Richard
26.10.17,10:25
Dnes som vyčistil Poradu od spamerov ktori sa tu registrovali a cielene si vytvorili konta aby mohli škodiť komunite negatívnym hlasovaním.

Súvisiace kontá boli zabanované, hlasy vymazané.

Zdvihol som hladinu na negatívne hlasovanie, takže budú môcť hlasovať len tí čo sú tu viac ako rok a majú viac ako 100 bodov, čo zároveň skomplikuje niekomu možnosť vyrobiť si takéto nicky.

Keď som si zobral štatistiku kto ako hlasoval, všetky spamové kontá som zrušil, ale potom je tam cca 10 ľudí ktorí si vzájomne rozdávajú negatívne hlasy.

Zariaďte sa, ak si budete len vzájomne dávať negatívne hlasy, tak nie je problém týmto desiatim odobrať možnosť negatívne hlasovať.

Ak je tu niekto aktívny a je jeho cieľom pomôcť pri odborných témach tým, že chce negatívne hlasovať za odpovede, ktoré sú chybné, nech mi napíše, môžem mu po zvážení prideliť možnosť negatívne hlasovať aj skôr ako splní podmienky.
Nandrolon
26.10.17,08:41
Som sa nasmial, práve som to písal na šuťáku, teraz som našiel túto tému... Dobrý počin.
vicktor
26.10.17,09:00
Nandrolon vcera v teme Srandicky nenapisal ziaden text len smajlika a vyfasoval hodnotenie MINUS SEDEM.
Dnes po upratovani uz ma len MINUS PAT.
:)
Nandrolon
26.10.17,10:41
Nandrolon vcera v teme Srandicky nenapisal ziaden text len smajlika a vyfasoval hodnotenie MINUS SEDEM.
Dnes po upratovani uz ma len MINUS PAT.
:)
Vicktor, bol tam obrázok. Keďže obrázok sa nedá odoslať samotný, bez textu, tak som tam dal smajlíka. Akonáhle tam narástol potrebný počet mínusiek, tak sa príspevok zbalil a po rozbalení tam bol iba samotný text /smajlík/. Zrejme je to ochranná funkcia napr. kvôli "sexuálnemu obsahu obrázkovej prílohy", v prípade ak by tam bola. Bolo tam iba taká "technická schéma riešenia problému"
kopretinka
26.10.17,11:01
dnes som chcela jednu odpoveď oznaćiť ako komentár-nie odpoveď a vraj,že až keď budem ma päť bodov.......tak ja neviem,ale tých bodov mám hodne nad tisíc.......
Nandrolon
26.10.17,11:08
idem skúsiť... "Funkcia je dostupna az po dosiahnuti 5 bodov" aktuálne mám 413...
taiko
26.10.17,12:41
Dnes som vyčistil Poradu od spamerov ktori sa tu registrovali a cielene si vytvorili konta aby mohli škodiť komunite negatívnym hlasovaním.

Súvisiace kontá boli zabanované, hlasy vymazané.

Zdvihol som hladinu na negatívne hlasovanie, takže budú môcť hlasovať len tí čo sú tu viac ako rok a majú viac ako 100 bodov, čo zároveň skomplikuje niekomu možnosť vyrobiť si takéto nicky.

Keď som si zobral štatistiku kto ako hlasoval, všetky spamové kontá som zrušil, ale potom je tam cca 10 ľudí ktorí si vzájomne rozdávajú negatívne hlasy.

Zariaďte sa, ak si budete len vzájomne dávať negatívne hlasy, tak nie je problém týmto desiatim odobrať možnosť negatívne hlasovať.

Ak je tu niekto aktívny a je jeho cieľom pomôcť pri odborných témach tým, že chce negatívne hlasovať za odpovede, ktoré sú chybné, nech mi napíše, môžem mu po zvážení prideliť možnosť negatívne hlasovať aj skôr ako splní podmienky.
Dakujeme
sito
26.10.17,12:47
Noo, konečne sa ľady pohli! Ľadoborec sa zasiahol. Len ako sa zachová ľadová triešť, nespôsobí iné zátarasy? A nespustne tým zábava na porade? :D
terezamaria
26.10.17,13:05
Noo, konečne sa ľady pohli! Ľadoborec sa zasiahol. Len ako sa zachová ľadová triešť, nespôsobí iné zátarasy? A nespustne tým zábava na porade? :D
Marcel nerieš....ľadová triešť ako si ju nazval určite bude v poriadku a na Porade možno prestane byť mínusková hra o víťaza.
afrikánka
26.10.17,13:55
Registruje sa 842, pred pár hodinami bol 841
Neviem, ako sa to prečistilo....
misoft
26.10.17,15:31
@845 (alebo už neviem ktoré číslo predtým): písal som ti i v SS, aby si neprovokoval. Opäť provokuješ, registruješ sa viacnásobne.
Ty si myslíš, že ti to prejde?
Richard (možno neskôr) opäť zakročí a nedá ti len BAN a vylúčenie, ale (možno) zablokuje celú IP adresu.
misoft
26.10.17,15:40
Potom OK. Inak vďaka za isté info (inde)
sito
26.10.17,15:48
Noo, konečne sa ľady pohli! Ľadoborec sa zasiahol. Len ako sa zachová ľadová triešť, nespôsobí iné zátarasy? A nespustne tým zábava na porade? :D
------------
Ta de, my nekoncime - prave zaciname. Zabava graduje, graduje, graduje


Ta de? Ta ne, ta tu! :D

https://www.youtube.com/watch?v=_WQUCJDwDpw
sito
26.10.17,18:16
Noo, konečne sa ľady pohli! Ľadoborec sa zasiahol. Len ako sa zachová ľadová triešť, nespôsobí iné zátarasy? A nespustne tým zábava na porade? :D
Marcel nerieš....ľadová triešť ako si ju nazval určite bude v poriadku a na Porade možno prestane byť mínusková hra o víťaza.

Ta ne Terka. To keby som vedel, že víťaz by som mohol byť??? A ja somár, ani jednu som nedal, že načo. :D:D:D
sito
26.10.17,18:39
Hmm ..... porada, :mad: ani mne sa nejak nedarí

https://www.youtube.com/watch?v=430XomDxPk4

Od 15.10.2017, 13,57 hod. do 26.10.2017, 20,20 hod.

Žiadna -ka, no šak ani od lesa nemôžem byť víťazom. :D Ale budem sa snažiť. :);)
kopretinka
26.10.17,21:46
môže mi niekto vysvetli,čo je toto?
sito
26.10.17,22:01
môže mi niekto vysvetli,čo je toto?

