BarboraB1411
30.10.17,08:37
Dobry den vedeli by ste mi poradit? jeden z nasich zamestnancov nenastupil do prace mailom nam oznamil ze isiel riesit pohreb tety do Holandska a ze nemal telefonne cislo na nikoho z nas aby sme mu ho poslali ze sa nam ozve kedy nastupi a vrati sa spat. poslali sme mu cisla aj SMSKy s vyzvou aby nas kontaktoval aby sme sa dohodli a nic. To sme vseak este nevedeli ze nas posledny tyzden kedy sets pracoval okradol pri tankovani s tankovacou kartou na PHM vo vyske asi 900EUR, Poslalo sa mu tym padom okamzite skoncenie prac.pomeru ale nasa asistentka to poslala sice s dorucenkou ale nie do vlastnych ruk...podla podpisu to vyzera ze to prevzala manzelka. je v takomto pripade okamzite skoncenie platne? to ze nam asi dva dni na to prisiel od neho e mail kde sa k tankovaniu priznava preto ze sa mu nepacila vyska mzdy to uz su dalsie veci. tych 900eru uz asi nasa spolocnost nikdy neuvidi kedze mlady muz ma na krku dva exekucie ide mi len o platnost toho skoncenia dakuejm velmi pekne za radu .
ivka70
30.10.17,07:50
Nie, nemoze byt platne, ak to nepodpisoval on sam.
BarboraB1411
30.10.17,08:59
Ďakujem veľmi pekne ...takže mu to asi treba poslať znova a do vlastných rúk...predpokladám že sa súdiť nebude keďže má toho na rováši dost ..