vojteška
28.10.17,17:50
náš narodený chlapček má opuchnuté oba chrbty chodidla. Odpuchnú mu časom? Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem.
Terezia13
28.10.17,16:00
milá mamička behom!!!! k lekárovi!!!!!!!!!!
Anika61
28.10.17,16:16
Skontrolovať oblečenie či nemá moc tesné napr.plienkové nohavičky...gumičky okolo nôžky.....ponožky ak má.... Ak je to v poriadku konzultovať s lekárom.
alaya1
28.10.17,16:19
Miesto na net, treba ist na pohotovost!.
Žabinka
28.10.17,16:29
čo je to chrbát chodidla? myslíš priehlavkovú časť? tú majú novorodenci bežne bacuľatú..
vojteška
29.10.17,16:58
Nie, je to miesto od palčekov hore k priehlavku. Nie spodok chodidla.
jslancik
29.10.17,17:49
modrý koník zas nefunguje?
Žabinka
29.10.17,18:17
:):):) píšem niekde o spodku chodidla? :eek: presne som vedela, o čom zadávateľka píše, ale problém je čítanie s porozumením.. a možno aj aká-taká znalosť anatómie.. opakujem, bacuľatá časť od prštekov po priehlavok je bežná vec.. nemyslím, že ide o opuch..
alaya1
29.10.17,18:52
Tato stranka by sa mala volat EMPATIA!!. Mozno je to nejaky prenick s touto otazkou su chce nahadzat viac bodov a mozno aj mlada neskusena mamicka, ktora sa nema koho opytat, tak zada otazku na stranku PORADA.

Co sa jej tu dostane? Vysmech z kazdej strany. A vy chodite smirovat na Modreho konika, ze ste taki zbehli?

Ci len z nudy v zlom pocasi kazite otazku svojimi odbornymi radami.

Kazda baba, co ma male dieta sa boji, nevie v tom chodit, tak ked neviete poradit, tak aspon nezosmiesnujte. Matky sa boja o babetka aj ked ticho prdnu...ale co uz...nie kazdy to vie pochopit.
alaya1
29.10.17,18:53
vojteška - odfot a prilep fotku
jslancik
29.10.17,19:07
čo zas som ja ten zlý? odporučil som ju na stránku, kde sa jej môže dostať viac názorov a prakticky okamžite (o kvalite nič nehovorím). Z môjho príspevku si pochopila nejaký výsmech alebo nedostatok empatie??? no tak dovoľ...
A áno, chodieval som na MK, kým tam nebola obrovská čistka. A o tom, ako sa mamičky boja o svoje deti a aké dokážu mať "inteligentné" otázky, viem svoje. ale o tom som vôbec nič nepísal.
alaya1
29.10.17,19:15
Ja som nikoho nemenovala, ktro vzal na seba jeho vec, len ma zaraza z coho si ludia vedia robit posmech a stacilo tak malo, nereagovat.