Zvedavec89
06.10.17,10:30
Chcel by som vedieť, či existuje priame dopravné spojenie medzi Trnavou (SK) a Českými Budějovicami? Pokojne nemusí to jazdiť nejako pravidelne (stačí napríklad raz za dva/tri týždne. Jasne, že viem, že existuje autobusové a vlakové spojenie, ibaže tie sú spojené s prestupmi, a s tými ja mám problém. Viem, že občas sú vypísané aj spolujazdy, ibaže tie sa zas vyskytujú až moc vzácne.
Mám v Budějkách známych, a rád by som ich z času na čas navštevoval.
Tak som sa chcel spýtať vás, či neviete napríklad o niečom, čo nie je uvedené v oficiálnych cestovných poriadkoch.
Ďakujem za prípadné odpovede. Iba doplním, že aktuálne by to pre mňa bolo od novembra.
Ešte raz ďakujem za prečítanie môjho príspevku.
arizona
06.10.17,08:52
Myslim si, ze ak nejaky prepravca taketo jazdy ponuka,urcite ich ma uvedene vo svojich ponukach.Prehladajte web stranky,alebo skuste osobne.
vicktor
06.10.17,10:14
Pochybujem ze nejaky autobus jazdi TT-CB.
Ja som nikdy nevyuzil, ale existuju stranky kde sa hladaju ludia. Jeden chce cestovat a k niekomu sa pridat, druhy ma poloprazdne auto a za par supov ineho odvezie. Hladajte.
Zvedavec89
06.10.17,11:22
Poznám, blablacar. To sú tie spolujazdy.
sito
06.10.17,11:26
Priamé, priamo? Nie, nie je.

Takto by bolo asi najlepšie.

V týždni.

9.10. Trnava 4:55 4:57 Vlak REx 1730 Tematín 2. vo vlaku je radený vozeň s prípojkou 230 V zjednodušená preprava batožín, rozšírená preprava bicyklov - pod dohľadom cestujúceho
Bratislava hl.st. 5:33 5:45 Kúpiť cestovný lístok Vlak RJ 1032 RegioJet mobil bar v označených vozňoch je v cene cestovného bezdrôtové pripojenie k internetu vo vlaku je radený vozeň s prípojkou 230 V tichá zóna vozeň alebo kupé vo vozni vyhradené pre cestujúcich s deťmi do 10 rokov vlak nečaká na žiadne prípoje
Brno hl.n. 7:05 7:20 Vlak R 668 Rožmberk do označených vozňov možno zakúpiť miestenku dámsky oddiel (oddiel pre samostatne cestujúce ženy) vozeň alebo kupé vyhradené pre cestujúcich s deťmi do 10 rokov preprava príručnej batožiny s možnosťou rezervácie miesta pre bicykel a cestujúceho (v niektorých vlakoch len pre bicykel), len do vyčerpania kapacity miest vo vlaku, po vyčerpaní kapacity len so súhlasom sprievodcu vozeň vhodný pre prepravu cestujúcich na vozíku, vybavený zdvíhacou plošinou
České Budějovice 11:46 12:04


Celkový čas 6 hod 49 min, vzdialenosť 423 km

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. (REx 1730), RegioJet,a.s. (RJ 1032), České dráhy, a.s. (R 668)

Detail spojenia | Vytlačiť | Poslať e-mailom | Odstrániť spojenie | Pridať do Mojich spojení | Pridať do kalendára

V sobotu a v nedeľu.

7.10. Trnava 5:32 5:34 Vlak R 17614 Zemplín 2. vo vlaku je radený lôžkový vozeň vo vlaku je radený ležadlový vozeň do označených vozňov možno k cestovnému lístku zakúpiť miestenku vo vlaku je radený vozeň s prípojkou 230 V vo vlaku je radený vozeň pre prepravu automobilov zjednodušená preprava batožín, rozšírená preprava bicyklov - pod dohľadom cestujúceho s možnosťou rezervácie
Bratislava hl.st. 6:05 6:10 Vlak 282 Slovenská strela lôžkový vozeň reštauračný alebo bistro vozeň v označených vozňoch je v cene cestovného bezdrôtové pripojenie k internetu vo vlaku je radený vozeň s prípojkou 230 V vozeň alebo kupé vo vozni vyhradené pre cestujúcich s deťmi do 10 rokov zjednodušená preprava batožín, rozšírená preprava bicyklov - pod dohľadom cestujúceho s povinnou rezerváciou vo vlaku je radený vozeň so zdvíhacou plošinou a kupé na prepravu imobilných cestujúcich vlak vezie priamy vozeň Vlak nečaká na žiadne prípoje
Brno hl.n. 7:34 9:20 Vlak R 666 Vajgar do označených vozňov možno zakúpiť miestenku dámsky oddiel (oddiel pre samostatne cestujúce ženy) vozeň alebo kupé vyhradené pre cestujúcich s deťmi do 10 rokov preprava príručnej batožiny s možnosťou rezervácie miesta pre bicykel a cestujúceho (v niektorých vlakoch len pre bicykel), len do vyčerpania kapacity miest vo vlaku, po vyčerpaní kapacity len so súhlasom sprievodcu vozeň vhodný pre prepravu cestujúcich na vozíku, vybavený zdvíhacou plošinou
České Budějovice 13:46 14:04


Celkový čas 8 hod 12 min, vzdialenosť 423 km

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. (R 17614, EC 282), České dráhy, a.s. (R 666)

Detail spojenia | Vytlačiť | Poslať e-mailom | Odstrániť spojenie | Pridať do Mojich spojení | Pridať do kalendára

Alebo vyhľadaj, zadaj tuto:

https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiJiuGT8NvWAhVELhoKHd_QBo4QFgg2MAI&url=http%3A%2F%2Fwww.busy.sk%2F&usg=AOvVaw1ACW3Eb5T97toa6pe2L66R