carolitos
24.10.17,14:29
cau, vie mi niekto poradit co vsetko sa zapocitava okrem odrobenych rokov do zapoctu rokov? (škola,vojna, evidencia na urade prace a po,) ?
veronikasad
24.10.17,12:58
Kedy si ukončil školu. Dopln obdobie evidencie na úrade práce.
carolitos
24.10.17,13:16
ďakujem
kopretinka
24.10.17,13:50
neďakuj,doplň údaje,na ktore sa pýtala veronikasad
carolitos
24.10.17,13:53
nevidel som nikde otaznik, tak som myslel ze je to konstatovanie,,,skolu som ukoncil v roku 2000(3plus2roky) a potom vojna a praca, striedanie prace a medzitym rozne kratkodobe evidencie na up
kopretinka
24.10.17,14:11
aha,to aj komisii povieš,že a potom vojna a praca, striedanie prace a medzitym rozne kratkodobe evidencie na up???
DÁTUM!!!
carolitos
24.10.17,14:15
k comu su dobre datumy? mam potvrdenie z uradu prace kedy som bol evidovany a myslim ze obdobie kedy som platil dochodkove poistenie ked som pracoval maju v databaze, kde ja uz teraz najdem vsetky zmluvy a ukoncenia pracovneho pomeru ...asi nerozumiem potom
veronikasad
24.10.17,14:24
k comu su dobre datumy? mam potvrdenie z uradu prace kedy som bol evidovany a myslim ze obdobie kedy som platil dochodkove poistenie ked som pracoval maju v databaze, kde ja uz teraz najdem vsetky zmluvy a ukoncenia pracovneho pomeru ...asi nerozumiem potom
Napr. K tomu, že doba štúdia sa započítavala len do konca roku 2003, evidencia na úrade práce, len obdobie poberania dávky v nezamestnanosti, tiež len v určitých obdobiach...
Výpis obdobia evidencie na úrade práce ti dajú na Úrade práce a budeš ho potrebovať pri spisovani žiadosti o ID

Vyžiadaj si z ústredia sociálnej poisťovne priebeh dôchodkového poistenia, skontroluj či tam máš všetky obdobia. Keď to budeš riešiť až po spísaní žiadosti, bude sa doba vybavovania ID zbytočne naťahovať
carolitos
24.10.17,14:25
vsak som koncil v roku 2000 skolu a ked som bol na urade evidovany vzdy som poberal davky, ale datumy presne neviem
arizona
24.10.17,14:26
k comu su dobre datumy? mam potvrdenie z uradu prace kedy som bol evidovany a myslim ze obdobie kedy som platil dochodkove poistenie ked som pracoval maju v databaze, kde ja uz teraz najdem vsetky zmluvy a ukoncenia pracovneho pomeru ...asi nerozumiem potom
Chod na soc.poistovnu,tam ti vytlacia zoznam tvojich zamestnani,aj s datumami.Nepotrebujes zmluvy hladat
veronikasad
24.10.17,14:32
vsak som koncil v roku 2000 skolu a ked som bol na urade evidovany vzdy som poberal davky, ale datumy presne neviem
Ak si poberal dávku v hmotnej núdzi, toto obdobie sa nezapočítava.