Noo, mne to pripadá, že sú, ukázala si ich v kóme, nehýbu sa! Ale inak to musela byť veľmi živá debata. Zabáva graduje, gra ... Inak tam býva krížik a cez ten si bolo možné prečítať ich diaľóg. Alee, Riško pucoval poradu, asi ich spucoval a s tým nerátal, že??? :D
afrikánka
26.10.17,22:05
Aký Riško???
Skôr asi Duško!!!

Ja to tu už vôbec nechápem. Všetci ste ticho. Sa bojíte, alebo bavíte? Je vám jedno, aké je to tu zhnusené? Od Vianoc upozorňujem, že sa tu dejú "zvláštne veci" a všetci ste hluchí, slepí. Je vám jedno, že denne tu chodí cca 1000 návštevníkov? A vy sa prizeráte, ako sa ničí táto niekoľkoročná stránka? Koľko ľudí tu dostalo odpoveď na svoju otázku. To je nezodpovednosť od všetkých.
sito
26.10.17,22:07
môže mi niekto vysvetli,čo je toto?

Noo, mne to pripadá, že sú, ukázala si ich v kóme, nehýbu sa! Ale inak to musela byť veľmi živá debata. Zabáva graduje, gra ... Inak tam býva krížik a cez ten si bolo možné prečítať ich diaľóg. Alee, Riško pucoval poradu, asi ich spucoval a s tým nerátal, že??? :D

kóma http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=155076&d=1509054368
sito
26.10.17,22:11
Aký Riško???
Skôr asi Duško!!!

Myslíš toho Juhoslavana, čo z Hitlerom kýval, bond, akože bol? Predloha, či príloha? :D

Či Duška, Nášho Dušana? To teda nie! :D
afrikánka
26.10.17,22:20
Trochu na odľahčenie témy;)



https://www.youtube.com/watch?v=G8htac0tXpIVyber si koho chceš, ja už mám a svoje rozhodnutie nezmením, aj keď si ma ten heker vyhľadá a zaškrtí ma miesto môjho kocúra...ako sa mi vyhrozil.
kopretinka
26.10.17,22:31
ja len tak,že sa tu písalo o mazaní.........trt makový bol vymazaný............
kopretinka
26.10.17,22:31
.
sito
26.10.17,22:32
Vyber si koho chceš, ja už mám a svoje rozhodnutie nezmením, aj keď si ma ten heker vyhľadá a zaškrtí ma miesto môjho kocúra...ako sa mi vyhrozil.

Noo, ja neviem, čo je zač, keď si miesto kocúra vybral kočku. :D:D:D
sito
26.10.17,22:35
ja len tak,že sa tu písalo o mazaní.........trt makový bol vymazaný............

Ja ti neviem, asi je to ešte na toho šustra, obuvníka, aby sa do toho obul. :D :);)
afrikánka
26.10.17,22:48
Vyber si koho chceš, ja už mám a svoje rozhodnutie nezmením, aj keď si ma ten heker vyhľadá a zaškrtí ma miesto môjho kocúra...ako sa mi vyhrozil.

Noo, ja neviem, čo je zač, keď si miesto kocúra vybral kočku. :D:D:D
Kočku? Mám ti ukázať, ako ma oslovuje? Aké výrazy používa? A čo si on vlastne myslí? Čo si to dovoľuje? Zasahuje mi do súkromia mimo Porady.
Každá hra má svoje pravidlá, mantinely, ale on je slepý, hluchý, nevie kde končí hra a začína tanec medzi paragrafmi.
kopretinka
26.10.17,23:33
Ako si to vymazal? To si si nevšimol,že Marianna B je 8XX??? registrovaná teraz 23.10.
Zaujímavé,ako sa ten nick podobá na Mariana B.......len jedno písmenko rozdiel............
taiko
27.10.17,06:11
Ako si to vymazal? To si si nevšimol,že Marianna B je 8XX??? registrovaná teraz 23.10.
Zaujímavé,ako sa ten nick podobá na Mariana B.......len jedno písmenko rozdiel............
Predpokladam, ze to Richard nevymazaval jednotlivo z tem, ale priamo z databazy, teda nemal ako vidiet ten prispevok, pridany dva krat dvomi nickmi.
lujza.j
27.10.17,10:22
Tu xy zalozenych ucelovych tem.....jednym clovekom pod xy nickmi.....tema sa tvari seriozne....
Nandrolon
27.10.17,10:58
Tu xy zalozenych ucelovych tem.....jednym clovekom pod xy nickmi.....tema sa tvari seriozne....
Vsak to je to "dozrievanie nickov"... + samobodovanie...
kopretinka
27.10.17,11:04
niekto vymazal moje fotky,ktoré dokazovali,že Marianna B je 8XX.To mohol len admin alebo niekto z moderátorov.Prečo?Lebo vie,kto to je......
Predpokladala som to,škoda,že som si neofotila obrazovku.....ale nevadí,mám to uložené v počítači....
Nandrolon
27.10.17,11:08
Ak myslíš tie screeny, tak tie sú v tejto téme. Či už blúznite? :-))
lujza.j
27.10.17,11:38
Tu xy zalozenych ucelovych tem.....jednym clovekom pod xy nickmi.....tema sa tvari seriozne....
Vsak to je to "dozrievanie nickov"... + samobodovanie...
Tema akoze zajimava...a nachytava bodiky a nick kvasi...
terezamaria
27.10.17,15:44
niekto vymazal moje fotky,ktoré dokazovali,že Marianna B je 8XX.To mohol len admin alebo niekto z moderátorov.Prečo?Lebo vie,kto to je......
Predpokladala som to,škoda,že som si neofotila obrazovku.....ale nevadí,mám to uložené v počítači....
Kvetinka sú tam a bola som pozrieť, nikto ich preč ani nedával, takže boli stále.
kopretinka
27.10.17,21:43
.Mala som tu dva komentáre,v jednom bol text a obrázok,v druhom namiesto textu iba bodka a obrázok.Ten druhý komentár bol preč celý,z prvého zostal iba text.Keby som mala niečo s pc,tak by boli obidva komenty rovnaké,t.j vidím iba text.
Niekto s tou témou znovu babral,toto bola debata,niekto to zmenil na otázku.
kopretinka
27.10.17,21:47
neverím,niekto s tým zase babral,bola to debata,je z toho otázka
afrikánka
27.10.17,21:51
A toto sa kedy premenilo? Za akým účelom? Aby bolo vidieť "zapredancov"...?
afrikánka
27.10.17,22:19
sito, zaujímavé nicky ti pridelili bod, či sa ti odvďačili? (Marianna B, 845)
Beťár je z teba, sa nezdáš...ja som tiež mínusky nedávala, aj tak som víťaz. Povedz pravdu a prebijú ti kameňom hlavu...teda nie tebe, ale mne.
afrikánka
27.10.17,22:38
Bod som dala iba za slovo "Ďakujeme", ale nie tebe. Bol si ten, čo mi písal ss, aby som prestala provokovať. A nebolo to v téme o trestoch? Veď to bola príkladná ukážka, ako potrestať a nepoužiť fyzický trest. Iba obyčajný psychologický test. Si vymazal. Bolo to o deťoch, a či nie sme aj my všetci dietky Božie? Prečo sa skrylo to zúrivé jednanie, plné nadávok a vulgarizmov? Pokakošilo by ti to tému, ja viem, viem...
afrikánka
27.10.17,22:46
Aj ja sa pripájam, tiež ďakujem za info, aká náhoda... tiež (inde)
. Ale nie je to OK, skôr KO

