MySpace
27.10.17,15:50
Nechápem to... mám dosť povinnosti v práci, než riešiť kto okolo mňa, ako a čo. Navyše čo z toho mám, že na niekoho okolo seba nabonzujem alebo sa nad neho budem vyvyšovať alebo vylejem na neho špinu. Ja neviem, či ja som len taký flegmatik, ale niekedy si tu pripadám ako z iného sveta. Prečo ženy tak radi riešia všetko okolo?
lujza.j
27.10.17,14:04
Zmenit kolektiv na chlapsky su to sice prasata:D....ale bolo mi s nimi fajn....tento problen s nimi mat nebudes......zensky kolektiv je masaker...brr
afrikánka
27.10.17,15:00
To je fakt, môžem iba potvrdiť. Ja som mala šťastie od detstva...na ulici chalani, ja s nimi, v práci 99 mužov a ja sama. Preto som bola vždy spokojná, veselá. Na staré kolená zisťujem, že veď ja sa ani neviem medzi babami pohybovať, všade akýsi podraz, klebety a také všeličo...
Lenže, kde toľko mužov nabrať, aby bola každá spokojná???
jslancik
27.10.17,15:37
Ženy sú smrrrrrť....
buchač
27.10.17,15:50
Mňa by len zaujímalo, že prečo si hentakú blbosť dala ako otázku.
Žeby preto...lebo žena ?

Nejdem Ťa nabonzovať, ani ohovárať ;) :D, ale zmeň si to (prípadne požiadaj modema) na debatu....lebo si o Tebe niečo pomyslím. :D
Že prečo ? Lebo na hentú onačinu sa proste jednoznačne nedá odpovedať....či ?
bjuty smis
27.10.17,15:53
99 mužov a ja sama. Preto som bola vždy spokojná
:)))))))))))))))))))))))
afrikánka
27.10.17,15:58
No a?
Teraz som spokojná tiež. Jeden manžel a ja sama
MySpace
27.10.17,16:25
Lego orginál som vyštudovaná itečkárka, riešim počítače, mobily, tlačiarne, routery..., ale skončila som v babskom kolektíve, kde nerobím práve rýdzo IT prácu (čiastočne do IT zasahuje) a mám tam len samé dievčatá a je to úplne ako biela a čierna, úplne iné, než robiť s mužmi...
afrikánka
27.10.17,18:04
To je tak, keď ste blbučkí, teda nie vy, pán inšpektor...ale akosi všeobecne.
Anika61
27.10.17,18:44
Existujú aj výnimky :-D....na oboch "stranách" a mimochodom taký jeden ukecaný klebetný muž je potom horší ako dve ženy ;-)
korela
27.10.17,18:55
Pritom je to také prosté vychádzať so ženami, ak je však muž psychicky zdravý.
Ja mám porekadlo svoje, vo väčšine prípadov aká matka, taký syn.
Ešte podotknem, ja som s prasaťami nikdy nepracovala, bolo fajn. Vulgarizmy už vôbec neprichádzali do úvahy na pracovisku, možno iná doba, a neskôr skôr vzájomná úcta.
afrikánka
27.10.17,19:48
@korela, musím sa smiať, ako si to tu všetkým inteligentne "nandala"
Ale môj syn je veľmi milý, ústretový, vtipný, múdry, inteligentný...proste na jednotku s hviezdou, aby som nezabudla, aj výborne vyzerá...
+smajlíci
jslancik
28.10.17,04:46
samozrejme, druhý predpoklad (okrem psychicky zdravého muža) sú rovnako zdravé proťajšky - ženy. Darmo sa človek snaží rozumne jednať, keď jedná so sliepkami... A o tom je táto téma.
taiko
28.10.17,06:34
:) sam by som to lepsie nepovedal. Mozno este iny faktor zohrava svoju rolu https://youtu.be/SZf4imtSDrs
lujza.j
28.10.17,11:15
Jaj klebetny chlap..sak to skoro kazdy:Dale nie zakerny....zeny si zavidia aj to co nie je na zavist...aj chripku.....chlapi si daju slovne po papuli a hotovo.....
korela
28.10.17,12:59
Ja byť na tvojom mieste, zmenila by som miesto, načo sa tam máš trápiť, ak ti to nevyhovuje a oberá ťa to o energiu. Peniaze nie sú všetko.
Neskončila si, vždy môžeš začínať. Veľa šťastia.
korela
28.10.17,13:20
Toto skvelé názorné video pozná snáď celý svet. Ja sa na ňom vždy dobre pobavím.
Je zaujímavé, že fyzicky slabšie stvorenie má úplne inú výbavu ako silné pokolenie. Asi to tak v záujme nášho spoločného prežitia má tak byť. Nakoniec sa rozdielom medzi mužom a ženou zaoberá jeden medicínsky odbor, takže nie je potrebné to bagatelizovať a robiť si z toho vtípky. Ženy stihnú viac a i tak majú o pätinu menšie platy.
Radu do spolužitia: žena sa dovtípi a urobí čo má, ak však žena niečo od partnera chce, je vhodné mu vyslovene povedať čo treba aj s časovým údajom, čo chýba, a pokiaľ možno jednotlivo, aby sa mu tie priečinky nepomiešali.
Ale verím, že muž bez ženy dokáže žiť a 100% sa o svoju domácnosť a ostatné veci postarať. Aj bez pomocnice.
korela
28.10.17,13:35
jslancik (Dnes 06:46) samozrejme, druhý predpoklad (okrem psychicky zdravého muža) sú rovnako zdravé proťajšky - ženy. Darmo sa človek snaží rozumne jednať, keď jedná so sliepkami... A o tom je táto téma.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neviem, kde si prišiel ku sliepkam, ja nič také v zadaní nevidím. To máš tak, zvyčajne si rovný rovného priťahuje. A tvoje príspevky tu vo všeobecnosti vnímam na Porade ako ako od jediného, ktoré sú silno zamerané protižensky , o výchove detí nehovoriac. Podľa mňa sa dosť odlišuješ od zbytku mužskej časti. Iný pohľad však môžeš mať.
buchač
28.10.17,14:35
korela (Včera 20:55)
Ešte podotknem, ja som s prasaťami nikdy nepracovala, bolo fajn. Vulgarizmy už vôbec neprichádzali do úvahy na pracovisku, možno iná doba,
=====================
...a veru fakt je iná doba. Rozpisovať sa nemienim, no podľa určitých výskumov vraj nadávanie má pozitívny výsledok.
https://wanda.pluska.sk/nadavky-ci-preklinanie-pomozu-vam-vyrovnat-sa-so-stresom/wellness-a-fit/zivotny-styl/892225.html
https://www.slovenskypacient.sk/preco-nadavky-pomahaju-proti-bolesti/

