katkaj
27.07.06,14:03
Práve hlásili v rádiu, že na budúci rok by sa malo RZZP zrušiť a má ho nahradiť jednoduchší systém.:) Tak som veľmi zvedavá na tú novinku :D:D
ayya
27.07.06,12:27
Práve hlásili v rádiu, že na budúci rok by sa malo RZZP zrušiť a má ho nahradiť jednoduchší systém.:) Tak som veľmi zvedavá na tú novinku :D:D

"taky-tak" :o ... zvlast, ked dopredu hlasia, ze bude jednoduchsi :)
Gabi03
27.07.06,12:29
"taky-tak" :o ... zvlast, ked dopredu hlasia, ze bude jednoduchsi :)

:D :D :D
katkaj
27.07.06,12:32
Ja len tak naivne :D dúfam, že nič horšie a zložitejšie ako tento rok nemôžu vymyslieť. :eek::D
azuz
28.07.06,05:21
Keby sa ma niekto pýtal na návrh jednoduchšieho ročného zúčtovania ZP, tak jeden mám - nech si to robia ZP same. Veď všetky údaje tam majú.:p
Melnick
28.07.06,05:24
Keby sa ma niekto pýtal na návrh jednoduchšieho ročného zúčtovania ZP, tak jeden mám - nech si to robia ZP same. Veď všetky údaje tam majú.:p
Včera som v teletexte čítala,že odvody majú mať formu takú,ako navrhovala strana "Nádej" čiže všetko by sa odvádzalo cez DÚ.
cactus
15.08.06,15:15
Včera som v teletexte čítala,že odvody majú mať formu takú,ako navrhovala strana "Nádej" čiže všetko by sa odvádzalo cez DÚ.

Kolieska mi pracujú, že akože to len bude a či to bude pre nás lepšie alebo horšie??????????????? čo myslíte?:p :p :p