taiko
15.10.17,10:19
Naši predkovia sa utierali do obrusu, z paštét na stoloch vylietali holuby. Pokrm chudobných zromantizovala až známa česká spisovateľka.
taiko
15.10.17,08:19
zaujalo najmä

"....
Už v 17. storočí u nás nebol problém upiecť teľa, v ňom prasiatko a v ňom holúbka, všetko bolo dobre prepečené, nebolo to spálené ani tvrdé. Strava bola skvelá,“ približuje.
„Napriek tomu sme povýšili halušky s bryndzou na naše národné jedlo. Pritom ich jedli tí najchudobnejší v horských oblastiach, pastieri, drevorubači, furmani. Na juhu Slovenska, kde boli bohaté šíre pláne, kde sa urodilo všetko možné, ovce nechovali,“ opisuje.
Za to, že sú bryndzové halušky národným symbolom Slovenska, podľa nej vďačíme českej spisovateľke Božene Němcovej. „Počas svojich romantických potuliek po slovenských salašoch ju nimi pohostili. „Bola to ona, kto ako prvý vyhlásil bryndzové halušky za naše národné jedlo.“
To, že na rozdiel od Francúzov alebo Talianov sme si zvolili našu typickú gastronómiu na základe stravovania najchudobnejších, je podľa nej spôsobené najmä rokmi socializmu.
„Hovorili sme len o kuchyni jednoduchého roľníckeho ľudu a vynechali sme remeselníkov, mešťanov, vyššie vrstvy. Pripravili sme sa tak o množstvo úžasných informácií,“ myslí si.
"
sito
15.10.17,08:31
Kto? Stredná vrstva, trieda, kasta ... :D
kopretinka
15.10.17,08:41
tak si to ujasni: zvolili sme si to my (kto je to my?) alebo Němcová.
kopretinka
15.10.17,08:44
sito
15.10.17,09:11
Ak si to prečíta ako sito, jedným dychom a pochopí. Snáď tu prestane vešať tie jeho kra.... :D
Mária27
15.10.17,09:34
Tak roľníkov alebo pastierov? Pochádzam z roľníckej rodiny a na stole sme nikdy bryndzové halušky nemali. Ani ich neobľubujem.
sito
15.10.17,10:03
No vidíš, a poraďáckemu národu to nevadí, obľubuje Ťa. :);)
korela
15.10.17,10:39
Reagujem na Mária27, čestne prehlasujem, že ani u nás sa nevarili bryndzové halušky, ani cícer...
Ale zato bola doma po celý rok veľká hruda 100% ovčieho syra zo salaša a la parmezán, bez neho sa nikdy ryža nepodávala. Okrem prílohy k rezňu, napr.
Hlavne v lete sa robila bryndzová nátierka. Ale halušky nikdy.
.
Košiare s ovcami sa na juhu Slovenska vyskytovali a to hneď aj za BA.
buchač
15.10.17,11:18
korela (Dnes 12:39) Reagujem na Mária27, čestne prehlasujem, že ani u nás sa nevarili bryndzové halušky, ani cícer...
===================
Ja nič, ja muzikant...
Ja len toľko, že henten stupídny článok spomína bryndzu snáď len v nadpise.
No okamžite vraví o jedlách vyššej vrstvy, o hostinách, o šéfkuchároch na hradoch, zámkoch a kaštieľoch.

Samozrejme, že čestne prehlasuješ...šak máš rodokmeň až do het, modrá krv...:D :D :D
taiko
15.10.17,11:22
kopretinka, ja si nemusim nic ujasnovat, kedze ja nic netvrdim ;) Mimochodom aj v Tvojich linkach najdeme :

1. "Ak sa spýtate, ktoré je typické slovenské národné jedlo, deväť z desiatich Slovákov odpovie: halušky. "
2. "Od valachov z Rumunska, ktorí sem prišli. Halušky s bryndzou sa natoľko uchytili, že ich mnohí Slováci začali považovať za národné jedlo."
3. "Našim haluškám však v rámci celosvetovej gastronómie prislúcha absolútna jedinečnosť, pretože v tej podobe, v akej ich pripravujeme, ich nikde inde vo svete nenájdete. A pravdepodobne kvôli tejto jedinečnosti vznikla niekedy i predstava o tradičnom slovenskom jedle. "
4. "Halušky si náš národ obľúbil vďaka valachom z Rumunska. Boli také populárne, že ich ľudia začali pasovať za národné jedlo."

