Fair Jobs
27.07.06,19:06
Ahoj poradaci.

Potrebujem radu. Vystavila som fakturu v mene EUR. Uhradu za nu som nahodila do valutovej pokladni v mene EUR, no pri spusteni Pohody mi na uvodnej stranke stale uvadza mesacnu fakturaciu len v SK a co sa tyka valutovej pokladni napise - stav valutovych pokladni v prepocte xx SK. Ako dosiahnem, aby tam bolo uvedene Euro ? Vsetko mam nadstavene. Ono by to nebol az taky problem, no v pripade prijmu napr. 5000 Euro mi to zarata prave 5000 Sk do prijmu. Chcem aby dana cast ostala v eurach..

Dakujem a prajem pekny vecer.

Petra:eek:
cactus
27.07.06,17:44
Ja síce neúčtujem v pohode, ale keď si založím valutovú pokladňu, urobím si na ňu analytiku a v analytickom účte si určím menu, a aj v pokladni EUR dám menu EUR. Potom mi to prepočítava automaticky a ešte mi k tomu priraďuje aj kurzy z internetu a počíta kurzové rozdiely. Dtto banka.;)
Dada
28.07.06,03:46
Ahoj poradaci.

Potrebujem radu. Vystavila som fakturu v mene EUR. Uhradu za nu som nahodila do valutovej pokladni v mene EUR, no pri spusteni Pohody mi na uvodnej stranke stale uvadza mesacnu fakturaciu len v SK a co sa tyka valutovej pokladni napise - stav valutovych pokladni v prepocte xx SK. Ako dosiahnem, aby tam bolo uvedene Euro ? Vsetko mam nadstavene. Ono by to nebol az taky problem, no v pripade prijmu napr. 5000 Euro mi to zarata prave 5000 Sk do prijmu. Chcem aby dana cast ostala v eurach..

Dakujem a prajem pekny vecer.

Petra:eek:

Odporúčam neriadiť sa podľa úvodnej stránky. Mesačnú fakturáciu si vieš presne zistiť z účtovníctva.