taiko
01.11.17,06:41
Úžasné. Techonológia creme dela creme
misoft
01.11.17,14:30
https://33.media.tumblr.com/f97ee29c42edebcbb4a42fa4c9b570ae/tumblr_n3wdg3VF2W1s2wio8o3_500.gif
Len tak na okraj.....
Ing. Ľubomír Janoška
01.11.17,17:18
Tak som si hovoril pozerajúc dokument o novom černobyľskom sarkofágu, že takúto špinavú robotu by snáď už mohli aj roboti :confused:
bettylou
01.11.17,17:28
páliť sa dá aj energia
jar88
02.11.17,09:04
Úžasné čo všetko už dnešní ľudia dokážu vytvoriť. Pritom, ak to porovnáme napríklad s politikou, ktorá je neskutočne dotovaná a aj všemožne finančne podporovaná, výsledný efekt je naozaj neporovnateľný. A hlavne ľudia z jednej sféry s tými z druhej.:)
Nedávno som sa o to začal trochu intenzívnejšie zaujímať a stále viac a viac si uvedomujem, čo všetko mi za posledných 20 rokov utieklo, doslova pomedzi prsty.:o Pritom už ako 10 ročného chlapca ma otec naučil zapojiť žiarovku na batériu, malý elektromotorček, relátko a podobne. Dokonca sme si poskladali aj krištálku. Len, akosi ma to neoslovilo. Viac ma zaujala hra. Napríklad šach, dáma, stavanie železnice, lietadielok, lodičiek šarkanov a podobne.
Je zaujímavé, aká malá slovná zásoba stačí na bežnú komunikáciu medzi ľuďmi a aká je potrebná na opísanie elektroniky a funkcií súčiastok, počítačového hardvéru a softvéru. Mám pocit, že na to všetko je potrebná najmenej dvojnásobná slovná zásoba. O pocite píšem preto, lebo zatiaľ ešte nepoznám veľkú časť výrazov, ktoré sa s takou samozrejmosťou v tejto brandži používajú.;)
bettylou
02.11.17,16:54
objavil ameriku :D