Ladislav261987
13.10.17,15:55
Ahojte, v pondelok mi bol doručení balík z česka kurierskou spoločnosťou GLS všetko prebehlo ako malo, zaplatil som za balík 28 euro podpísal sa a prevzal balík. Dnes mi ráno zvoní telefón a bol to kurier ktorý mi doručoval balík a , že mu poslali list z centrály, že som balík nezaplatil. A pritom si nato veľmi dobre spomínam, že som ho uhradil. A, že to nema ani v stroji a pritom som to podpisoval elektronickou ceruzkou a v linku GLS sledovanie zásielky mi svietí, že je to doručené. Tak ma to celkom trápi, že mi vyvoláva tak neviem čo ďalej. Viete mi poradiť ? Ďakujem
buchač
13.10.17,14:02
Viem.
Maj v trubke....
Teda aspoň ja by som mal, ak je tak, ako deklaruješ.
jslancik
13.10.17,18:12
potvrdenie o zaplatení si si akiste odložil, či? lebo ak ani nevieš, že niečo také existuje, tak...
Ladislav261987
13.10.17,18:40
príjmový pokladniční blok som dostal, GLS ma ešte nekontaktovalo len kurier takže asi to budú riešiť s ním keďže zasielku doručil. Ja som to zaplatil bez toho ti balík do rúk ani nedajú.
jslancik
13.10.17,18:43
Keď máš doklad, si v klidku.
bodliak
14.10.17,05:28
Žeby ďalší spôsob, ako si kurier bude prilepšovať drobným podvodom a skúšať, či nevyžobre platbu 2x ? Bol by som celkom zvedavý na ten akože list z centrály. Možno len on neodviedol tržbu...
buchač
14.10.17,05:35
Tiež som toho názoru.

Bolo by zaujímavé vedieť, ako by sa zachovali v centrále po prečítaní mailu s patričným obsahom.