januli
25.10.17,19:36
Od septembra som PN do t.c. mi neprišlo zo sociálnej poisťovne žiadne rozhodnutie ani vyplatenie nemocenského. Hľadala som či má sociálna poisťovňa nejaku lehotu na zaslanie rozhodnutia.. Ďalšia vec je, že zamestnávateľ nahlásil podľa mojich zisteni ze som porušila liečebný režim, čo nie je pravda. Sociálna poisťovňa ma v tejto veci vôbec nevyzvala k tomu, aby som sa vyjadrila a ani mi o tomto nedala vedieť. Ak máte niekto skúsenosti... Je to povinnosťou sociálnej poisťovne? Aká je lehota na prešetrenie.. A keďže sa jedná iba o ďalšie obštrukcie ma Poisťovňa vôbec pravo nevyplatit nemocenské, nezaslat rozhodnutie a neinformoval poistenca o skutočnostiach ohľadom podnetu? Pýtam sa to aj písomne poisťovne 211 kou.. Ale ak by mal niekto skúsenosti... Aspoň sa čiastočne ukludnim. Ďakujem
ivka70
25.10.17,17:40
Moja skusenost je, ze rozhodnutie niekedy pride nskor ako prve nemocenske davky z SP.
Davky za september by mali prist okolo 20 oktobra, ak zamestnavatel odoslal dokumenty do SP v termine. Overit sa to da aj telefonicky.
Ak nie, moze sa to az o mesiac posunut.

Co sa tyka podnetu, je na rozhodnuti SP, ci sa nim bude zaoberat alebo nie. moze a nemusi vykonat vlastnu kontrolu. Len na zaklade podnetu od zamestnavatela o zastaveni vyplacania davok rozhodnut nemoze.
veronikasad
25.10.17,17:49
dopln presný dátum začiatku PN. Predložila si zamestnávatelovi potvrdenie o trvaní PN k 30.9, tzv. prechodku ?
januli
25.10.17,17:53
Začiatkom septembra. Áno predložila. Aj som sa pýtala ci je prechodka v socialnej.. A je zaevidovana
veronikasad
25.10.17,18:15
zamestnávatel ti vyplatil za prvých 10 kal.dní náhradu príjmu v riadnom výplatnom termíne ?
januli
26.10.17,03:30
Zatiaľ nevyplatil. Bežný termín bol zaužívaný k 6 dnu ale na zmluve najneskôr k poslednému dnu, a tak to aj praktizuje už druhý mesiac. A ktovie ci vôbec pošle. Mam 5 dní odpracovaných a zvyšok je už PN
veronikasad
26.10.17,04:17
Kontrolu porušenia liečebného režimu aj počas prvých 10 dní robí sociálna poisťovňa, nie zamestnávateľ. Zamestnávateľ môže nahlásiť len podnet na SP. Ak si kontrolu zo SP nemala nie je dôvod na pozastavenie alebo krátenie nemocendkeho. Príčinou nevyplatenia môže byť neskoré odoslanie podkladov do SP od zamestnávateľa. Ak máš vychádzky, choď osobné v čase vychádzok si to do SP preveriť.
Rozhodnutie o výplate nemocenských dávok posielajú niekedy neskôr ako prvé nemocenské.
januli
26.10.17,11:00
Vo veci podnetu som sa telefonicky informovala a pani zo sporového oddelenia bola maximálne neochota. Vysvetlila som jej, že ide o úmyselne oznámenie od zamestnávateľa, že som všetku dokumentáciu od zamestnávateľa odovzdala právnikovi v záujme ochrany svojho zdravia. Ze sa iba pýtam ci majú povinnosť v tomto prípade informovať poistenca a aká je lehota na prešetrenie a ci sú týmto podnetom dávky zastavené. Ze kým sa to nepresetri, nebude nič vyplatené a moje vyjadrenie nikto nepotrebuje. Ze som ho mala poslať zamestnávateľovi... Opakovane som jej povedala, ze neriešim postu od zamestnávateľa počas PN pre môj zdravotný stav. Kontrolu som mala už tri krát, vždy v poriadku. Atakovanie lekárov a kontrolórov zo strany Zamestnávateľa a vymýšľanie hlúposti pokračuje. Záverom som jej poďakovala, že sociálna poisťovňa a zamestnávateľ v podstate ide proti poistencovi poza jeho chrbát, že to zle vplýva na moju odporúčanú psychohygienu, nakoľko oni vraj maju lehotu 2 mesiace na prešetrenie a moje vyjadrenie nepotrebujú. Toľko asi k soc.poistovni a akejsi ochrane poistenca.