Rozne nazory, rozne skusenosti.
neslobodno sa hned paprcit :)

Inak v zahranici sme naozaj znami bryndzovymi haluskami ak dojde na jedlo. To je moja skusenost. A u nas sme tiez halusky nevarili, to asi skor na strednom/severnom Slovensku boli viac rozsirene. Osobne vsak bryndzove halusky miujem a za najlepsie pokladam zo salasa Hron pri Zvolene.
taiko
15.10.17,11:23
Nie je treba sa hned paprcit. Ved to je clanok na pobavenie, naucno-popularny, lahky.
Linika mi prisla zaujimava, nakolko pozadie neovladam. Jedna etnologicka dala nazor. Ina ho vyvracia. Normalna diskusia. Preco sa hned certit.
sito
15.10.17,11:33
Vidíš, vidíš! Ukázal si sa, toto je tvoja pravá tvár, ksicht. U starej Blaškovej sa podávajú. :D
taiko
15.10.17,11:36
marcelko. Pozri, vidis, kto temu/linku zadal. Citat nemusis a uz vobec nie reagovat. Tak naco si robis ujmu ? Ja svoju tvar poznam, do zrkadla sa pozriet nehanbim, a Ty ? ;)
sito
15.10.17,11:42
Ja tiež. Len čo sa za tou tvojou tvaruje? "Linika mi prisla zaujimava, nakolko pozadie neovladam." :D:D:D Možno sa chytia ...
korela
15.10.17,11:55
buchač, ešte mi vysvetli, čo majú stravovacie návyky spoločné s rodokmeňom?
Modrú krv som spomenula preto, pretože za určitých podmienok naozaj zmodrie, a nielen šľachte. Prísť k titulu a tým sa zaradiť do určitej spoločenskej vrstvy, ako si asi aj čítal, sa dalo rôzne. Tak v čom sa ideš zasa rýpať?.
taiko
15.10.17,11:57
sito, Ty uz trpis nejakym stihomamom podla mna. Ty si myslis, ze za vsetkym je nejaky tajny vedlajsi umysel ? To musis mat smutny zivot.
Co si myslis Ty, co bolo ucelom prilepenia tejto linky ? Aka temna agenda ? Nevedel som o pozadi halusiek, preto mi prislo pojednanie zaujimave. Co je na tom zle podla Teba ?
korela
15.10.17,12:00
Inak tento pohľad na "národné" jedlo je vžitý aj v iných krajinách, napr. v Taliansku. Pomaly celý svet považuje pizzu na ich národné jedlo, ktoré pochádza z jeho najchudobnejšieho kraja podnes. Z juhu. Ostatné akoby neexistovali.
korela
15.10.17,12:05
Rada by som nadviazala, kto a aké národné jedlo poraďáci považujú u iných národov. Ku každému eu národu by som sa asi vedela vyjadriť, ale čo majú Poliaci, netuším.
Ing. Ľubomír Janoška
15.10.17,12:06
Radšej keby sme mali národný nápoj.
To by mohla byť žinčica, ale tá je tiež z Rumunska.
Tak skúsime riedené víno? To je naše typické.
buchač
15.10.17,12:13
korela (Dnes 13:55) buchač, ešte mi vysvetli, čo majú stravovacie návyky spoločné s rodokmeňom?
======================
Takže asi takto...poradie nie je dôležité :

1. Ja nerýpem....ja poddžubujem. Vidím v tom rozdiel...ale to je jedno.
2. Ak si nepochopila narážku na rodokmeň, nie moja vec.
3. Či veríš alebo nie...modrú krv mám aj ja....ale aj to je jedno.
4. No nie je už (aspoň mne) jedno, že či máme alebo nemáme bryndzu...lebo je to vynikajúci pokrm. Teda aspoň v našej rodine obľubujeme.
5. Nevravím ani o dokázateľných pozitívnych účinkoch bryndze...
6. No nie je už (aspoň mne) jedno, že sa tie komisie (slniečKÁRov, devilov, sprostých jedincov....) realizujú v tom, že čo zakážu a čo nie.
Nech si v tej Západnej a vyspelej Európe žerú,čo len chcú...no to neznamená, že budú zakazovať iným.
Kvaka
15.10.17,12:30
Zaujímavé, tiež som si myslela, že je to národné jedlo Slovákov. U nás na strednom Slovensku sa totiž bryndzové halušky varili často, rovnako aj kapustové. Zemiakové cesto (bez vajíčka), vedela a vie robiť celá moja rodina, múka u nás miešaná.

