GaborM
13.10.17,09:23
Ahojte, dnes mi doniesol kuriér od Geis na firmu balíček, ktorý je na dobierku.

Chodí mi to asi tri krát do roka z Čiech, v balíku faktúra.

Kuriér mi oznámil, že tuším zajtrajším dňom Geis Parcel nebude vydávať príjmové doklady. Vhodne naštartovaný som zavolal na hot line a pýtal sa. Bolo mi povedané, že však v balíku mám FA od odosielateľa. Na pripomienku, že FA a úhrada FA sú dva rôzne účtovné prípady mi bolo bolo odporúčané, že keď chcem príjmový doklad, mám si ho pýtať od odosielateľa, ako konečného príjemcu peňazí. Podľa môjho názoru na hlavu postavené.

Preto by som sa chcel spýtať, má Geis Parcel SK na toto konanie oporu v SK práve? Ak áno, akým dokladom zaúčtujem hotovostný výdavok z pokladne? Ďakujem.
ivka70
13.10.17,07:36
Tu sa riesil rovnaky problem s inou logistickou spolocnostou, zjavne to vratili spat: http://www.porada.sk/t267861-dpd-odnes-nevydava-potvrdenia-o-zaplateni-dobierky.html
evuš
13.10.17,07:43
Toto tu už tuším bolo pred rokmi...na stránke PFS je však uvedené toto :

Pokladničný doklad pri úhrade faktúry alebo jej časti

Na účely zákona o ERP je podnikateľ povinný vyhotoviť pokladničný doklad aj pri úhrade faktúry alebo jej časti v hotovosti alebo inými platobnými prostriedkami nahrádzajúcimi hotovosť.
GaborM
13.10.17,07:44
Linkovaná téma je z roku 2015, kedy aj skončila a podľa môjho názoru nezodpovedala moju otázku.
ivka70
13.10.17,07:46
to len pre info, ze uz to niekde riesili ....
GaborM
13.10.17,07:51
Kto je v tomto prípade podnikateľ? Zahraničná spoločnosť, čo mi posiela tovar na dobierku alebo je to prepravná spoločnosť u ktorej si odosielateľ objednal službu?
A náš zákon o ERP sa asi nebude vzťahovať na zahraničnú spoločnosť.
GaborM
13.10.17,07:51
Jasné, ja som podobnú téme nevedel nájsť.
Dáša_
13.10.17,08:04
no, ten problém s dpd som mala ja. Ja som odosielateľ balíkov a vysvetlila som, že ja nemôžem dať žiadny doklad o úhrade z pokladne, lebo mne peniaze prídu na účet. chviľu sme sa naťahovali, aj som povedala, že v tom prípade musím začať používať inú prepravnú spoločnosť. Zrejme som nebola sama, kto to riešil, lebo potom s tým prestali. Respektíve mne sa už nikto nesťažoval, že by doklad o úhrade nedostal.

Takže odporúčam volať do Geisu a žiadať vysvetlenie tam. A neustále uvádzať, že klient, ktorý balíky posiela nemôže vystaviť príjmový doklad, lebo nemá aký vystaviť. Naviac, on peniaze dostane až s oneskorením niekoľjko dní
evuš
13.10.17,08:13
Podnikateľ - kuriérska spoločnosť ! Sú povinný vydať potvrdenie
evuš
13.10.17,08:14
Inak, s GEIS bol vždy dáky problém...
GaborM
13.10.17,08:24
Tiež som toho názoru. Ďakujem.
Ing. Ľubomír Janoška
13.10.17,13:16
Najlepšie, čo som vedel v tejto situácii vymyslieť je, že som prehnal výdavok cez seba ako konateľa, teda zaúčtoval som preplatenie zásielky aj s poštovným konateľovi v hotovosti - výdavkový doklad. Suma výdavku sa zhodovala s faktúrovanou sumou.