layla
29.07.06,19:45
Ahojte!
Pred par mesiacmi som si kupila bambus. Vsetko bolo v pohode len asi pred dvoma tyzdna zacali byt konce niektorych listov suche a zlte. Premiestnila som ho, aby mal viac slniecka, ale ani to nepomohlo. Neviete mi niekto prosim Vas poradit??? Dakujem:)
daniek
31.07.06,04:55
ja mám rovnaký problém a tak isto si s tým neviem poradiť nájde sa niekto kto s tým má skúsenosť?
Gabi03
31.07.06,05:13
Tiež mi to ten bambus robi :) Ale zatiaľ žije.
Jara
31.07.06,06:57
Neviem či je to taký bambus pokrútený čo žije vo vode. Ja som mala také dva, z kytíc. Začali mi vo vode ale hniť tak som ich prirezala a pustili mi nové korene. Potom som zasadila do hliny. Mám ich v dvoch izbách. Jeden je v slnečnej a druhý nie. Môžem povedať že ten čo má viac slnka je taký žltejší a ten čo nemá je pekný tmavozelený. Polievam ich menej, pretože mám také skúsenosti so sloniou nohou, yuccou a dracenou, že im stačí striekanie listov. To ale robím pravidelne každý deń a raz za 2 týždne ich prihnojujem tekutým hnojivom na izbové rastliny. Sú ozaj krásne.
abel
31.07.06,07:33
Ak si dáte na www.google.sk vyhľadať slovo bambus, určite nájdete veľké množstvo informácií a nielen ohľadom schnutia listov.