Chcela som nájsť názor od inej známej odborníčky, ktorú som poznala, ale našla som iba tento článok https://www.aktuality.sk/clanok/437036/sona-kovacevicova-sa-s-komunistami-nekaslala/, kde na bryndzové halušky reagovala, citujem z článku:

"Keď Slovensko vstupovalo v roku 2004 do Európskej únie, zastavil som sa u nej a pýtal sa – čím my Úniu obohatíme, čo je pre Slovensko typické. Halušky s bryndzou? Zamračila sa, svojím nezameniteľným hlasom a ostrým jazykom povedala: „Ale choďte! Veď bryndzu majú od Moravy po Balkán!"".
buchač
15.10.17,12:38
Toto sa nebude týkať bryndze, ale okamžite článok klesol v mojich očiach o 50%...Citujem :

"Po škole Soňa Kovačevičová pracovala v Slovenskej akadémii vied v Bratislave, ale v päťdesiatych rokoch ju vyhodili. „Pre buržoázny pôvod. Od mladosti mala vo vlasoch šedivý pruh. V Akadémii ju obvinili, že vnáša na pracovisko maloburžoázne prežitky, že si prefarbuje vlasy,“ hovorí Tatiana. "

Strašná onačina (nechcem priamo dať patričný výraz).
sito
15.10.17,12:40
:eek: ... kvit ...
Kvaka
15.10.17,12:42
A ty si ju videl a poznal??? Ja som sem dala jej výrok na tému halušky.
Kvaka
15.10.17,12:43
Peknú nedeľu. Tvoje články nedáš?
sito
15.10.17,12:50
Zlééé, niiič. V jednej téme som si dal robotu a zoradil niekoľko tebou založených tém. Zo svojho postavenia na porade si to vymazal, nechceš vidieť v nich súvislosti a nechceš aby ich videli aj ostatní. Ale pokračuj, zadávaj, zabávaj ...
taiko
15.10.17,13:44
no ved povedz, naznac ake suvislosti, co nechcem aby ostatni videli. Pouc mna aj ostatnych. CI len tak budes slova a jedy do vetra vypustat ?
sito
15.10.17,13:57
Nájdeš jednu, ktorá je plusová? Možno pár príspevkov, či komentárov sa nájde. A nikto ich nemaže, neodstraňuje, nezaviera. Žr, ty sa vtom vyžívaš ... vaš ... vaš ... vaš ...
kopretinka
15.10.17,13:59
neviem,kto sa paprčí,ja nie,priznávam,že som "tvoj" článok nečítala,ale ani tie moje :D išla som len podĺa nadpisu.....strašne mi "skáče" obrazovka,a furt sa mi stránky načítavajú dookola,nemám nervy čakať pol hodiny na to.....akurát tu na porade mi to tak neskáče,neviem,v čom kde mám zas čo pokazené.
taiko
15.10.17,14:03
dakujem ze si uprimna. ;)
Tvoje "tak si to ujasni: zvolili sme si to my (kto je to my?) alebo Němcová." videlo sa mi trosku konfrontacne. Ale chvala bohu ze to bolo len moje zdanie, kedze pies, ze sa nenaprcis. :)
kopretinka
15.10.17,14:04
ja nemusím nič čestne prehlasovať,u nás sa varili bryndzové halušky a máme ich všetci radi.Holt,nemám modrú krv asi :D
taiko
15.10.17,14:05
najrpv sa musime dovadit a dourazat na narodnom jedle. Az potom pride na rad napoj :)
kopretinka
15.10.17,14:05
taiko,ja som reagovala na tú citáciu.
taiko
15.10.17,14:06
ak pracujes s mysou, skus vycistit mys, ak bez mysi, tak skus riadne povysavat klavesnicu
kopretinka
15.10.17,14:13
klávesnica umrela :D ja potrebujem nový PC
taiko
15.10.17,14:19
Najdes co ? Aku jednu ? Jednu z mojich, ci Tvojich ?