Tvoju "odpoveď", keď sa to tu teda premenilo, pokladám za neužitočnú. Lebo keď povieš A a potom B a to A zmizne, tak je to celé od veci (inde).
taiko
28.10.17,06:37
nic si nepochopila, ani moju SS ani temu. Moja poznamka nebola o mne, ci o teme, ale o Tebe a o zametani si pred vlastnym prahom ;)
buchač
28.10.17,07:01
Nič vám nevyhovuje...furt ste nespokojní....stále len pindáte....;) :D :D :D :D :D





....a ozaj...PREČO sa debata zmenila na otázku ?
Kto vidí v Richardovom texte aspoň jeden otáznik, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu v Rádiu Jerevan.
afrikánka
28.10.17,10:44
Dávam neužitočné!!!
Samomluvu neuznávam, hoci je to diagnóza a to tá menej závažná, ktorá sa tu objavuje.
Smiech síce lieči, ale ak ho je priveľa stáva sa otravným
afrikánka
28.10.17,10:49
Ej sito, sito....to tvoje básnenie, kamže ťa doviedlo? Nuž pekné divadlo. Mám smeknúť klobúk pred tebou? Že ty najlepší heker by si bol!???????
Asi nieeee, iba si blbo dopadol
afrikánka
28.10.17,10:56
Nespustne, neboj....ešte nie je koniec, ešte dlho sa bude Farizej baviť, či besniť???
Iba zabudol, že všetkému je raz koniec. Ten fatálny, potom určite zmĺkne, ani neklikne
afrikánka
28.10.17,11:28
A to si mám ponechať na rohožke tancujúcu krysu, pardóóón, dve???
Veď ty si celkom dobrý chalan, ale máš takú malú, ale podstatnú chybičku. Nedáš si siahnuť na svoju hračku, treba všetkých zahnať, veď by ti ju pokazili a to ty strašne nerád.
Možno som nepochopila tvoju tému, ale chopila som sa príležitosti, ako spraviť niečo, čo si zase nepochopil ty, alebo ti vyhovuje tak, ako je to teraz???
Stačí ti iba vymazávanie v tvojich témach? A iné, je kde?
sito
28.10.17,11:28
Hmm? Body, body, pýchy, ani vpychy akupnktúry ma netrápia! Sú však body, ktoré ma potešia, aj som za ne vďačný.

Možno som tu za exot, ale nie exotický, africký si pripadam. Ibrahim, nie meno moje je!

Keď si nedávala, čo si odpovedala sa pýtala, keď víťazom si sa stal - a?

Inak ako som povedal, ako 1. 4. Nie 1968, vtedy sa ešte srandovalo, žilo vraj na úrovni???

1.4.2017 si snáď pamätáš? Či máš výpadok?

Kameňom, kameňom, že hlavu ti rozbijú, a začo, a začo ...

Nebudeš veriť, ale zrazu vidím, že mám popraskaný monitor, prejdem prstom z mojej strany, hladký je. Dumám, To ktorási ...va z vonku, druhej strany, asi kameň hodila.

Momentálna situácia u mňa na konte odmiem porady je 100 % stav užitočné. Päť krát 849, jeden krát od exota z Afriky, a deväť krát od 850. Takže bodovanie na porade je na vybodnutie bobku, čo už.

Ta, to číslo 845, atď. mi nechýba, ale ta Marianna .....?

https://www.youtube.com/watch?v=dYNo2DDqDvg

:D:D:D
terezamaria
28.10.17,11:33
Ja som písala o screenoch, nie otázke alebo debate, zrejme Richard sa tak rozhodol, že to premení na otázku....
sito
28.10.17,11:41
Neboj! jalenže ... :D
afrikánka
28.10.17,11:42
Zadumal sa Ibrahim...pozor, nie Kim!
Čože to bolo 1.4.1968? No, áno....deň vtákov, či bláznov? Jasné, veď to už roky je.
sito
28.10.17,11:48
Kam? Tu som prišiel, tu som, do kedy? Kto vie, na porade? Nie, nie! Klobúk si nechaj na hlave ak ju máš, máš ju v poriadku?

Nepadol som, teda ani nedopadol. No ako dopadla tá nová iniciatíva šéfka? " Dnes som vyčistil Poradu " :D:D:D:);)
afrikánka
28.10.17,11:51
Dávam užitočné, za smajlíka... iba
lujza.j
28.10.17,11:51
"funguje"to tu:Dzas to je ako otazka?! Uz to bola.dnes aj debata....
afrikánka
28.10.17,12:00
Hmm, 22.10. som videla admina na Porade, napísala som SS, nooo bola krátka, ale jasná, všetko bez okolkov, na tvrdo. Teraz som ale v rozpakoch, nenaskočila ona na vlak rádu 8XX?
afrikánka
28.10.17,12:08
Nemaj obavy, hlava v poriadku, blúznim-básnim iba občas. Na teba veru nemám

Teraz sa tu hraj sám, hlava káže odchod, aj svetské povinnosti mám. Takže dovi, dopo....
sito
28.10.17,12:13
Vďaka ti, veľká vďaka ti! Len škoda, že textu ti nechápati. Pridaj, možno ti zapne, zapáli ti ... :o
afrikánka
28.10.17,12:28
Práve, že pochopila, nuž zamysli sa ty
Ja už padám het, času nato teraz niet
afrikánka
28.10.17,14:45
Depo v Mukačevo ?....šak vypravuje vlaky rádu 8XX, viac ako to v Kijéééve
misoft
28.10.17,15:06
Nič v zlom: ale trochu si to v makovici usporiadaj!
Trpíš asi paranojou, už ma vidíš dokonca na Pokeci a na FB - ale ja tam NIE SOM.
Alebo prestaň brať tie nepredpísané lieky....
misoft
28.10.17,15:14
Afrikánka! TY SA ZAČNI LIEČIŤ!
JA NIE SOM ADMINISTRÁTOR STRÁNKY, NIE SOM MODERÁTOR, NEMÔŽEM V TEJTO STRÁNKE NIČ UPRAVOVAŤ!
Preto to píšem veľkým písmo, aby si KONEČNE pochopila, že i ja som kedysi .... dostával (a omnoho viac ako ty), ale som sa z toho nezbláznil, len som pindal.

