suso123
18.10.17,21:06
Dobrý deň,
po dlhšej dobe si chcem kúpiť nový televízor. Ale pri tej širokej ponuke si neviem vybrať. Bola som sa pýtať v predajniach, pozerala som stránky, ale neviem čomu veriť. Preto by som sa chcela spýtať, s čím máte skúsenosti vy, a čo by ste odporučili?
bodliak
18.10.17,19:50
Aký signál budeš prijímať ? Sat, dvbt, kablovka ? V akej miestnosti ho budeš sledovať - ako ďaleko od neho budeš ? Aký máš cenový limit ? ....

Aké auto je najlepšie ? Pre niekoho V3S-ka.
ZahradnikAmater
18.10.17,20:34
Zatiaľ síce ešte TV prijímač mám (CRT) ale zisťujem, že žiadny nepotrebujem alebo mám notebook. Platiť mesačný paušál za prísun reklamy, ktorú nepotrebujem sa mi zdá divné, tak nejak doklepem predplatné obdobie. Zváž aj takúto alternatívu. Je kopa vecí, ktorá sa dá robiť vo voľnom čase a dokáže ťa ľudsky aj odborne niekam posunúť, dokáže ti ušetriť alebo zarobiť peniaze, nie ich míňať.
vicktor
19.10.17,08:03
Predpokladam ze vsetky solidne znacky su technicky kvalitne. Potom to mas jedno.
A co budget? Ak obmedzeny, tak kukni na ceny.
Mas samostanu televizorovnu? Tak si kup VELIKY.
Nemas, kup primerany.
Osobne nechapem tie obrovite obrazovky, mame 32" a uplne mi to staci.
dmc
24.10.17,13:07
Ak pozeras kablovku a bezne programy - 4K TV ti je zbytocna. Full HD je momentalne plne postacujuce.

https://avmania.e15.cz/kupujeme-televizor-kdy-koupit-4k-uhd-tv-a-kdy-staci-full-hd
jelalim
24.10.17,14:59
Dost vela novych televizorov ma taku zvlastnu uchylku - maju len jeden HDMI vstup. Treba dat na to pozor, v buducnosti to moze chybat. Mam 4 a vsetky vyuzite. Normalny televizor by mal mat minimalne 3. Aspon jeden z nich by mal byt bud z predu, alebo z boku.
buchač
24.10.17,15:53
Ale šak dostať predsa kúpiť HDMI rozbočovače...či ? ;)
misoft
24.10.17,16:13
Televízory teraz robia tzv. minimalistické....:D... vpredu skoro nič, úzky rámik okolo obrazovky (LCD zobrazovača) a všetko ostatné vzadu.
LubosP
25.10.17,08:07
Tato tema je strasne siroka a mas tolko moznosti, ale vzhladom na tvoju otazku:

Najlepsi je OLED. Dnes by som uz nic ine nekupoval.
Vsetky OLED su Smart TV a veru nie je jedno ktoru firmu si vyberies. Ja jednoznacne odporucam system Android TV, aby sa ti nestalo ako mne so Samsungom ze mi po par rokoch zrusili natvrdo Youtube na telke.
S Androidom je najlepsie Sony.
Obrazovka minimalne 55 palcov.
misoft
08.11.17,21:40
NeSPAMuj!
Toto ŠTUDUJ!
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Zákaz reklamy
Odporúčanie produktov, služieb, firiem, stránok, textov na ktoré mám presonálne prepojenie (či už sú moje vlastné alebo zámerne podporujem niekoho) je zakázané a považované za spam.
kopretinka
08.11.17,21:48
že pozdravujem andreu
Helena Banova
19.11.17,12:05
Ahoj, od známych som dostala LED televízor Orava. To sú myslím kvalitné televízory, ale záleží čo preferuješ :-) Ja som ju dostala darčekom, ale aj tak sa trafili dobre