Ak myslis moje, to ze par vytecnikov ma obdaruva minuskami znaci nieco o teme ? Mimochodom, Teba desiatky neuzitocnych odradzaju od prznenia mnozstav tem?

A navyse preco by mal niekto mazat prispevok, ci temu, ak ma prispevok, ci tema neuzitocne ? Ci mas na mysli samozbalovanie prispevkov? Mam obavu, ze neovladas zakladne principy a funkcionlaity porady, vyvodis zo svojej nevedomosti zaver a vinis z neho mna.

Vyzivam sa v com ? V mazani? To nie, mazat vulgarizmy, vselijake bludy, urazky a osocovanie ma veru nebavi. Obzlast nie v temach, kde oportunisti ako Ty vobec nemusia byt a reagovat, ak sami nechcu.

A o tych utajenych suvislostiach, ktore chcem pred ostatnymi schovavat nedas nic ? Mal by si ich zverejnit a ochranit predo mnou ostatnych.

No a teraz predpokladam zacnes basnit... ;)
taiko
15.10.17,14:24
aj si skusila vyvysavat riadne ? Mozes aj jemnym skrutkovacom povysuvat kazdu klavesu a vycistit.
afrikánka
15.10.17,14:34
To my by sme potom museli mať "slivku"
sito
15.10.17,14:46
Ako z témy vyplávalo na povrch " bryndzové halušky " nie sú naše národne jedlo, ale je to jedlo poväčšiny nášho národa. Strednej triedy nie, tá by si ju nedopriala, dopriala ju národu.

A ty si myslíš, že všade tam kde rástli, dopestujú slivky neprišli na toto, že ju nevaria? :D

https://www.youtube.com/watch?v=7m8zw2bUN2s
korela
15.10.17,15:00
Dúfam, že sa téma nezvrhne z halušiek na modrú krv.
sito
15.10.17,15:28
:D:D:D A o čo máš obavu, krv či bryndzu?
taiko
15.10.17,16:45
tu si dovolim marcelko nesuhlasit. Vacsina mojich znamych je zo strednej triedy a ti veru halusky s bryndzou pucia, co im brucha stacia. Svoju ulohu zohrava asi to, ze su vacsinou zo stredneho Slovenska. Ale ani Bratislavcania sa nedali nikdy zahanbit a salas Hron bola pre mnohych prva, alebo posledna zastavka.
alaya1
15.10.17,17:02
Ci narodne, ci nie, je to jedlo, ktore neznasam pripravovat. Nie kvoli bryndzi, ale kvoli tej piplacke s haluskami s spinavym hrncom, . ked ich vari moj muz, rada zjem, ak nenavari- lebo len toto vie navarit, ine nie, tak to nejeme ....
Podla mna, bud jedlo mam rada, ci nie a je jedno, ci narodne , ci nenarodne :)
alaya1
15.10.17,17:07
Zial, stale su pozostatky socializmu v ludoch. Vadia ludia , ktori su ineho povodu " s rodom", vadia psy s rodokmenom....Tak tych par desatroci fakt co chceli, do dosiahli.... To len tak, okrajovo temy.
buchač
15.10.17,17:15
alaya1 (Dnes 19:07) Zial, stale su pozostatky socializmu v ludoch. Vadia ludia , ktori su ineho povodu " s rodom", vadia psy s rodokmenom....Tak tych par desatroci fakt co chceli, do dosiahli.... To len tak, okrajovo temy.
===================
Keď na okraj, tak na okraj....

Aký rodokmeň, čo za rodokmeň ?
Predsa niekde ten počiatok vznikol.

...a ako vlastne vznikli kráľovstvá a šľachtici ???
Predsa vojnami, podrobovaním iných kmeňov, národov...

