cinky16
27.09.17,07:40
Ahojte, potrebujem poradiť, ako uviesť do pracovnej zmluvy pani, ktorá príde za mňa za zástup počas MD + RD, ja by som sa chcela po roku alebo roku a pol vrátiť, uvidíme podľa situácie, či budem mať kde nechať dieťaťko a aké bude, neviem čo bude o rok a pol...ako postaviť podmienky v PZ tak, aby som sa mohla potom kedykoľvek vrátiť, je to naša firma, popri MD by som sa nevenovala poriadne ani dieťaťu ani práci, preto rok, rok a pol chcem byť doma s dieťaťkom...ak jej dame dobu neurčitú, budem ju potom môcť prepustiť kedykoľvek? a ked dám dobu určitú tak neviem, aký dátum tam mám dať...
ivka70
27.09.17,05:45
Zmluva na dobu urcitu zastupovanie pani XZ pocas MD a RD (zastupovania zamestnanca počas materskej dovolenky, rodičovskej dovolenky, dovolenky bezprostredne nadväzujúcej na materskú dovolenku alebo rodičovskú dovolenku)

Nedas ziadny datum, zmluva skonci tvojim navratom do prace.
To bude platit aj keby si isla na dalsiu MD , RD.
Aj niekolko rokov. stale pojde o zmluvu na dobu urcitu.

Ty musis mesiac dopredu pisomne oznamit svoj navrat (aj ked to bude vo vlastnej firme formalne, ale kvoli ukonceniu jej zmluvy to treba dodrzat), vtedy jej bude oznamene, ze dna xx.xx.xxxx (posledny den pred tvojim navratom), jej zmluva konci.

zze/2001-311/48/4/a
cinky16
27.09.17,05:48
dakujem velmi pekne :)