A opakujem stále - "misoft" - ako nick - je len jeden jediný, mnohí ma poznajú (dokonca osobne)...
afrikánka
28.10.17,15:27
Ja viem, že vidím psychopata, či sociopata?
A jasné, že ty sedíš doma, tak prečo reaguješ?
misoft
28.10.17,15:32
Sedím si doma, lebo som DOMA! Môžem dokonca i na "tróne" sedieť....
Prečo reagujem? Pretože ty robíš diagnózu iných tu na Porade, ale mala by si ísť k odborníkovi pre svoju vlastnú diagnózu....
afrikánka
28.10.17,15:39
Je víkend, nie je to až tak akútne...ten odborník
Ešte si počkám, koľko z toho "trónu" bude vyslaných vláčikov
afrikánka
28.10.17,15:45
A to je prekážka, alebo výhoda, ak ťa niekto pozná osobne?
Tie závislosti!! Zjavne sa dostavil "absťák"...že?
sito
28.10.17,16:02
Prvý apríl ukončil mesiac kníh. Poradu nemohol, nebola, teraz je tu. Vtákov, bláznov je tu dosti a zábavy do sýtosti. sito sa však nezlostí, +ky ? Má ich na háku, aj toho, čo pozná Afriku.

Hm ,,, očista, akcia vyvolala reakciu. Nemôže už -ky dávať, no naučil sa +ky rozdávať. Kimov nemá rád, rozhodol sa ich na sito vysypať. Nuž čo, jeden a ten istý, porada zhltne všakové drísty. :D
sito
28.10.17,16:19
misoft
28.10.17,16:39
afrikánka (Dnes 17:39) Je víkend, nie je to až tak akútne...ten odborník
Ešte si počkám, koľko z toho "trónu" bude vyslaných vláčikov
---------------------------------------------------------------------
Choď na železničnú stanicu - tam je vláčikov do aleluja..... Ale nezabudni na pilule.... na najvyššiu časť tela.....
afrikánka
28.10.17,16:48
Začínaš byť nervózny.
Nemám záujem o vykecávanie s tebou.
misoft
28.10.17,16:53
:D Vraj "nervózny"..... akurát sa začínam zabávať.... na tebe....
Veď je to lepšie ako Televarieté......
sito
28.10.17,16:55
V tom básnení, áno, máš. V tom blúznení, no keď som čítal tie tvoje bludy v SS, nech sa ti darí. :D Ako tajko, či ešte viac?

A na ten odchod ...

https://www.youtube.com/watch?v=MrHIgaoITlQ

Zváž si to, zváž, čo s toho máš? :D
Nandrolon
28.10.17,18:01
Misoft, Buchac, vsak sa dostanete na pretras!
sito
29.10.17,05:24
sito
29.10.17,08:34
Terka, ako vidíš triešť je v poriadku. Ale, porade začína mrznúť plusové hodnotenie, teda to odborné. Nuž čo, keď aj zábavné body tu je možné udeliť. :);)
terezamaria
29.10.17,14:32
Ja Marcel vidím naozaj veľmi málo odborne a dobre zodpovedaných otázok....vo veľa prípadoch aj tie najlepšie zodpovedané končia " v prievane " pripomienok a nakoniec ich odpovedajúci vymaže, takže tak.....A v tom prípade je už jedno, aké hodnotenie za tú svoju snahu odpovedajúci dostal, bárs by sa vrátila stará dobrá Porada, aj so všetkými, čo prestali na ňu chodiť a radilo by sa v pohode ako vždy.....
misoft
29.10.17,14:49
Neboj.... ani teba to neminie :D:D:D... si predsa "náš" človek ......
terezamaria
29.10.17,14:50
Takto zo začiatku ukazovalo príspevky, ktoré boli zrejme vymazané.... bez udania dôvodu....teraz to už ukazuje správne....
Nandrolon
29.10.17,15:25
:-)))
sito
29.10.17,17:29
856 - Dnes 17:43 - permalink

Sito, ake vozne tahas za sebou ? A este v tvojom profile sa niekto ŇURA, ako vo vsetkych

Neťahám, vypínam! Aleee, tlačí sa tu 857ka, 858ka, atď., atď, ... :D;)

... aj ja, či nie ... :D:D:D
sito
29.10.17,18:06
Dnes 18:34

856
za sebou - Pasuliatko, El Kid ....

Však nebuď ako tajko, vypisuješ skryte, kde potom majú hľadať vlákna, nite.?

Z pohľadu vtáčej perspektívy to tak vypadá, Ale aj sito je len vagón, ktorý ťahá rušeň porady, čo si so všetkým poradí, či aj v prospech porady??? :D
sito
30.10.17,11:47
Číslo, číslo, rušeň kde si, si to ty, vagón sa ti vyparil!

