Miro.b
25.10.17,20:10
Dobry den,
ak by niekto vedel, a bol by ochotny mi zodpovedat, pripadne poradit, najlepsie z osobnej skusenosti, bol by som vdacny .... ostatnych poprosim nekomentovat

Bol mi zadrzany vodicsky preukaz pre zbytkovi alkohol, riesene len PZ ako priestupok ....
Absolvoval som vsetko potrebne:
1.lekar
2.psychiater
3.psychologicke sedenia
4.vypoved na policii, kde mi bola ulozena pokuta a dlzka zakazu na 6 mesiacov, podpisal som ...

Ide o to, a hlavna otazka je: teraz o tyzden mam uz 3 mesiace od zacatia trestu, rad by som poziadal o odpustenie polky trestu na DI, kde mi aj povedali, ze tak mozem urobit, a pravdepodobne mi vyhoveju, kedze som doposial bol vzorny vodic ...no oni mi stale pokutu neposlali ... bol som tam mesiac dozadu na vypovedi, vsetko mam absolvovane a uspesne aj odovzdane ... bez dokladu o zaplateni pokuty nemozem poziadat o odpustenie polky trestu ....
Cize kde sa stala chyba? Je to normalne? Ci na mna zabudli?
Ide o priestupok nie trestny cin, navyse VP potrebujem kvoli praci, momentalne nepracujem ...

Za normalne odpovede ludi, co si tym presli alebo vedia, Vam velmi pekne dakujem, zvysne ma nezaujimaju ani trochu ...
dmc
25.10.17,18:21
informuj sa telefonicky alebo osobne priamo na Dopravnom inspektorate pracovnika ktory ma nastarosti spravne konanie. Pokuty sa uz nespracuvaju na Okresnych riaditelstvach ale na Krajskych - dozvies sa postup - pripadne preco ti neprislo oznamenie.