Nikdy nevieš, kto je a aké vôbec je prasa.
Tie vulgarizmy sú nie raz len čarešničkou na torte, taká malina, ktorou sa nie je potrebné zapodievať.
Myslím si, že je lepšie dať nejakú nadávku, ako byť pokrytec....
alaya1
28.10.17,14:38
tak teda by som vulgarne slova s ovocim neporovnavala...:)
buchač
28.10.17,14:45
Hm...

Čerešnička je malinká, torta je poschodová....
Čerešnička (nadávka) je občasná.
Torta (iné správanie) je pravidelné...čiže zlodejina, faloš, pokrytectvo, ohováranie, nevera,...kľudne aj podľa desatora.

Ozaj, ani Desatoro nadávanie nezakazuje...či ? ;) :D
afrikánka
28.10.17,14:53
Nezakazuje....ale vieme, či za čias Mojžiša vôbec nejaké aj boli???
Za to etiketa áno, či?

8XX...ale čo to vidím?
Veď korela povedala, že "Aká matka, taký syn", tak čo tu točíš o susedoch. Lepšie čítaj, sústreď sa.
A ozaj, akých synov máš asi ty???
Anika61
28.10.17,15:04
Ja tiež jednoznačne radšej mužský kolektív :-D....robila som aj-aj,tak viem porovnať.....s mužmi nie je toľko problémov :-D....teda aspoň čo sa týka práce a kamarátstva...;-)
lujza.j
28.10.17,15:33
Pre mna bol po dvoch rokoch...chlapsky kolektiv vykupenie:) ale malo take to "ked chces s nimi zit musis s nimi vyť":D
Terezia13
28.10.17,16:14
bola som v takom kolektíve a bolo super!!! keď som nastúpila, robila som také "menšie" upratovanie a zistila som, že v krabici s dokladmi je myš, požiadala som najbližšieho kolegu, či by mi tú ťažkú, veľkú krabicu nevytlačil na dvor, urobil to veľmi ochotne a len vtedy som sa dostala k slovu a vysvetlila, prečo musí tá krabica von - zbledol, totálne odrkvenie a výčitka - prečo ste mi nepovedala, že v tej krabici je myš!!! muži sú podľa mňa veľmi nežné a citlivé stvorenia!!!
alaya1
28.10.17,16:18
buchi, mne nejak tie vulgarizmy nevonaju....ale zato mozu inym.... :)..len parkrat v zivote som vypovedala, aj to nie je najpikantnejsie, ale pozitivne ucinky to na mna nemalo :).
misoft
28.10.17,16:32
afrikánka (Dnes 16:53)
8XX...ale čo to vidím?
Veď korela povedala, že "Aká matka, taký syn", tak čo tu točíš o susedoch. Lepšie čítaj, sústreď sa.
A ozaj, akých synov máš asi ty???
--------------------------------------------------------------------
Názov témy: Prečo sú ženy nastavené na to, že si myslia ako ich má každý len ohovárať?
------------------------------------------------------------------
Ako vidím, opäť vidí to, čo tu nie je, vidí toho, kto tu nie je.........

