Mario Rodriguez
24.10.17,10:03
Ktoré z dvoch uvedených zimných pneumatík by ste brali?
vicktor
24.10.17,08:57
Mas to zajedno.
Alebo rozdavas? Tak mne je jedno ktore zoberiem.
misomiso
24.10.17,10:45
Nokian urcite nie. Robia ich v Rusku a odvtedy maju hroznu kvalitu. Znacky ako Barum, Matador a Sava su podstatne lepsie. A Dunlop je premiova znacka, tam sa napomylis.
buchač
24.10.17,11:00
Mne teda nie je jedno...
Henten rozmer mi nepasuje na mašinu. ;)
jelalim
24.10.17,14:04
V rozmere 195/65 R15 je to uplne jedno. Ak sa rozhdoujes medzi tymito dvomi, zober tie lacnejsie.

Ak mas moznost si ich obzriet pred kupou, tak pohladaj na nich datum vyroby a zober tie novsie :)
Mario Rodriguez
24.10.17,17:53
Nie, nerozdavam. :) Chcem kúpiť, len sa neviem rozhodnuť.
buchač
24.10.17,18:33
Ja mám Hankooky...veľká spokojnosť s jazdnými vlastnosťami.
Kúpil som na jar letušky a teraz sa chystám na zimné.
Pozri na http://www.pneu.sk/sk/info.php
Vybrieš si podľa vlastností, keď rozbalíš príslušnú hociakú značku.
vicktor
25.10.17,07:09
Bojovnik proti reklame, preco sk stranka je pisana cechoslovenstinou?
Napr. aj: "Příplatek za dopravu jednoho kusu bývá až 150 Kč, tedy 600 Kč za sadu".
misoft
25.10.17,15:01
Lebo je to multistránka - multilanguage..... Klikni na SK zástavku a máš to v SK.
bjuty smis
25.10.17,15:32
čo myslíš, kolko poradákov už tieto dva typy presne tohoto rozmeru zjazdilo ????
Mario Rodriguez
25.10.17,17:49
Neviem, ale že niekto napíše nejaký podobný múdry komentár to som tušil...
Je to len obyčajná otázka, ďakujem za užitočné vyjadrenie.
bjuty smis
25.10.17,18:14
ja som zas netušil, že niekto napíše až takú múdru otázku...v pohode..
ale to nebola hádanka...
buchač
25.10.17,18:21
Mario Rodriguez (Včera 20:53) Nie, nerozdavam. Chcem kúpiť, len sa neviem rozhodnuť.
====================
Hm...a teraz má kto za TEBA rozhodnúť ?

1. Jeden bude za Dunlopky a druhý za Nokiany.
Kto bude mať pravdu ?
2. Jeden najazdil X kilákov a druhý Y (polovičku z X) ...
Kto bude mať pravdu ?
3. Jeden jazdí po meste a druhý aj mimo neho.
Kto bude mať pravdu ?
4. Jeden chytil šmyk a sa vydrbal pri 50ke...druhý si jazdí v pohode na snehu 100kou.
Kto bude mať pravdu ?

Máš jedno, že jaké pneu.
Ak jazdíš primeranou rýchlosť podľa povahy vozovky, prispôsobíš sa cestnej premávke a situáciam, tak žiaden problém.
Ak chytíš šmyk, tak Ti ani svätená voda nepomôže a nie nejaké pneumatiky určitej značky. ;)
vicktor
26.10.17,06:13
misoft: Lebo je to multi-language-stránka
Fajn, ale potom by VSETKO malo byt v tej alebo onej reci, nie pomixovane.
Mario Rodriguez
26.10.17,06:48
buchač... neviem či som sa pomýlil ja alebo ty, ale pokial viem toto je stránka ktorá sa volá PORADA, čiže je normálne ak sa tu ľudia pýtajú rôzne veci a dokonca oveľa väčšie chujoviny ako ja.
Netreba z toho robiť vedu, skrátka som bol zvedavý či nemá niekto nejaké skúsenosťi z danými pneumatikami, nič viac ani nič menej.
Ak sa nevieš vyjadriť k danej téme tak tu prosím zbytočne nespamuj.

