marions
12.10.17,10:51
Chcem sa poradiť, s akými lektorami školení o DZP a DPH chodíte ? Som zo Žiliny. Kedysi som bola na školení, kde školiteľ prečítal zákon bez príkladov, bez nejakého vysvetľovania. Chcela by som poprosiť, aké máte vy skúsenosti? A hlavne na koho školenie by ste odporúčali ísť?
Sarlotka
12.10.17,21:41
neviem ci by bolo v sulade s etikou porady vhodne menovat skolitelov, lebo reklama je tu zakazana
juzek691
13.10.17,09:00
Každy sa tu hrá na reklamu a nič nedať zadarmo, napíš na eki.jinas@gmail.com napíšem ti tam svoj názor, aby to tu nahodou niekto nepokladal za reklamu, teda ak maš zaujem.
marions
13.10.17,09:27
Aha, to ma nenapadlo, tak keby niekto bol taký dobrý a poslal správu :) Aj keď sa mi to nezdá reklama, lebo o čomkoľvek sa ľudia bavia, tak je to reklama keď niekto povie názor či je s niečím spokojný alebo nie. Skôr by som povedala, že sú to také recenzie... Či sa mýlim?
avalik
13.10.17,10:14
Tužinský, Ozimý, Acsová, Minársky
Jarka 1
13.10.17,11:57
Mne je úplne jedno, či sa to bude považovať za reklamu. Dala som užitočné, pretože uvedení lektori nielenže ovládajú zákon, ale vedia ho vynikajúco vysvetliť. A o to tu ide. Čítať sa naučil v škole každý z nás, ale čítať zákon vie málo kto.
marions
13.10.17,15:10
Ďakujem.
Sarlotka
14.10.17,10:27
tak uz ti hore odpovedali :) ja som tu parkrat citala, pri niektorych prispevkoch podobneho typu, ze sa nesmie uvádzať reklama tak ja som radsej tisko ostala :D