https://www.youtube.com/watch?v=tGP0KRYnqfg

Aj rušeň tak? :D
lujza.j
02.11.17,07:11
Veselo sa tu pokracuje:Deste si debatuje sam sebe si.....a poradaci radia a radia....
taiko
02.11.17,07:17
myslis Rollin75 ?
sito
02.11.17,07:34
Proste tu nie je možné niekoho zavrieť. A ak aj, oslobodí sa, ujde z lopaty. Len aby sa iní nepobrali, ušli z porady, keď sa tu dejú také záhady. :D
lujza.j
02.11.17,09:29
Tai...aj...
taiko
02.11.17,09:42
@lui to sa podla mna neda potvrdit, ani vyvratit. To ze 8xx zadakoval za Rollin75, mohla byt iba provokacia. V kazdom pripade je to na prd, lebo v tomto paranoidnom podozrievavom ovzdusi sa mnohi nevinni novi uzivatelia dockaju otrasnych reakcii a spravania. A niekomu mozno ide prave o toto.
lujza.j
02.11.17,09:59
Nie preto tai....
taiko
02.11.17,10:10
a preco teda lui ?
Anika61
02.11.17,11:56
Prosim vás a tí čo už okolo týždňa figurujú v "Dnes dobre radia" a neboli ani na Porade prihlasení okolo 3/4 roka to je v poriadku ......sa mi nezdá....
afrikánka
02.11.17,11:58
Prizrime sa misoFt, kto ti prideľuje body? Celé vláčikové depo, ale odkedy tá premena? Heker si ťa obľúbil? Po toľkej nenávisti a mínuskovaní? Býval si na čele mínuskovej štvorky, viedol si...a teraz ?
Robíš chyby Duško, nejako sa zamotávaš. Ešte stále tu máš svojich prívržencov, ktorí nie sú schopní vstrebať pravdu. Je to pre nich neuveriteľné. Oháňaš sa argumentom, že ťa podaktorí poznajú osobne. A to je dáky dôkaz o tvojej "nevine"??? Koľkože previnilcov rôznych trestných činov, malo priateľov, rodinu, čo by za ich bezúhonnosť boli schopní odprisahať? A predsa sa potkli, urobili chybu.To isté aj ty, lebo? Potiaľ sa chodí so džbánom...ale veď tú ľudovú múdrosť pozná predsa každý
. Tie chyby a chybičky si robil, dlho som sa aj ja vzpierala uveriť, privierala som oči, že predsa to nemôže byť pravda "TY a Amstrad?" Ale veru áno, bezpochyby ste JEDNA osoba!!! Usvedčili ťa reakcie na Porade, keď som ťa zámerne provokovala na Empatii. Potkol si sa, o tom niet pochýb. Poskladať tieto náznaky v jeden celok, trvalo niekoľko mesiacov. Ale podarilo sa. A taktiež pochopiť, prečo to vlastne bolo... Za všetkým je alaya1, ktorá je rozhodne s tebou v nejakom prepojení. Určiť presne, aké to je? Manželka, sestra, švagriná, či len náhodná známa z Porady, alebo Pokecu? Priznávam, že to neviem určiť, ale vlastne to ani nie je podstatné. Ale na 100% je medzi vami previazanosť!!! A ty neznesieš, ak jej niekto ublíži. Preto aj ten výber v onej "štvorici", aj výmena sita za Nandyho. Predsa on sa v šuťáku a v ktorejsi rubrike dotkol tvojej chránenkine!
Unavovať poráďákov detailami, ako som došla k tomuto poznaniu, ani nebudem. Uvediem iba jedno, obaja zhodne uvádzate 2 synov, obaja máte problém s jeho "uchytením" v pracovnej oblasti a obaja zhodne máte jednu dcéru, ktorá sa narodila neskôr. A tá mnou často spomínaná TENDA? Ani to neviem, či si bol ty, alebo ONA. Iba boli vulgárne nádavky určené mne. Nick bol založený výlučne za týmto účelom a nikto z Porady o ňom nevedel, okrem alaya1, tá s tendou nepochopiteľne vybehla v rubrike zoznámení. Prečo to spravila, neviem, ale stalo sa. Takže o vašom prepojení nepochybujem.
A koľko máš nickov na Porade a na Pokeci, tiež neviem presne určiť, ale rozhodne ich je väčší počet, ale tie, čo som odhalila, úplne stačia. Veľa nickov na Porade je účelovo založených. Predsa ty a alaya1 ste občas potrebovali aj v niečom poradiť, tak ste ich na tento účel používali. Predsa TY si na Porade jednotka, všetko vieš, prečo by si sa tak znižoval a hľadal radu v položenej otázke, alebo v SS? Ďaľšie nicky slúžili na mínuskovanie, tvoje pobavenie, komunikoval si sám so sebou, zakladáš nové a nové Témy, kladieš otázky. Nevieš si svoj život predstaviť bez týchto "radovánok". Si závislý! Je nepopierateľné, že si šikovný, to uznávam. Tvoje vedomosti a zručnosť si však zneužil. Podstrčil si obrázky, linky a takto si sa dostal ku komu si len chcel. Rada by som vedela koľko poraďákov máš týmto spôsobom v hľadáčiku. Na Pokeci sa ti nedarí, tam si rýchlo odhalený a odrovnaný, keď vložíš zavírený odkaz. Porada, to je už iné, tá nie je zabezpečená.
Je isté, že si povýšenecký, nadradený a rád sa predvádzaš, aby si poukázal na svoje "mocenské" možnosti. Akosi príliš si Poradu poňal za svoju webovú stránku a vžil si sa do úlohy nepostrádateľnej osobnosti na tejto stránke, až sa to stalo patologické., alaya1 taktiež. K tvojej diagnóze sa nevyjadrím, nie som odborník. Aj som mala v úmysle dať toto všetko posúdiť patričnému odborníkovi, ale nakoniec som sa rozhodla, že mi vlastne nestojíš za tú námahu a vynaložené prostriedky. Úplne mi stačí to, čo som zistila, viac ani nepotrebujem. Alaya1? Patologická klamárka, viac sa nevyjadrím, veď ju dobre poznáte.
Tvoja smola, že si sa "nalepil" na mňa". Ty si dobrý heker a ja zase trpezlivý pozorovateľ. Mám pochopenie pre hru, obaja máme čas...ale prekročil si hranicu, príliš si sa rozbehol s urážkami. Afri Stet Ka to ukončila, vážený Kim Mi Soft.
Anika61
02.11.17,13:03
Ja teda neviem....ale nie je toto už paranoja tu na Porade?....:-)
buchač
02.11.17,13:04
afrikánka (Dnes 12:58) Prizrime sa misoFt, kto ti prideľuje body? Celé vláčikové depo, ale odkedy tá premena? Heker si ťa obľúbil? Po toľkej nenávisti a mínuskovaní? Býval si na čele mínuskovej štvorky, viedol si...a teraz ?
Robíš chyby Duško, nejako sa zamotávaš. Ešte stále tu máš svojich prívržencov, ktorí nie sú schopní vstrebať pravdu. Je to pre nich neuveriteľné. Oháňaš sa argumentom, že ťa podaktorí poznajú osobne. A to je dáky dôkaz o tvojej "nevine"??? Koľkože previnilcov rôznych trestných činov, malo priateľov, rodinu, čo by za ich bezúhonnosť boli schopní odprisahať? A predsa sa potkli, urobili chybu.To isté aj ty, lebo? Potiaľ sa chodí so džbánom...ale veď tú ľudovú múdrosť pozná predsa každý
. Tie chyby a chybičky si robil, dlho som sa aj ja vzpierala uveriť, privierala som oči, že predsa to nemôže byť pravda "TY a Amstrad?" Ale veru áno, bezpochyby ste JEDNA osoba!!! Usvedčili ťa reakcie na Porade, keď som ťa zámerne provokovala na Empatii. Potkol si sa, o tom niet pochýb. Poskladať tieto náznaky v jeden celok, trvalo niekoľko mesiacov. Ale podarilo sa. A taktiež pochopiť, prečo to vlastne bolo... Za všetkým je alaya1, ktorá je rozhodne s tebou v nejakom prepojení. Určiť presne, aké to je? Manželka, sestra, švagriná, či len náhodná známa z Porady, alebo Pokecu? Priznávam, že to neviem určiť, ale vlastne to ani nie je podstatné. Ale na 100% je medzi vami previazanosť!!! A ty neznesieš, ak jej niekto ublíži. Preto aj ten výber v onej "štvorici", aj výmena sita za Nandyho. Predsa on sa v šuťáku a v ktorejsi rubrike dotkol tvojej chránenkine!
Unavovať poráďákov detailami, ako som došla k tomuto poznaniu, ani nebudem. Uvediem iba jedno, obaja zhodne uvádzate 2 synov, obaja máte problém s jeho "uchytením" v pracovnej oblasti a obaja zhodne máte jednu dcéru, ktorá sa narodila neskôr. A tá mnou často spomínaná TENDA? Ani to neviem, či si bol ty, alebo ONA. Iba boli vulgárne nádavky určené mne. Nick bol založený výlučne za týmto účelom a nikto z Porady o ňom nevedel, okrem alaya1, tá s tendou nepochopiteľne vybehla v rubrike zoznámení. Prečo to spravila, neviem, ale stalo sa. Takže o vašom prepojení nepochybujem.
A koľko máš nickov na Porade a na Pokeci, tiež neviem presne určiť, ale rozhodne ich je väčší počet, ale tie, čo som odhalila, úplne stačia. Veľa nickov na Porade je účelovo založených. Predsa ty a alaya1 ste občas potrebovali aj v niečom poradiť, tak ste ich na tento účel používali. Predsa TY si na Porade jednotka, všetko vieš, prečo by si sa tak znižoval a hľadal radu v položenej otázke, alebo v SS? Ďaľšie nicky slúžili na mínuskovanie, tvoje pobavenie, komunikoval si sám so sebou, zakladáš nové a nové Témy, kladieš otázky. Nevieš si svoj život predstaviť bez týchto "radovánok". Si závislý! Je nepopierateľné, že si šikovný, to uznávam. Tvoje vedomosti a zručnosť si však zneužil. Podstrčil si obrázky, linky a takto si sa dostal ku komu si len chcel. Rada by som vedela koľko poraďákov máš týmto spôsobom v hľadáčiku. Na Pokeci sa ti nedarí, tam si rýchlo odhalený a odrovnaný, keď vložíš zavírený odkaz. Porada, to je už iné, tá nie je zabezpečená.
Je isté, že si povýšenecký, nadradený a rád sa predvádzaš, aby si poukázal na svoje "mocenské" možnosti. Akosi príliš si Poradu poňal za svoju webovú stránku a vžil si sa do úlohy nepostrádateľnej osobnosti na tejto stránke, až sa to stalo patologické., alaya1 taktiež. K tvojej diagnóze sa nevyjadrím, nie som odborník. Aj som mala v úmysle dať toto všetko posúdiť patričnému odborníkovi, ale nakoniec som sa rozhodla, že mi vlastne nestojíš za tú námahu a vynaložené prostriedky. Úplne mi stačí to, čo som zistila, viac ani nepotrebujem. Alaya1? Patologická klamárka, viac sa nevyjadrím, veď ju dobre poznáte.
Tvoja smola, že si sa "nalepil" na mňa". Ty si dobrý heker a ja zase trpezlivý pozorovateľ. Mám pochopenie pre hru, obaja máme čas...ale prekročil si hranicu, príliš si sa rozbehol s urážkami. Afri Stet Ka to ukončila, vážený Kim Mi Soft.
Ja len, aby sa to nevyparilo.
Komentára sa zdržím...ej veru, radšej zdržím.
Snáď len jednu vetu dám k autorke komentára.
"Nech prvý hodí kameňom, kto je bez viny."
afrikánka
02.11.17,13:20
Dávam ti "užitočné"
Komentára sa zdržíš, lebo zase by si opätovne poukázal na potrebu cukríkov, čo už je tak nápadné... asi ty a tebe podobní sami tie cucu zrejme potrebujete, preto to aj neustále pripomínate.
Oceňujem...aby sa to nevyparilo, je to aj v mojom záujme, takže vrelá vďaka
Nech hodí kameňom...a ty ako, hodíš, nehodíš?
Tweety
02.11.17,13:31
A už nelietajű?:confused:
sito
02.11.17,14:30
:eek: Neny možne, neny možne, neny! Tomu uveriť, že náš Duško, jedna duša Riškovej porady??? Neverím!!!