Inak už som objednal tie Dunlopy a neboj, nie preto že za ne niekto zahlasoval. :D Aj letné mám Dunlopy a nenašiel som dôvod prečo zvoliť iné.

Čo sa týka tejto stránky, je zaujímavé keď sa človek opýta niečo v sekcii PC tak sú ľudia ochotný poradiť prípadne podeliť sa o skúsenosti, predsa na to táto stránka je. A keď sa človek spýta niečo v sekcii auto-moto hneď sa téma naplní frajerinami.
bjuty smis
26.10.17,19:06
čooo???????

však :


Táto anketa bude trvať do 23.12.17 o 10:05

:)))))))
buchač
26.10.17,19:28
Mario Rodriguez (Dnes 09:48) buchač... neviem či som sa pomýlil ja alebo ty, ale pokial viem toto je stránka ktorá sa volá PORADA, čiže je normálne ak sa tu ľudia pýtajú rôzne veci a dokonca oveľa väčšie chujoviny ako ja.
Netreba z toho robiť vedu, skrátka som bol zvedavý či nemá niekto nejaké skúsenosťi z danými pneumatikami, nič viac ani nič menej.
Ak sa nevieš vyjadriť k danej téme tak tu prosím zbytočne nespamuj.

Inak už som objednal tie Dunlopy a neboj, nie preto že za ne niekto zahlasoval. Aj letné mám Dunlopy a nenašiel som dôvod prečo zvoliť iné.

Čo sa týka tejto stránky, je zaujímavé keď sa človek opýta niečo v sekcii PC tak sú ľudia ochotný poradiť prípadne podeliť sa o skúsenosti, predsa na to táto stránka je. A keď sa človek spýta niečo v sekcii auto-moto hneď sa téma naplní frajerinami.
================

NEPÝTAL si sa na skúsenosti. Základná otázka znela :

"Ktoré z dvoch uvedených zimných pneumatík by ste brali?"

Vidíš ten rozdiel ??? Lebo ja hej. Ak by si sa pýtal na skúsenosti, tak by som Ti odpovedal.

Serem Ti ja chlapče na frajeriny...niekto sa frajerom narodí (niekto ako ja) a niekto o tom sníva a bude snívať do smrti...niečo ako Ty. ;) :D

Ale k veci a bez frajeriny...mal som Barumky, mal som Michelinky, mal som Dunlopky, mal som Firestonky, mal som Continentalky...
Teraz mám Hankooky...a vieš prečo ?
Lebo proste love...na tereňak dám za jednu pneu toľko, čo ty obuješ celé auto......a predpokladám, že to bude nejaký šrot vyrobený v Nemecku.
-------------------------------

Ale čo už s vami - nesvojprávnymi ?
Skús dať novú tému pod názvom..."Aké spodné prádlo si mám zajtra obliecť, keď mám večer rande ?"
Mario Rodriguez
28.10.17,05:29
Buchač, tak prepáč že som formuloval otázku takým spôsobom, ktorý bol pre teba nepochopitelný... iba potvrdzuješ moje slová, možno je to preto lebo na použivanie auta treba menšie IQ ako na PC.
Aspoň si mohol písať tvoje nesmierne zaujímavé riadky ako samostatnú odpoveď aby som to mohol hodnotiť, jáááj ale to by pokazilo tvoju štatistiku. Ty tereňak...
buchač
28.10.17,05:49
Mario Rodriguez (Dnes 08:29) Buchač, tak prepáč že som formuloval otázku takým spôsobom, ktorý bol pre teba nepochopitelný... iba potvrdzuješ moje slová, možno je to preto lebo na použivanie auta treba menšie IQ ako na PC.
=================
Máš nové pneu ? Máš.
Ak ich nemáš nahodené, tak to urob a choď si dať niekde na opustenom parkovisku kondičné jazdy. Zvýšiš si svoje IQ.

To spomenutie PC v súvislosti s IQ?
Kúúúúwa, tak teraz si ma totálne rozosmial...dík za nabudenie na celý deň.
Ako som sa pozrel do Tvojho profilu ?
Chlapče, chlapče... veru Ty nebudeš nejaký veľký génius do počítačov. ;) :D :D :D
Kuwa, veď Ty si ani len televízor nevieš vybrať - kúpiť....