Socík ?
...a z čoho vlastne vznikla tá slovenská "šľachta", smotánka...?
Stačí si prelustrovať dostupné životopisy poniektorých...
alaya1
15.10.17,17:22
Ja mam svoj nazor, inym ich neberiem. Toto vsak na "zapade" sa neriesi a neriesilo tak, ako tu...preto som to napisala. Ta tolerantnost k odlisnosti je tam ovela vacsia.
Terezia13
15.10.17,17:34
zajtra si veru dám!
buchač
15.10.17,17:47
Ľubo...šak máme Národné :
- divadlo
- tenisové centrum
- hokejový štadión
- futbalový sa stavia
- ...etc
- aj Tatry sú národné

Akurát ten národ je v prdely...a niekde si ani tú bryndzu nemôžu dovoliť...
Žabinka
15.10.17,17:59
národné, či nenárodné, hlavne že chutia.. a mne chutia..;)
sito
15.10.17,18:13
Noo, dnes je to folkról. Kedysi, pre niekoho nutnosť na prežitie. To ako to, stredoškoláci. Vraj len v stredu chodia do školy. Aj tvoji známy bývajú väčšinou na strednom Slovensku, teda sú vrstva :D
Terezia13
15.10.17,18:35
pracovala som v istom závode ako fakturantka, mali sme dosť exportu, medzi inými zákazníkmi bola aj jedna Češka, kým som robila faktúru, začali sme aj debatu a prišli na rad aj bryndzové halušky, povedala, že bola veľmi zvedavá na ich chuť, tak si ich jedného dňa v blízkej reštaurácii dala, prvé sústo vypľula na tanier, keď prišla druhýkrát, už si nepamätala, prečo jej nechutili, tak si dala znovu bryndzové halušky, zjedla ale nejako ju neoslovili, na niekoľkýkrát si už dávala 2-3 porcie a niekoľko porcií si už brávala aj domov, takže to je jedno, že to bolo jedlo chudobných, ale práve terajším nám "prežratým" ľuďom napchávajúcimi sa všetkými tučnotami, najlepšie "pomastia" brucho také halušky, a pre telo je máločo také zdravé ako práve bryndza
taiko
15.10.17,19:01
a so zincicou ci s cmarom ? :)
taiko
15.10.17,19:06
Ty sa nesmej a radsej odpovedaj na otazky. Ci sa z tej hrusky zase nemas ako dostat, tak sa zase tvaris, ze na nej nie si ? ;)
Terezia13
15.10.17,19:17
to nie stačí mi vodička
korela
15.10.17,19:40
Keď sme mali v školskej jedálni na obed škubánky s mákem, išla som sa prizabiť, tak mi chutili. Ostatní vracali plné taniere ako ich dostali.
Priznám sa, podnes neviem, či je vôbec rozdiel medzi českými škubánkami a slovenskou fučkou. Mama ju doma nerobila rovnako ako polentu, pretože sa jej doma prejedla.
korela
15.10.17,19:47
kopretinka, ale ja nevravím, že ich nemáme radi, iba že ich mama nevarievala. To je rozdiel.
Ja nezjem iba jedno česko-slovenské jedlo, a zajaca. :-)
sito
15.10.17,19:48
Vidíš, tá tvoja stredná trieda sa riadne napratal až im vrecká praskajú. A ide to aj bez mazania, bez mazania zábava beží, snáď niekto od smiechu tu neleží, smiech vraj lieči, vraj sa naň neumiera. Už len tie hrušky z tej hrušky dostať do varu a nemazať, radšej sa namazať z tej hrušky. :);)
korela
15.10.17,19:58
sito, podľa mňa v súčasnej dome sú národnými slovenskými jedlami všetky vyprážané.
keď si chcem objednať domov meníčko, tak min. 50% jedál je všade vyprážaných, ak ide o výber bezmäsitých jedál, tam sa zvyšujú percentá na 100, akoby sa nedali pripraviť inak, a bryndzové halušky sa objavia občas, ale tie si neradno pre istotu objednať, lebo mix smotany a trochu bryndze, alebo iba trochu bryndze celkovo, čiže suché.
a zasa pripomeniem, že som za zákaz povinne určeného stravovania zamestnávateľom. národ z neho iba chorľavie.
kukučka
15.10.17,20:07
Poliaci majú bigoš, rôzne mäsá v kapuste, naša kapustnica nahusto, žurek - sýta kvásková polievka s vajíčkami a klobásou
sito
15.10.17,20:12
A sa čuduješ? Veď chceme Ameriku, tu. Ja buď doma, alebo na blízkom, salaši si ich dám. V tej povinnej jedálni aj so syrokrémom si zamestnanec mohol vybrať. A myslíš, že ako za feudála, latifundistu, kapitalistu, čo si donesieš to si zješ. Krajec chleba a kondvičku melty, alebo ak má na ne, aj bryndzové halušky so slaninkou, ak? To tie civilizačné choroby, pred tým tiež boli choroby, ale tie išli op civilistoch, že? Každá sranda čosi stojí!!!
taiko
15.10.17,20:18
" sito (Dnes 21:48) Vidíš, tá tvoja stredná trieda "
marcelko, nuz pavol tu onehdaj spominal, ze ked chces s niekym komunikovat na jeho urovni musis sa jeho urovni prisposobit. Ale veru uz to dlho nevydrzim, lebo za prve to nema vyznam, lebo Ty vsade triedny boj a konspiracie vidis a za druhe ma uz chrbat boli a nechcem aby mi platnicka vyskocila, co som furt zohnuty. Tato nevinna tema bola o haluskach a pozri kde ste ju dostali s kamaratmi a to som bol zohnuty az po zem :(
taiko
15.10.17,20:21
asi mas pravdu, zincica a cmar uz nie to prave orechove v oktobri. Ale uz som videl fesakov bryndzove halusky aj Coca-Colou zalievat :D
korela
15.10.17,20:37
taiko, ale ja som to s tými vyprážanými jedlami myslela pravdivo. tie sú hitom dneška v reštauráciách, čudujem sa, že im to ide na odbyt. a kedysi vyprážané ryby boli takmer všade, dnes ich neobjavíš tak ľahko.
takže zlaté bryndzové kvalitné halušky alebo aj iné prosté dobré jedlá. zmizli z ponúk.
to radšej si priniesť na obed niečo z domu. ale ty to vonku asi nepoznáš v takejto žalostnej podobe.
taiko
15.10.17,20:39
ja vieem, Teba sa to netykalo :)
A ked uz reagujem, veru poznam. Tiez si nosim jedlo z domu, lebo v kantine vo firme sa uz neda jest.
kopretinka
15.10.17,20:40
naše národné jedlo je predsa vyprážaný syr so zemiakmi a tatárskou omáčkou,v modernej verzii s hranolkami.
:D :D
taiko
15.10.17,20:43
veru aj to v jednej z Tvojich liniek pisali. A veru nikdy nevynecham, ked som na SK :) Ale ja stale s varenymi zemiakmi. Vynikajuci maju tiez v BB v tiffany :), ale tam s opekanymi.
kopretinka
15.10.17,20:58
ja som taká hladná...,to si zas vymyslel tému! :D
kopretinka
15.10.17,20:59
zabudol si na národný poklad
sito
15.10.17,21:35
Nie, básniť nie. Nie keď ty by si chcel.