"Preto aj ten výber v onej "štvorici", aj výmena sita za Nandyho."

Pokiaľ si spomínam tak som bol medzi kimov dodatočne pripísaný ako Kim si to a potom dodatočné odstránený. Asi prišiel na to, že sito je tu solo, žiaden spolok nepodporuje. Zato si ma začal všímať p. Žr. a nejaké vtáky, či čice? Aale, to sa nejak utrase, ak sa to tu bude dať ešte vydržať? :D
misoft
02.11.17,14:42
@Anika61; @sito a ostatní....
Nemá význam to ani čítať, sú to výplody osoby, ktorej sa míňajú bunky v šedej kôre mozgovej, osoby, ktorá sa dostáva do stavu, že si myslí, že za každým rohom, v každom kúte, v každom písmenku na ňu niekto číha, škodí.
Asi rada po sebe číta, žiaľ nikdy nepochopí, čo napísala (lebo sama tomu ani nerozumie).
Vraj som "zneužil" vedomosti - a pritom som samouk, žiadny ITčkár.

Jednoducho - je to chorá osoba!

Po našom - ŠIBE JEJ!

Toto čítam len preto, lebo komentáre sa dajú čítať - inak som si ju dal do Ignore, aby som nečítal tie jej vyslovene sprostosti, ktoré splodí vo svojej nefunkčnej hlave.

