Gong
28.09.17,16:30
Prosím o radu tých čo účtujú v MRP-mzdy, auditor chce odo mňa mesačné zúčtovacie listiny, takúto predlohu som tam nenašla, len sumarizácia mesačná, myslíte, že chce odo mna toto? Dakujem
Mila123
28.09.17,14:36
ak nemáš odvahu mu zavolať, daj t.č. ja skúsim mu zavolať, že čo to také od teba môže chcieť......
Gong
28.09.17,14:49
Dakujem, číslo na neho nemám, konateľka mi poslala mail, čo bude potrebovať, a cez nu to nechcem riešiť, momentálne nie sme na tom dobre s komunikáciou.
1maaja
29.09.17,17:29
Doloz mesacnu sumarizaciu, poistne organizacie-mesacna sumarizacia, vyplatne pasky, zauctovanie poloziek miezd.
Dav
29.09.17,18:01
Dala by som jej dve zostavy : Zo miezd - Mzdy-Výstupy-Mzdová agenda - Sumarizácia mesačná a z Účtovníctva doklad o zaúčtovaní mesačných miezd. Mne mzdy prechádzajú z modulu Mzdy automatickým zaúčtovaním do účtovníctva (K/S).V Denníku sa dá vytlačiť Interný zaúčtovací doklad podľa čísla. Je aj možnosť MRP Mzdy- Výstupy- Ostatné-Zaúčtovanie miezd do PU. Nemám ju odskúšanú. V MRP Vizuál a K/S sú nejaké rozdiely, možno sa ináč správa K/S priamo s modulom Mzdy, ale tie rozdiely v týchto hlavných veciach nie sú.