maped
20.10.17,13:42
Poprosím o poradenie. Klient-zamestnávateľ zaslal zamestnancovi list na doručenku o okamžitom skončení PP. Doručenku o prevzatí zamestnávateľ nemá, vraj sa mu v pošte nevrátila. Ani lístok o uložení zásielky. Po čase sa rozhodol pozrieť cez Sl. poštu sledovanie zásielky na základe čísla na podacom lístku. Zistil kedy sa list zamestnancovi doručil. Je to už staršieho dátumu. Nemá však tú vrátenú doručenku o prevzatí zásielky.
Môžem na základe sledovania zásielky urobiť ukončenie absencie a aj PP zamestnanca ? Ako by ste postupovali ako mzdár? Ďakujem pekne.
karka
20.10.17,12:42
Ja by som si vytlačila sledovanie zasielky a priložila podací lístok, kde je číslo zásielky a ukončila PP. Určite by som reklamovala na pošte! Ku mne sa už toľko cudzích doručeniek dostalo.... ešte že som poriadna a vrátim poštárke ;-)
maped
20.10.17,12:48
Ďakujem, len je to z dátumu 27.9. a teraz ak ukončíme prerušenie na SP a aj ukončíme PP-reg.list zamestnanca odhláška, obávam sa že budú účtovať aj úroky z omeškania? Stále zamestnávateľ hľadal lístok z pošty kde by sme mali doklad o prevzatí.
karka
20.10.17,13:04
Pokiaľ nechcete mať pokutu so SP odláste ho so včerajším dátumom. Dátum tlače sledovania zásielky môže dokázať, kedy ste sa o doručení dozvedeli. Neviem, či sa dá obhájiť neskoré odhlásenie tým, že nebola vrátená doručenka.... Možno na sociálnej by vedeli povedať, ako sa v prípade kontroly budú na to pozerať....
Dav
20.10.17,15:41
Keď sa list s doručenkou posielal, bola vyznačená úložná lehota na pošte, po uplynutí ktorej sa list považuje za doručený. Nevrátil sa ani list, ani doručenka,lehota zrejme uplynula. Ako dôkaz pre prípadný spor so zamestnancom a pre prípadné kontroly nechať kópiu listu, podací lístok a údaje zo sledovania zásielky a zamestnanca odhlásiť dňom, kedy zisťoval doručenie.