Ak si trochu počkáme, skončí aj sama - na psychiatrii - pretože zistí, že aj svetlo zo žiarovky ju prenasleduje :D:D:D

Doplnenie: možno - ak sem Richard niekedy zavíta - on sám ju odtiaľ vyhodí... ako permanentného štváča, ktorý už začína túto Poradu RIADNE špiniť.
alaya1
02.11.17,14:59
Nechcela som reagovat, kym nereaguje misoft. Tie smajliky na konci myslim si, nie su na mieste. Ja k tomu len tolko. neviem, kto je misoft, neoslovim ho jeho krstnym menom, nakolko som to raz urobila a vynadal mi zato v SS. Neviem, ci je clovekom, kto komunikuje s nickom afrikanka. Ani ma to nezaujima. Nikdy som sa na Porade s nikym nesestrickovala, ani nebratrickovala. Stari poradaci vedia. Vzdy vystupujem sama za seba, pod svojim nickom. To, ze si niekto cele noci, kto vie v akom stave cita Poradu, pospaja si prispevky, a ma toho poriadny gulas ja nemozem ovplyvnit. Ale co mozem, to je, ze vzdy to co chcem povedat poviem rovno, pod svojim nickom cloveku priamo. a ak je potrebne kludne to poviem aj osobne, ci telefonicky. Mam svoju uroven, nikdy by som nesklzla pod nu.V mnohych temach sme si tu pre rozdielnost nazorov „skocili“ do vlasov, ale vzdy to bolo na urovni internetovej komunikacie. Ale toto co sa tu deje uz myslim tu hranicu prekrocilo,Tie SS a odklazy, urazky v prispevkoch, dokonca aj narazky na zomrelych pribuznych, ktore kazdeho, kto ma rad rania, nie su uz v medziach beznej komunikacie na webe. Co ta tyka tych vyplodov, na to sa ani reagovat neda a ani nemam chut.
Len niekedy sa tu pre velmi horuce nicky udelil Bann na urcity cas. Myslim, ze by nezaskodilo aj teraz. Uz sa tomuto venovat nebudem, nezasluzi si to moju pozornost, skor mi je luto, co dokaze s clovekom urobit virtualny svet.
afrikánka
02.11.17,15:50
@misoft
Od teba som iný komentár, ako tento, ani neočakávala. To je jasné...útočiť na mozgovú kôru. A čo tá tvoja a alaya1?
Ak ide o špinenie Porady, tak sa pozri naspäť...koľko rokov to trvá? Koľko je tu nickov, ktoré tu zotrvávajú v úzkej skupine a popritom sú úplne zbytoční? Začnem vyratúvať:
Kto sa zaujíma o psov, má iné možnosti registrácie na nete, je naozaj z čoho vyberať
Taktiež mačky, to isté záhradkári.
PC+ ostatné? Tiež je registrácia možná inde, opravári, stavebníci...tiež majú možnosť sebarealizácie.
Varenie? Zbytočná zábavka, taktiež pletenie, háčkovanie, kvety...
Zdravotníctvo??? Škoda komentovať...
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo...šuťák? Používané hŕstkou nickov. Úplne nevhodné na takéto fórum.
Blažková??? Odporúčam politickým nespokojencom iné registrácie.
Kto rád používa vulgarizmy...nech sa páči na agresori...
už nebudem pokračovať, vybrala som iba, na čo si náhodne spomínam.
Možno boli niektoré témy vhodné v začiatkoch, pokiaľ sa tu nenatisli rozvracači a podivínske nicky. Morálka týchto zbytočných nickov iba ROKY poškodzuje Poradu, ktorá má mať úplne inú úroveň a poslanie, hlavne účtovnícke, mzdové, personálne...
Máš to nejako popletené, ja som Poradu nepošpinila, ja Iba poukazujem na špinu v nej, ktorú tu mnohí nanosili, zanechali a dodnes sú mnohí aktívni.
A že ma admin vyhodí? Nech tak teda učiní, nech si svoj web nechá celý zaprataný zbytočnými poradcami, aj tak je každý nováčik zaskočený uvítacím prístupom, reakcie poznáte, ja sama som to zažila na sebe začiatkom roka 2016. Tak, aké špinenie mi pripisuješ? To je aká poradenská stránka, ak sa ihneď v začiatku na mňa zavesí psychopatické indivíduum a zásobuje ma vulgárnymi SS, komentármi, pošle mi odkaz na SAV Košice, ktorým sa mi všade dostane a kompromituje ma?
Aká paranoja??? Holé fakty!
A okrem toho, nech vyhľadávam čokoľvek na nete, všade nájdem odkaz na Porada.sk. Všetko možné a nemožné už bolo zodpovedané, je sa vôbec ešte na niečo pýtať? Všetky odpovede je možné vyhľadať v archíve.
A sme na začiatku. Ako jediné, čo by tu malo zotrvať, je účtovníctvo, mzdy..., pretože iba tam sa neustále niečo mení v zákonoch, dodatkoch atď.
Ale to nie je moja starosť, to všetko záleží od zriaďovateľa tejto stránky, akou ju ponechá, aký je jej osud.
buchač
02.11.17,15:58
"Nech prvý hodí kameňom, kto je bez viny."
lujza.j
02.11.17,16:17
Ludia a kde su vase komentare? Ja ich nevidim
Žabinka
02.11.17,16:22
ktoré, ja vidím.. musíš si kliknúť na usporiadať podľa času a nájsť si ich..
Žabinka
02.11.17,16:23
usporiadanie príspevkov podľa počtu bodov už stratilo svoj zmysel, podľa mňa.. keď sa hodnotí tak ako sa hodnotí..
lujza.j
02.11.17,16:29
Uz som nasla...mne nefunguju ani notifikacie:Dked kliknem na posledny hodi ma to tu a tu nic...
vicktor
02.11.17,16:47
Pozeram ze "posledny komentar buchac", kliknem, presunulo ma sem, rozbalim komentare ale od buchaca nikde nic...
sito
02.11.17,16:57
Nuž čo, Riško upravil, chybu odstránil. Ale ... -ky, je ich akosi pomenej. Do Ježiška sa to nejak vyvrbi. :D
misoft
02.11.17,17:15
@afrikánka: si vedľa ako tá jedľa.
PORADA bola pôvodne pre účtovníkov, mzdárov, personalistov - v tom máš pravdu. Ale administrátor tejto stránky sám rozšíril okruhy záujmov.
Za ďalšie - tu na PORADE je nás len pár, ktorí máme tzv. neomalený jazyk - všetci to vedia, poznajú naše vyjadrovanie, sem tam zaprotestujú, ale AKCEPTUJÚ to!
Len TY z toho robíš TRAGÉDIU, SPRISAHANIE.
Ja som tu na PORADE viac ako desať rokov, ty len TRI!
Som tu ešte od "starej" Porady, čiastočne (aj s niektorými inými) som sa podieľal na tvorbe "novej" Porady, ty si prišla už do hotového.
Ty NEMÁŠ žiadne morálne právo tu určovať, čo sa smie a nesmie, nemáš žiadne právo určovať, kto a čo tu bude písať.
My tu naopak trpíme tie tvoje konšpirácie, urážky, nezmyselné výlevy.
Ak sa ti nepáči Porada - napíš administrátorovi, nech rieši tvoj odchod z Porady - budeš mať od nás pokoj (a my tiež).
sito
02.11.17,17:24
No, komentáre tu už treba hľadať podľa tušenia, že kde by mohol byť. Ale aj v inej téme som to zažil.
afrikánka
02.11.17,17:41
Zotrvávanie na Porade nekomentujem, máš pravdu.

