnu zmluvu, alebo ci stale mozem trvat na mojom suhlase o ponukanu pracovnu poziciu no mam vyhrady k pracovnej zmluve a mozem ziadat jej zmenu.


(alebo este inak, ak nepodpisem predlozenu pracovnu zmluvu, ci ma UPSVAR pravo ma z evidencie vyradit )

DAKUJEM.
jslancik
27.09.17,03:48
Toľko rečníckych otázok pokope... Zhrniem to: nik ta nenúti by evidovaný na úrade práce. A ak teda chceš, tak musíš dodržiavať podmienky. Samozrejme, že ťa môžu vyradiť pre nespolupracu. A áno, zamestnávatelia a úrad prace spolupracujú. A pani na úrade práce si nahodila do systému, že máš nastúpiť tam a tam. Myslíš, že si to nevšimne, keď k nej budeš naďalej chodiť?
Ty im vyčítaš, že ťa neposielaju na miesta z istp? Ale tam máš chodiť sam. Na koľkých pohovoroch na tie "lepšie" pozície z ISTP si bol? Prečo tam nie si už zamestnaný?