mo.bas
06.11.17,11:33
prosím o radu a názor : firma kúpila 2 letenky KE-BA cez pelicantravel.com s.r.o. Faktúru mi vystavili bez DPH (prepravu realizovalo lietadlo Czech Airlines...). Jednu z leteniek musím refakturovať. Ako - s alebo bez DPH?
monika474
06.11.17,13:26
Letenku budete refakturovať bez DPH, nakoľko sú tieto služby oslobodené od DPH - §46 zákona o DPH
mo.bas
08.11.17,10:53
veľmi pekne ďakujem
misomiso
08.11.17,13:39
Ste si isti? Aj postovne je oslobodene od DPH a pri refakturacaii uz ale nie.
1Sona16
08.11.17,14:19
Ja sa tiež prikláňam k názoru Moniky474... pokiaľ ide o refakturáciu a refakturuješ letenku v rovnakej sume v akej si ju nakúpila, tak to má byť oslobodené od DPH....