Si vlastne o sedem - osem mesiacov starší člen, takže si môžeš pamätať, že bola taká doba, ak traja dali, klikli -ku téma sa uzavrela. Asi sa ta novota neujala, anonymita, áno. No nech, nech je to ako má byť. Ak nie sú tu, je Žr. žandár. A si si istý, že len vulgarizmy, bludy urážky, osočovanie si vymazal? Pravda, vôbec tu nemusia byť. Porada by len pre tvoju klasu mala byť? A súvislosti, myslí.
sito
15.10.17,21:48
Tak to už si hodne vysoko nad stredom, her generál. A kam sa dostala, dostali ju? Že len halušky, halušky a halušky sa budú jesť, spomínať len preto, že si ich navaril a predostrel. Tak dobrú chuť. A zasa zadaj niečo zábavné, klamné :D
taiko
16.10.17,17:28
nas stredom neviem, ale nad Tebou urcite, marcelko. Ved Ty nie si schopny debatovat, ci argument predostriet. Len blabotas, konspirujes, prskas a prichyteny na hruskach s klamstvami a bludami zacnes basnit :D
sito
01.11.17,04:10
Dva príspevky tu vo sviatok dám, jeden môžeš vymazať sám, vlastne oba, aby si ochránil seba. :D
sito
01.11.17,04:16
sito
01.11.17,04:22
Tak toto si vychutnám, pretože halušky zbožňujem, nie len bryndzové. Dve možnosti, či vlastnosti svoje si v príspevku vyjadril. Trvalo to istý čas a úsilia, nie len v tejto téme, vypytovania. Ale napísal si to TY, či nie? Nie, či je to možné pochopiť, či nechápať sa to dá?