Ja neurčujem, čo sa tu má a nemá písať, nedávam výkričníky, ja iba popisujem stav Porady, ako ho vidím ja, práve vďaka tomu, že som tu iba 3 roky zaregistrovaná a od februára 2016 navštevujem Poradu pravidelne, takže by som ten pobyt skrátila na jeden a pol roka.

Moje výlevy, konšpirácie? Chceš poprieť mínuskovanie, ktoré tu prebiehalo? Chceš poprieť, že som tu bola nazvaná Afro Stet Ka? Takéto holé fakty a skutočnosti???
A ako je to s tabuľkou, kto dnes dobre radí. Aj to je podľa teba v poriadku? Iba bolo, dnes už nie!!! Sám hovoríš, že si sa podieľal na tvorbe novej Porady...takže?

Čo sa to snažíš previesť na inú koľaj a odvádzaš pozornosť? Tie mínusky, spamy, SS, vulgárne komentáre prišli snáď z Marsu a nie od člena Porady???

Ešte dodám...také nemiestne komentáre a vulgárny slovník ktorý tu niektorí členovia používajú, určite nepatrí na stránku, akou je Porada. To už zdravý rozum napovie. To sa nemalo pripustiť, malo sa to riešiť hneď v začiatku. Bohužiaľ, ten zvyk, na týchto členov iba poškodzuje stránku. Nie ste predsa v nejakom Vtipovisku.

@alaya1
Pristavím sa pri tebe...čo sa deje dnes, to sa nedá porovnať? Nepodávala si nie jeden raz, Trestné stíhania? Vytlačené červeným? A to v dobe, keď ja som ešte nenavštevovala Poradu? Sem, tam sa tu skočilo do vlasov pre rozdielne názory...veď áno! Koľko odborníkov z pedagogiky, psychológie si odrovnala svojimi neodbornými komentármi?
Pokiaľ ide o tvoju úroveň, pod ktorú neklesneš, je snáď ešte niečo hlbšie, ako si nedávno dokázala použiť? A netvrď prosím, že je to z lásky k rodičom. Naopak, tým, že uvádzaš o nich nepravdivé údaje, iba ich znevažuješ a popieraš. To je tá pravá neúcta k rodičom, ktorí ťa splodili. Vždy ti jednoznačne ide iba o seba, aby si sa prezentovala inak, aká je skutočnosť. Tvoja samostatnosť na stránke má jediný cieľ...zakryť tvoju pravú tvár, podmienky, skutočnosti.
buchač
02.11.17,18:19
afrikánka (Dnes 18:41)
Ešte dodám...VULGÁRNY slovník ktorý tu niektorí členovia používajú, určite nepatrí na stránku, akou je Porada.
================

"Nech prvý hodí kameňom, kto je bez viny."


Ešte dodám...
Na stránku Porady nie ?
Do súkromných správ áno ?
alaya1
02.11.17,18:39
afrikanka-chcem ta "POPROSIT, aby si mojich nebohych rodicov nechala v pokoji odpocivat. Dakujem.
Tweety
02.11.17,18:42
Komenty nikde nevidno, to čo tu straší?
alaya1
02.11.17,18:46
tu su....
Tweety
02.11.17,18:48
Alebo možno niekto napíše a zmaže.
afrikánka
02.11.17,18:50
Na to si mala myslieť v prvom rade TY, keď si rozporuplne uvádzala povolanie svojej matky, verejne na webe. Nikto od teba takú informáciu nepožadoval, prečo si to teda písala???
Žabinka
02.11.17,18:52
majka, sú komenty, ale sú stratené pri odpovediach.. treba ich hľadať..
alaya1
02.11.17,18:54
jaj, to ked otvaras tak vzdy otvori tu a komenty musis hladat pri prispevkoch na 1.a 2. strane., ale neviem preco.
Tweety
02.11.17,18:55
Áno ani tie vaše posledné som tu predtým nenašla
Tweety
02.11.17,18:57
Tu už asi nikto nič negarantuje :---
sito
02.11.17,19:00
Keď naskočí komentár, posledný. Treba ho hľadať. Ja idem na spodok listu, prepnem na 1. list. Hľadám kde pribudol, je o jeden viac, a tam je. Je tam taka zaujímavá komentová výmena názorov. :D
Žabinka
02.11.17,19:03
aj som chcela pridať do diskusie príspevok v zmysle nech už sa na to všetci zainteresovaní vykašlú, ale načo..:rolleyes: asi to nemá význam..;)
Tweety
02.11.17,19:05
Neprehľadné sú tie komentáre, no bolo nám ich treba?
alaya1
02.11.17,19:08
Netusim o com pises, ked si si posplietala prispevky, je to tvoja vec. Este raz ta prosim, aby si nechala mojich nebohych rodicov pokojne oddychovat.

Ja som ti nicom neublizila, neminuskovala som ta z inych nickov, nakolkio ine ani nemam. Ak ti to nerobi problem ignoruj ma. Bude lahsie tebe, nakolko ja uz ignoraciu neporusim. Mozes uz pisat co chces.

Zelam ti hlavne pokoj v dusi.

P.S. Tie vulgarizmy, co si mi pisala do odkazov a SS snad zverejnovat nemusim. Ja som ta verejne nazvala spinou a za tym si stojim.
kukučka
02.11.17,22:52
Zavrite to tu konečne.
taiko
02.11.17,22:55
nemyslim, ze to celej veci pomoze, ale zatvaram