kika323
24.10.17,08:42
Chcem sa uistiť - dodávame tovar do Španielska - stačí mi k tomu CMR a dodací list alebo musím dať prepravcovi aj faktúru? nevieme ešte celkom stanoviť ceny tak sa chcem uistiť či stačí poslať faktúru neskôr. Ďakujem
martinez
24.10.17,12:22
podla mojho nazoru staci CMR a dodaci list, ktore musia byt nasledne potvrdene odberatelom... vid §43,5,b)... na zaklade tychto dokumentov je mozne uplatnit oslobodenie od DPH tovaru, ktory je dodany do ineho clenskeho statu...
kika323
24.10.17,12:29
Ďakujem