Tiež som prišiel na poradu s istým elánom, chuťou. no isto nie s pocitom Boha. Ale, časom som, čas ukázal, že sú na porade ľudia, ktorých je treba si z môjho uhlu pohľadu nevšímať. Žiaľ padol si do toho sita, myslíš si, že si prešiel, či neprepadol tým sitom? Na vrchu, vrchole si?

Vycítil som, uviedol som svoj názor prostredníctvom p. Septima. Zo svojej pozície, funkcie si toho p. z porady vymazal Dôvod? Neviem. Dokážeš vymazať svoje schopnosti názory? Nie! Vymazal si len príspevky, ktoré tebe neboli po vôli.

Ale, máš na to možnosť manipulovať s poradou, nie s poraďákmi Teoretický môžeš aj s poraďákmi. Výsledok? Výsledok je závislí od druhej strany, poraďáka, každého, jednotlivo.

Takže, čauko! A neprvokuj! Mäkký chleba si vážim, nie na váhe. Ale ak je tvrdý, hodím ho ... :D:);)
taiko
01.11.17,05:38
eej, ale si si dal namahu, po dvoch tyzdnoch temu znova ozivit ;). Nudis sa co ?
marcelko, ja sa nepotrebujem chranit. A uz vobec nie pred Tebou a Tvojim sitom. A je usmevne, ze Ty pises o manipulacii poradakov. Ty, co klames, zavadzas, podsuvas, kde sa len pohnes. Nuz ale zrejme inac nevies. Nezabudaj, ze ako sam pises, Tvoje prispevky vypovedaju o Tebe nie o mne. Usmev nedam, lebo je to skor na zaplakanie.
Ako som Ti uz pisal vela krat. Rob, co musis, hadz dristami aj chlebom, ked to Tvoju ubolenu dusu potesi.
sito
01.11.17,06:41
Nie, nie, nie, námaha, to bol zámer. Nenudím, žijem. Isto sa nemusíš chránit sitom, mrežou pred tým, čo píše sito. Manipulovať poradu,poraďákov? Nemám záujem! No názor svoj si poviem.. Čo už, som vo veku, tak niečo viem. Áno, každý má svoj, vraj rukopis. Preto som si ťa nevšímal, no ale keď si zarýpal do sita dieru začal robiť?

Slzy roniť môžeš v nederlande, ale aj inde. Aj v SK, ak sa vrátiš, na, do SK. Chleba si vážim, nevyhadzujem ho, jem ho., vážim si ho.

Inak, pred siedmimi rokmi som bol na jednom živom stretnutí, možno 20 ľudí tam bolo. Takže na nejaké intímne kontakty nebol čas. Ale predsa s jednou osobou som si povedal toho viac. A čo? Povyprávať sa je zakázané? A po siedmich rokoch, dohodli sme si to stretko, pojedli sme, popili sme, pospomínali sme. Bodaj by to bolo za sedem rokov znova, nie preto, že mám, máme ubolenú dušu. Proste by ma to potešilo, a myslím si, môžem, že tá pani by sa tiež potešila,

Aj o tom je porada.

Nediktujem, nie som diktátor. A čo TY?
bettylou
01.11.17,09:26
slovenské národné jedlo, už od čias, kedy ešte ani zemiaky kolumbus z ameriky nepriniesol, boli vždy husté polievky, fazuľa, kapusta, údené, krúpy....
bettylou
01.11.17,09:28
a hrach, pšenica aj raž :)
bettylou
01.11.17,09:30
plus ryby, huby divina a vodné vtáctvo - keď sem to slováci ešte mali :), teraz radšej umeliny dialnice a pičoviny vrátane satelitov etc.
sito
01.11.17,09:36
... niekedy aj ražovica ... Dedovia vedeli. Dnes, vedia mladí, že sa im sa to stane, a nebudú vedieť, vládať?