bruno
27.07.06,09:41
Ahojte poradaci! Neviete mi niekto pomoct ohladne zapisu skodovej komisie? Nemate niekto nejaky vzor alebo nieco podobne?

Dakujem
dana9
27.07.06,08:22
ZÁPISNICA

Zo zasadnutia škodovej komisie spoločnosti.....................



zo dňa..............2006





Prítomní:
.................................
..................................
..................................


Program:

Strata predmetu - USB kľúč ......................

Komisia prerokovala stratu USB kľúča ...................., ktorý bol pridelený ...........................


Obstarávacia cena strateného predmetu bola 2.200,- Sk, pričom k začatia používania prideleného predmetu došlo dňa 29.10.2000. Vzhľadom na uvedené skutočnosti škodová komisia odporučila vyčíslenie škody vo výške 1.000,- Sk. Škodová komisia zároveň navrhuje, aby škoda vzniknutá v dôsledku straty zvereného predmetu bola zosobnená. ........................................ Škoda bude uhradená jednorazovo.

Príloha:

Žiadosť o určenie škody
Kópia inventarizačnej karty


Dňa .......................... zapísal ......................


....................... – poverený za predsedu ŠK



..................... – člen ŠK


............................– tajomník ŠK




Ahoj, my používame len takúto jednoduchú:

dana:)
bruno
27.07.06,08:46
Dakujem velmi pekne. velmi pomohlo. Prajem pekny den
Džamal
25.10.07,09:34
:confused::rolleyes: :mee: Dobrý deň.
Chcem poprosiť niekoho o pomoc.;)
Z účtovníctva potrebujeme dostať manko,ktoré bolo zavinené ešte v roku 1998.V tom čase žiadna škodová komisia nebola zriadená.Boli odcudzené nejaké kalkulačky - páchateľ sa nenašiel. Bývalý riaditeľ za súkromné telf.hovry mal zaplatiť nejakých 750.-(hovory sú z roku 2000)-nezaplatil,bol odvolaný.
Všetko je už premlčané,nový riaditeľ je od roku 2002.Akým spôsobom by sme to mohli dať doporiadku?! potrebujem hlavne ako to má vyzerať v písomnej forme.Ďakujem.
účtovník 007
25.10.07,10:24
:confused::rolleyes: :mee: Dobrý deň.
Bývalý riaditeľ za súkromné telf.hovry mal zaplatiť nejakých 750.-(hovory sú z roku 2000)-nezaplatil,bol odvolaný.
.

Ja by som využila vzor, čo bol v príspevku č.2. V zápise by som napísala, že výdavky na vymáhanie pohľadávky(hovorím o tej pohľadávke voči bývalému riaditeľovi) by presiahli výšku samotnej pohľadávky a z účtu 335(kde ju asi evidujete) by som ju zaúčtovala 546/335. Ako odôvodnenie by som použila §19 ods.ods.1 písmeno i, Zákona o dani z príjmov.
Zita5
25.10.07,10:27
Aj tu prikladám jeden zápis

http://www.porada.sk/537879-post5.html
olala1
28.01.09,13:20
Ahojte, chcela by som sa opytat ohladom skodovej komisie, neviete mi niekto povedat kolko ma mat clenov, nasla som, ze je to predseda, tajomnik a traja clenovia, ale nie je to nejako zavysle od poctu zamestnancov ten pocet clenov?