Nuž teda - vhodná téma pre "niekoho".......... čo si myslí to, čo si myslí............
:D:D:D
Ing. Ľubomír Janoška
28.10.17,16:50
ale chlapi neohovárajú baby (boja sa)
alaya1
28.10.17,16:52
:) :)
korela
28.10.17,16:54
buchač (Dnes 16:35) korela (Včera 20:55)
Ešte podotknem, ja som s prasaťami nikdy nepracovala, bolo fajn. Vulgarizmy už vôbec neprichádzali do úvahy na pracovisku, možno iná doba,
=====================
...a veru fakt je iná doba. Rozpisovať sa nemienim, no podľa určitých výskumov vraj nadávanie má pozitívny výsledok.
https://wanda.pluska.sk/nadavky-ci-p...yl/892225.html
https://www.slovenskypacient.sk/prec...proti-bolesti/

Nikdy nevieš, kto je a aké vôbec je prasa.
Tie vulgarizmy sú nie raz len čarešničkou na torte, taká malina, ktorou sa nie je potrebné zapodievať.
Myslím si, že je lepšie dať nejakú nadávku, ako byť pokrytec....
---------------------------------------------------------------------------
Na jednej strane som rada, že si tu ten príspevok dal, na druhej je jeho obsah hotová katastrofa!
"a veru fakt je iná doba. Rozpisovať sa nemienim, no podľa určitých výskumov vraj nadávanie má pozitívny výsledok.
https://wanda.pluska.sk/nadavky-ci-p...yl/892225.html
https://www.slovenskypacient.sk/prec...proti-bolesti/"
.
Zaujalo ma to "v r a j". To je čo za termín v tomto prípade. Tak platí alebo neplatí?
Ono to totiž poriadne platí od veky vekov.
Z pluskového článku som si prečítala iba posledný odsek.
"Terapeutický účinok
Ľudia, ktorí preklínajú a nadávajú, nepotláčajú svoj stres a emócie. Práve naopak. Ventilujú ich slovami a tým okamžite pociťujú úľavu. Zbavujú sa tak stresu, hnevu a ďalších negatívnych emócií. Preklínanie, či použitie nadávok má pre nich teda podobný účinok ako hodiny strávené u psychológa. Tak čo, už dnes máte zase sebou svoju vlnu nadávok? Uvoľnite sa.
Autor: Miška"
.
Anonymná nevedomá Miška si splnila dennú pracovnú normu, ale niekto jej musel týždennú náplň článkov aj schváliť. Že sa šéf rozváža na Porsche a otroci píšu za drobné, toho nezaujíma ani obsah, iba prachy. Veď bulvár.
Niekto vypustí v mene neviem čoho nejakú priblblú bezduchú myšlienku a tá vzápätí obehne celý svet.
Obsah toho odseku je doslova desivý.
.
Ikskrát sa k tomuto problému v médiách po revolúcii vyjadrovali spolu MUDr. T. Rosinský s MUDR. G. Solárom, ako tento dej prebieha, čo spôsobuje a varovali pred ním každého. Niekto si povie, čo, veď je to iba slovo. Ale slovo má silu hromu. Nie je na koni ten , kto sa odváži prek...ť, oni zostanú s prek....m rovnako spolu zaväzbení. A na poriadne dlhú dobu, ak to vôbec dotyčný prežije. To niekomu stojí zato? To nikomu nedochádza?
Niečo hrozné, čo hodila na papier.
.
Ak ti padne na nohu doma skrutkovač, zašpačkuj si pre seba ako chceš. Ale neobťažuj druhých. Nikto v žiadnych verejných textoch to však nie je povinný čítať. Odľahči si doma ako chceš, ak sa na niekoho nahneváš, tak ho neoslovuj.
.
Tak tu nepropaguj, prosím ťa, nezmysly a odporúčam prispôsobiť aj komunikáciu v príspevkoch.
A ešte sa článok v podobnom duchu ocitne aj v Slov. pacientovi. Bez slov. Potom sa nečudujme, akú dobu vytvárame, pretože si ju vytvárame my sami, nikto iný. Doby vždy boli aj budú. Tie vyslovené, napísané energie sa nemajú kam vytratiť. Žijeme na Zemi.
.
Inak o tom prasati dosť trefné.
Keď funguje z očí, prečo by takéto ťažké kalibre nemohli.
Nerobte to v mene ničoho. Vráti sa vám to. A nielen vám.
Pomaly v TV nevidieť nikoho bez červ. šnúrky. Sú však v tomto zdatnejší, ako sa iba obmotať.
.
Jediná kontaktná relácia, ktorá si udržuje úroveň a kvalitu prejavu slov. jazyka je Dámsky klub. Veru, je iná doba. A niektoré z SRo.
alaya1
28.10.17,17:01
Ja len chcem k tej cervenej snurke. Nie je to nic, len modny trend, myslim si, ze az 99% nositelov nevie, aky je to sympol, z coho vychadza.
Najviac sa mi pacia ti, co s cervenou snurkou na roke vychadzaju z krestanskeho kostola. Mali by skor zo zidpvskeho nie?

