Deniska57
03.11.17,21:09
Zdravím. Poprosím o radu. Môže mať vplyv kardiostimulátor na mobil? Vlani na vianoce som dostala nový mobil a už je ,, pokazený,,. Počas hovoru sa preruší hovor. Stáva sa to už veľmi často. Čo sa dá s tým robiť? Diky za radu. M.
taiko
03.11.17,20:11
Skor naopak, mobil moze mat vplyv na kardiostimulator. Je nepravdepodobne, ze kardiostimulator "pokazi" mobil.
buchač
03.11.17,20:20
Jednoznačne najdôveryhodnejšia odpoveď od najkompetnejších znie :

Používanie mobilných telefónov.
Mobilné a bezdrôtové telefóny sú silným zdrojom elektromagnetických signálov. Napriek tomu, pri dodržaní určitých pravidiel je ich používanie pre pacientov s kardiostimulátorom bezpečné.
Nikdy nenoste mobilný telefón v náprsnom vrecku v blízkosti kardiostimulátora. Doporučená vzdialenosť je viac než 15 cm.
Počas telefonovania držte mobilný alebo bezdrôtový telefón pri uchu na opačnej strane tela, než máte implantovaný kardiostimulátor.
V prípade, že pocítite nevoľnosť alebo iné príznaky toho, že telefón ovplyvnuje činnosť vášho stimulátora jednoducho ho oddiaľte od stimulátora.
http://www.suscch.eu/page.php?65

Ciže odpoveď je jasná, že kde je asi chyba.
Nandrolon
04.11.17,09:23
Nie, kardiostimulator nemoze mat ziadny vplyv na mobil. Je to technicky nemozne.
buchač
04.11.17,12:50
Nemudruj zbytočne a prečítaj si poslednú vetu.
Čo si na nej nepochopil ?
vulxy
04.11.17,16:21
...proste pokazil sa mobil,treba opravit kym plati zaruka...ked sa pokazi zas potom uz to asi nebude nahoda...
Nandrolon
04.11.17,17:23
Buchac myslel, ze OJEDINELE ked uz, tak moze ovplyvnit mobil > kardiostimulator, opacne nie...
buchač
04.11.17,17:55
Nandy...
Ja nemyslím, ja viem....Ty tiež nemyslíš, ale vieš...a aj iní tak činia. ;)
Včul rozviniem myšlienku z linku.
Jedinec, ktorý má kardiostimulátor, by mal (jeho rodina tiež) vedieť viac-menej všetky informácie okolo neho...čiže aj vplyv kardiostimulatora na okolie.


Nandy...lenže na myslenie sú tu iní "myslitelia"... :rolleyes:
buchač
04.11.17,18:27
Môžeš si to vysvetliť aj 861, 862...888 krát.....mne je jedno.
sito
04.11.17,21:47
A že ho tu niet, už. :D