drako18
28.07.06,09:04
Včera sa mi stala menšia nepríjemnosť v práci. Už asi týždeň dopredu som sa dozvedel z dôverihodného zdroja, že sa bude rušiť oddelenie (projekt), na ktorom pracujeme - callcentrum (14 ľudí). Preto sme sa o tejto veci rozprávali aj s kolegami a dospeli sme z záveru, že nás vätšinu prepustia, nakoľko sme nastúpili k 1. júlu 2006 a projekt má končiť 1. 9. 2006. Moja nadriadená si ma potom zavolala na "koberček" za šírenie poplašnej právy. Chcem len pripomenú, že v rozhovore s kolegami som sa dozvedel, že niektorí to už vedeli dosť dlhú dobu predtým a aj kôli tomu, že keď bola naša nadriadená preč od svojho počítača a vykonáli nejakú činnosť pri jej stole (napl prace), mala otvorené maily kde figurovala táto informácia.

Takže šéfová si ma teda zavolala na "koberček" a oznámila mi, že šírenie poplašnej správy je vážne porušenie pracovnej disciplíny, ničenie morálky a demoralizovanie skupiny a teda, že je to na rozviazanie pracovného pomeru. Okrem toho sa ohradila tým, źe jedna kolegiňa sa "práve pre to" rozhodla odísť od 1.8.2006. (Ma naplánovanú dovolenku v zahraničí a takto to povedala aj šéfke). Chcem ešte podotknúť, že máme v kolektíve ženy, ktoré sú závisle na finančnom prijíme a je pre nich lepšie, aby to vedeli skor a mohli si podľa toho zariadiť životnú situáciu.

Nasledovala otázka, akú trest si vyberiem. Nakoniec sme sa dohodli, že mám všetkým kolegom z mojej skupiny povedať, že som klamal o skončení projektu a rozviazaní pracovných zmlúv.

Kamenom úrazu bol mail, ktorý nám prišiel z najvyšších miest len o niekoľko minút neskôr: ".... sa rozhodol ukoncit predaj volacich programov k 1.9.2006...."

Moja otázka teda znie, môže ma nadriadení vyhodiť za rozhovor v kolektíve, mimo pracovnej doby, za informácie, ktoré sú aj tak pravdivé?

Moja mienka je taká, že vyhodiť ma nechcela, pretože som celkom dobrý predajca, ale potrebovala urobiť bu-bu-bu, pretože ak by sa znížili predaje tak aj ona by sa bála o miesto. Najviac ma na tom irituje to, že teraz okolo mňa chodí ako múmia a Nemezis dohromady:) a nechce na nič reagovať.
Tweety
28.07.06,07:10
Nie, za tento rozhovor určite nemôže, veď máš právo sa vyjadrovať, to ešte nie je zakázané, ale na druhej strane ak to bude chcieť urobiť aj tak, tak môže, pretože, ak si v skúšobnej dobe, tam môže rozviazať s Tebou PP aj bez udania dôvodu.
Gabi03
28.07.06,07:11
Heh, môj názor a sled mojich myšlienok :) :
1. nie ste ešte náhodu v skúšobnej dobe a vyhadzov za porušenie prac. disciplíny by bolo bezpredmetné,
2. možno je to vážne porušenie prac. disciplíny (podľa nejakých interných smerníc), ale určite to nie je na okamžité skončenie prac. pomeru,
3. zamestnanec má nárok zo zákona na pravdivé informácie týkajúce sa zamestnávateľa, takže myslím, že tam patrí aj ten projekt.