enter
08.10.17,19:47
Milý poradáci, ako sa vám pozdáva zmena vyhotovenia faktúry od Telekomu? Som zvedavá či to je len môj problém, ale pri zapisovaní faktúr od Telekom do účtovného softvéru som automaticky zadávala ako číslo faktúry to číslo, ktoré bolo najväčším písmom na tlačive vpravo hore. Samozrejme v ďalšom mesiaci ma OMEGA upozornila, že zadávam duplicitné číslo. Nasledovalo podanie opravného kontrolného výkazu. Už si dávam pozor, ale som si povedala prečo by to nemohli zmeniť, veď to ich interné číslo adresáta vo faktúre neslúži pre pre odberateľov.
Na môj e- mail v ktorom som ich prosila o zmenu mi odpísali že:
„ .. Mrzí ma, že s novým vzhľadom faktury nie ste spokojný, žiaľ v najbližšej dobe neplánujeme ďalšie zmeny.
.... ďakujem za Váš podnet. Ak takýchto podnetov bude viac, v budúcnosti znovu prehodnotíme vzhľad faktúry, verím, že k Vašej spokojnosti.„

Ak vás tiež uvádza do omylu faktúra od Telekom a súhlasíte s mojím názorom, že na faktúre najväčším písmenom by malo byť č. faktúry, napíšte krátky podnet do Telekomu na office@telekom.sk.
Ďakujem.
palesova
11.10.17,11:45
Máte pravdu, aj mňa to mýli. Tiež sa mi to už stalo, oni si to vystavujú asi pre seba.
enter
11.10.17,14:50
napíšte im prosím, nech je tá budúcnosť pre prehodnotenie čo najskôr.
Cecilia
11.10.17,18:17
Mne vadí, že faktúra je na dve strany - viac papierov, viac tonerov - veď to nie je ich náklad, lebo faktúru si vytláčame sami. Napísala by som im, že chceme jednoduchú faktúru bez obrázkov a iba na jednu stranu.
enter
13.10.17,15:03
o to aby fa bola bez obrázkov môžete požiadať aj teraz, ale aby bola len na jedu stranu bude nad ich sily, ja zvyknem tlačit dve strany na jeden list aj tak je ten doklad dostatočne čitateľný.