To iste je aj v modnou karmou. Ako si ludia osvoja vsetko, co im media nanukaju a pritom tomu vobec nerozumeju.
lujza.j
28.10.17,17:39
Inak "moje prasata" nikde som nepisala o vulgarizmoch...aj ked slovne ulavenie nebolo ...do čerta...alebo do keľu..:D....skor zvyk na humor..kazdy iny a kazdy iny zvladne....dvojzmyselne poznamky.....ono niekedy prilisna naskrobenost...mozno aj skodi....treba sa trochu uvolnit:)....kazda sme ina.....
alaya1
28.10.17,17:41
a preto najlepsie je robit sam na seba :)..aj nalozis,kolko zvladnes...aj sa pohadas, udobris a nikomu neskodis :)
lujza.j
28.10.17,17:58
Ala......ak je moznost urcite:)
buchač
28.10.17,18:08
korela (Dnes 18:54)
Na jednej strane som rada, že si tu ten príspevok dal, na druhej je jeho obsah hotová katastrofa!
"a veru fakt je iná doba. Rozpisovať sa nemienim, no podľa určitých výskumov vraj nadávanie má pozitívny výsledok.
https://wanda.pluska.sk/nadavky-ci-p...yl/892225.html
https://www.slovenskypacient.sk/prec...proti-bolesti/"
.
Zaujalo ma to "v r a j". To je čo za termín v tomto prípade. Tak platí alebo neplatí?
---------------------
Ak ti padne na nohu doma skrutkovač, zašpačkuj si pre seba ako chceš. Ale neobťažuj druhých. Nikto v žiadnych verejných textoch to však nie je povinný čítať. Odľahči si doma ako chceš, ak sa na niekoho nahneváš, tak ho neoslovuj.
----------------------
Tak tu nepropaguj, prosím ťa, nezmysly a odporúčam prispôsobiť aj komunikáciu v príspevkoch.
===============
Vraj ?
Veď vraj...platí, kedy platí...mne je jedno.
----------------------
Skrutkovač ?
Ale šak neblázni. Včera mi drblo na veľký palec poriadny kus metrovice...o hodinu neskôr kus poctivého železa.
Ani som nemal čas nadávať....;)
-----------------------
Detto...:D :D :D
afrikánka
28.10.17,20:26
@852-Farizej
Zasahuješ niekde, kde slušný človek nevstúpi. Do súkromia, do rodiny a to nemiestnymi poznámkami. "stetka", váž slová, ktoré používaš. To už nie je vtipné, to je nevhodné. Tvoje vyjadrenia ako...uboha stara zakomplexovana pica...vypovedajú o tebe a tvojom rodinnom prostredí.
Šikovný heker, ale inak? Spoločenská spodina.